Offtop w Offtopie

Strona 35 z 36 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Takao Kazunari on Nie Paź 09, 2016 7:13 pm

UWAAAAAH, MIDORIŚ! <3

Też mi się troszkę zapomniało o pbfach xD

[You must be registered and logged in to see this image.]
Takao Kazunari

Liczba postów : 371

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wreckless Ajazuma on Nie Paź 09, 2016 8:55 pm

Może jakiś comeback...? plis..

Słᴏᴡᴀ / Mʏśʟɪ / Nᴀʀʀᴀᴛᴏʀ
Sᴏ ʀᴇᴄᴋʟᴇss, Wʀᴇᴄᴋʟᴇss
Wreckless Ajazuma
Grafik forumowy

Liczba postów : 309

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Takao Kazunari on Nie Paź 09, 2016 9:14 pm

Ja bardzo chętnie, z tym, że dość ciężko kogokolwiek tutaj złapać T_T;;

Może jakieś reklamy, wymiany bannerami...? Coś by odżyło, nowi użytkownicy nadaliby powiewu świeżości i te sprawy. ;w;

Takao Kazunari

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wreckless Ajazuma on Pon Paź 10, 2016 2:28 pm

No wiesz, to nie głupi pomysł, jednakże fora umierają :/// W tym nasze... a ja nigdy w wymianach i reklamach dobra nie byłam. Zazwyczaj Naomi się tym zajmowała ;;;

Słᴏᴡᴀ / Mʏśʟɪ / Nᴀʀʀᴀᴛᴏʀ
Sᴏ ʀᴇᴄᴋʟᴇss, Wʀᴇᴄᴋʟᴇss
Wreckless Ajazuma
Grafik forumowy

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Takao Kazunari on Pon Paź 10, 2016 4:40 pm

Jak coś to mogę pomóc~! (o ile dam radę TuT)

Takao Kazunari

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wreckless Ajazuma on Pon Paź 10, 2016 6:58 pm

Ojeju ;;; miło z Twojej strony

Słᴏᴡᴀ / Mʏśʟɪ / Nᴀʀʀᴀᴛᴏʀ
Sᴏ ʀᴇᴄᴋʟᴇss, Wʀᴇᴄᴋʟᴇss
Wreckless Ajazuma
Grafik forumowy

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jasmine Clifford on Sob Gru 24, 2016 11:06 pm

Żyje tu ktoś jeszcze??

Kill ya self
Jasmine Clifford
Redaktor naczelny Radia

Liczba postów : 131

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Akari Iwakura on Czw Lut 02, 2017 4:21 pm

Ja wpadam czasami z sentymentu Very Happy Zaczynałam tutaj grę na pierwszym roku studiów, zdążyłam je skończyć, a forum wciąż istnieje! Ależ tu się pięknie graficznie zrobiło, czyja to sprawka? Wreckless?

Ps. Kise, frajerze, widzę twoją zniewagę sprzed roku Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]
Akari Iwakura

Liczba postów : 607

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wreckless Ajazuma on Sro Lut 22, 2017 10:33 pm

Apsik no ja xd
Ja zaglądam, ale widzę pustki...

Słᴏᴡᴀ / Mʏśʟɪ / Nᴀʀʀᴀᴛᴏʀ
Sᴏ ʀᴇᴄᴋʟᴇss, Wʀᴇᴄᴋʟᴇss
Wreckless Ajazuma
Grafik forumowy

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jasmine Clifford on Nie Kwi 16, 2017 9:53 pm

Błagam was "odżyjmy" jakoś to forum mam za dużo wspomnień z nim związanym xd ono nie może tak po prostu umrzeć

Kill ya self
Jasmine Clifford
Redaktor naczelny Radia

Liczba postów : 131

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Takao Kazunari on Sob Cze 17, 2017 7:05 pm

rest in peace

Takao Kazunari

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Akari Iwakura on Wto Lip 18, 2017 9:18 pm

Nie ma żadnego "rest in peace", nie pozwalam! Mad Ja zamierzam tu zaglądać jeszcze przez kolejne 5 lat.

W ogóle teraz siedzę na zwolnieniu lekarskim i chwyciła mnie wena na wznowienie oglądania KnB, bo w pewnej chwili urwałam w połowie drugiego sezonu. I wiecie co? Znowu pochłaniam tę serię odcinkami, coś wspaniałego Very Happy No a skoro przypomniałam sobie o anime to i przy okazji o naszym wspaniałym forum.

Widzę, że mimo wszystko niektórzy wciąż tu zaglądają. Co Wy na to, żeby w końcu zebrać się w kupie w konkretnym dniu o konkretnej godzinie i po prostu znowu zacząć pisać? Przecież teraz jest tyle możliwości, fejsbuki, e-maile, możemy zgadać się grupą na jakąś akcję! Jeżeli uda nam się odnaleźć i dogadać to na pewno uda się odrodzić forum Smile Od dzisiaj będę częściej zaglądać, czekam na odzew moje słonka. Ściskam i całuję flower

Akari Iwakura

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wreckless Ajazuma on Sro Sie 02, 2017 4:12 pm

Woop woop woop

To wcale nie tak, ze przypomniałam sobie o forum przeglądając stare prace graficzne XDDDD

Akari dobrze gada. Problem jednak leży w tym, że ludzie przestali zaglądać na fora już jakieś dwa lata temu. Jakby temat był oklepany i nudny plus życiowe zdarzenia zabroniły im na wchodzenie i odpisywanie lub zwykłe lenistwo. Mogłabym odświeżyć wygląd forum, tak tylko dla nas ale to też zależy od osób chętnych do wspólnego pisania i do powrotu na stare śmiecie :>>>>
Ale tak poza tym to jestem chętna i skora do współpracy z każdym x'D Mejdej mejdej SOSOSOSOSOSOS forumowicze - wstawać

AKARI - jak coś mogę wysłać do wszystkich wiadomość na e-mail. Jeśli wgl wchodzą na swoje poczty elektroniczne. LMAO

Słᴏᴡᴀ / Mʏśʟɪ / Nᴀʀʀᴀᴛᴏʀ
Sᴏ ʀᴇᴄᴋʟᴇss, Wʀᴇᴄᴋʟᴇss
Wreckless Ajazuma
Grafik forumowy

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Takao Kazunari on Pon Sie 07, 2017 12:01 pm

A tam! Kompletna nieprawda! Ludzie cały czas wchodzą na fora, tylko na te żyjące, mające więcej do zaoferowania... W sumie fajnie byłoby wszystko odświeżyć. <3

A co do maili - słaby pomysł, nie wiem jak wy, ale ja mam specjalnego maila na fora, na którego nie wchodzę, bo jest pełno spamu. P:

Takao Kazunari

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Akari Iwakura on Sro Sie 09, 2017 8:16 pm

Już sam fakt, że Wasza dwójka weszła tu w ciągu miesiąca bardzo mnie cieszy, także nie tracę nadziei, że coś jeszcze mnie zdziałać. Sama ciągle jeszcze utrzymuję kontakt z Leą, więc można liczyć, że jest nas czworo Very Happy

Wreckly, Twoje poczynania graficzne są wyśmienite i wydaje mi się, że nie trzeba tu wiele zmieniać. Powinniśmy raczej pomyśleć o kierunku działania, żeby ponownie ściągnąć tu ludzi. Może napiszę jak ja to widzę Smile

Propozycja nr 1- zrobić jakiś zachęcający event, który znowu by nas zjednoczył. Ambitnie pomyślałam o jakimś turnieju koszykarskim, ale jednak wypadałoby mieć do dyspozycji kilkunastu użytkowników, a z tym teraz ciężko. Dlatego może jakaś misja znalezienia czegoś, itp?

Propozycja nr 2- zmienić system gry. Być może do tej pory mieliśmy zbyt dużą swobodę w pisaniu pierdół w postach, a poza ogólnymi podśmiechujkami i zabijaniem czasu nic się z tym nie wiązało. Może gdyby zdobywało się punkty/rangi za jakieś konkretne zadania to byłaby ciekawsza rozgrywka?

Propozycja nr 3- rozszerzyć na forum kategorie nierpgowe, żeby móc swobodnie pogadać o zainteresowaniach i codziennych problemach, nie tylko w offtopie. Takie dyskusje zbliżają ludzi i mimo wszystko chętniej i częściej się wchodzi na takie fora.

Propozycja nr 4- zmienić kierunek forum pod względem tematyki, np. nie związane z samym Kuroko, ale sportowymi anime (Haikyuu, Yuri on Ice). To już jest najsilniejsza i chyba najbardziej ryzykowna zmiana, ale zważając na to, że KnB nie jest tak popularne jak dawniej, można by zrobić z forum ogólnie jakąś szkołę sportową. Ale to tylko taki ogólny pomysł i sama nie jestem do końca przekonana, jak by to mogło wyglądać Very Happy

Akari Iwakura

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wreckless Ajazuma on Czw Sie 10, 2017 9:16 am

Akari - każdy z tych pomysłów jest dobry. Rozszerzenie forum o inne dyscypliny sportowe jest strzałem w dziesiątkę. Problem pojawia się dopiero kiedy widzisz link URL forum i jego nazwę "Żyjemy koszykówką". Można to oczywiście zmienić. Link URL pewnie też, co ciągnie za sobą parę zmian ogólnych, ale nie są one poważne.
System rozgrywek powinien być bardziej szczegółowo opisany jak dla mnie. Punktacje możnaby było dodać, bo to zachęca. Na przykład im więcej punktów tym większa szansa wygranej, silniejszego ataku, obrony etc. W zależności od umiejętności postaci i jej pozycji. Jak dla mnie - ok.
Event jest ciekawym pomysłem i trafnym jeśli chodzi o zachęcenie userów do gry na forum. Wydaje mi się - obóz przetrwania nie wypalił - to może coś... Podobnego? Wypad nad morze, ale jak to ostatnio jest lubiane przez telewidzów - z połączeniem rozwiązywania zagadek. Drużyny muszą jak najszybciej rozwiązać daną zagadkę i ta drużyna, która zrobi to jako pierwsza dostaje dodatkowe punkty, a z drużyny przegranej odchodzi jedna losowa osoba.

Kakao (huehuehuehue) - Ciiiiiii xd jak przyglądam się grupie na fb tej ogólnej dotyczącej forów i etc to takie... Pustki tam i nikt się nie interesuje niczym, stąd moja ocena sytuacji xD

Słᴏᴡᴀ / Mʏśʟɪ / Nᴀʀʀᴀᴛᴏʀ
Sᴏ ʀᴇᴄᴋʟᴇss, Wʀᴇᴄᴋʟᴇss
Wreckless Ajazuma
Grafik forumowy

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Takao Kazunari on Pon Sie 14, 2017 3:13 pm

Imo eventu nie ma sensu robić - poprzedni nie wypalił, a z czterema użytkownikami wchodzącymi średnio raz na tydzień przy dobrych wiatrach nic nie zdziałamy... Akcja będzie się ciągnąć i w ogóle. P:
Za to jakiś rodzaj expa czy czegoś pozwalającego na rozwój postaci - o tak! Wprowadziłoby to nutkę rywalizacji, której w sumie tu brakowało. Wszystko było leniwe i skupiające się raczej na relacjach postaci (chociaż osobiście lubię te aspekty lubię najbardziej).
Rozszerzenie forum do ogólnych sportówek... Jezu, to brzmi tak dobrze DDD: Brzmi jak cała masa roboty, ale chyba warto, przypuszczam że to najwięcej świeżaków by nam przyciągnęło.

A offtop jest mi całkowicie obojętny, pewnie i tak nie będę w nim za wiele pisać. P:

Takao Kazunari

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wreckless Ajazuma on Sro Sie 16, 2017 7:05 pm

Tak patrzę sobie dzisiaj :"Co TU TYLU GOŚCI????!!!!" Ale żaden nie raczy się zalogować albo zarejestrować.... Smutne ;;

Co do eventu -racja. Nic on z naszą teoretyczną czwórką nie da. Więcej sportów powinno być dobrym wyjściem ^^ grafiki nie muszę jakoś bardzo zmieniać, ale żeby właśnie tematycznie było. Grupy pozmieniać może? Na sporty? A nie na drużyny. Taka moja propozycja.

Chyba każdy więcej wagi do relacji przykłada... XD najlepsza rzecz podczas pisania postów.

Słᴏᴡᴀ / Mʏśʟɪ / Nᴀʀʀᴀᴛᴏʀ
Sᴏ ʀᴇᴄᴋʟᴇss, Wʀᴇᴄᴋʟᴇss
Wreckless Ajazuma
Grafik forumowy

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Itaka Yukio on Sro Sie 30, 2017 5:03 pm

Przywołały mnie tu pogłoski o rzekomej reaktywacji forum. Tak więc i jestem. Halo, halo ~ Dzień dobry i dobry wieczór.

Tekst || Myśli || Mowa
Itaka Yukio

Liczba postów : 604

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kyoji Kusatsu on Sro Sie 30, 2017 6:26 pm

Elo, elo... powiem wam szczerze, że ja chętnie wróciłbym do tego forum, nie koniecznie w tej formie czyli o koszu, ale myślę, że rozszerzenie dyscyplin i zrobienie szkoły sportowej mogłoby być ciekawe! Jeśli mógłbym w czymś pomóc to bardzo chętnie się przyłączę! c:
Kyoji Kusatsu

Liczba postów : 3709

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Takao Kazunari on Sro Sie 30, 2017 8:01 pm

Oja, ale słodko! Tyyyle osób! <3

Takao Kazunari

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kyoji Kusatsu on Czw Sie 31, 2017 4:55 pm

No raczej nie za wiele, ale zawsze coś!
Kyoji Kusatsu

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wreckless Ajazuma on Czw Sie 31, 2017 6:25 pm

Im nas więcej -tym lepiej.
Widzę, że "wieści" zaczęły się dość powoli rozchodzić. Ale zaczęły i to dobry znak. Miejmy nadzieję, że trochę więcej ludzi się zainteresuje. Mimo to, że jest nas niewiele to możemy zacząć coś myśleć i zacząć wcielać plan w życie.

Turururu turururu ((((((;

Słᴏᴡᴀ / Mʏśʟɪ / Nᴀʀʀᴀᴛᴏʀ
Sᴏ ʀᴇᴄᴋʟᴇss, Wʀᴇᴄᴋʟᴇss
Wreckless Ajazuma
Grafik forumowy

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kyoji Kusatsu on Czw Sie 31, 2017 6:44 pm

Jakoś uda nam się zebrać ludzi, tak myślę. Może nie tyle starych co tu byli, a nowych. A co do wcielaniu tego w życie to sądzę, że to dobry pomysł. Najpierw może zastanówmy się czy to ma być na pewno forum o wielu sportach... choć moim zdaniem samo KnB nie przejdzie bo czasy świetności tego anime przeminęły dla wielu ludzi D:
Kyoji Kusatsu

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Itaka Yukio on Pią Wrz 01, 2017 10:58 pm

Wydaje mi się, że to dosyć dobry pomysł, aby dodać więcej sportów niż koszykówka. Na początku podszedłem nieco sceptycznie do tego konceptu, ale im dłużej o tym myślę to zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Very Happy

Tekst || Myśli || Mowa
Itaka Yukio

Liczba postów : 604

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 35 z 36 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry