Offtop w Offtopie

Strona 36 z 36 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36

Go down

Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Midorima Shintarou on Nie Wrz 10, 2017 2:25 pm

Ja też tu wciąż jestem! Z nadzieją, że forum znów stanie na nogi, nawet w innej odsłonie.

Midorima Shintarou

Liczba postów : 3

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wreckless Ajazuma on Sro Wrz 13, 2017 11:53 am

Ogłaszam wszem i wobec, że jak tylko będę mogła działać graficznie (tj. będę miała swój własny komputer[away from home]), bo kody mogę robić przez telefon, a to tylko część pracy, to zrobię grafikę i wrzucę na forum.

Tutaj proponuję na zrobienie nowego forum- nowy link URL, ale ten sam serwer (tj. forumpl.net). W ten sposób będziemy mieć czyste archiwa plus będziemy mogli swobodnie zaprojektować, to na czym nam zależy. Nie musimy w ten sposób robić, bo tutaj mamy zaczytanych wiele wątków, tematów i mamy dość sporo danych, które się na pewno w jakiś sposób przydadzą. To samo tyczy się arkusza CSS i HTML'a, albowiem są oba już zaprojektowane pod nasze forum i wystarczy tylko ich aktualizacja.

Decyzja należy do was ((((((:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Słᴏᴡᴀ / Mʏśʟɪ / Nᴀʀʀᴀᴛᴏʀ
Sᴏ ʀᴇᴄᴋʟᴇss, Wʀᴇᴄᴋʟᴇss
Wreckless Ajazuma
Grafik forumowy

Liczba postów : 310

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Takao Kazunari on Sob Paź 21, 2017 11:49 am

*Ściera kurze z offtopu, bo chyba trochę się zakurzył*

Takao Kazunari

Liczba postów : 372

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yukine Kiyo on Wto Gru 05, 2017 2:17 pm

Od czasu do czasu zerkam na te forum mając nadzieję, że wreszcie odżyło, że wszystko wygląda jak dawniej. Mimo, że czasu już nie tyle co kiedyś z chęcią byłbym zaangażowany w jego reaktywację.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Yukine Kiyo

Liczba postów : 156

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kyoji Kusatsu on Nie Gru 10, 2017 12:00 pm

Myślę, że zrobienie nowego forum na tym samym serwerze, to dobry pomysł. Tutaj pozostało dla wielu z nas naprawdę sporo wspomnień i aż szkoda byłoby się ich pozbywać, ale to tylko moje zdanie. Nie wiem jak reszta.
Kyoji Kusatsu

Liczba postów : 3711

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yukine Kiyo on Nie Gru 10, 2017 10:32 pm

W pełni się zgadzam!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Yukine Kiyo

Liczba postów : 156

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Itaka Yukio on Czw Lut 15, 2018 2:03 pm

Popieram zdanie Kyoji'ego. Szkoda byłoby wszystkich wątków, które były na tym forum. Aczkolwiek uważam też, że założenie nowego forum dałoby świeży start, jaśniejsze spojrzenie na dalszą działalność i wspomogłoby rozwój... Nie mam pojęcia o czym piszę, ale wszyscy wiedzą o co chodzi mam nadzieję ♥️

Tekst || Myśli || Mowa
Itaka Yukio

Liczba postów : 607

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Seraphin Sokolov on Pią Lut 16, 2018 11:13 pm

Bądźmy szczerzy. Ten gatunek po prostu umiera, nie możemy nic z tym zrobić. Oczywiście gdyby kuroko się "ożywiło" to z radością bym przybył, ale patrząc na dotychczasowe próby reaktywacji może to spełznąć na niczym. Ale gdyby ktoś coś chciał, to jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam cieplutko <3
Tahicz

| Seraphin#1 | Seraphin#2 | Serpahin#3 |Seraphin#4

| #58677d | #48D4EC | #ff0000 | #ffcc33 |

The doors to happiness are opened
don't search for the key.
Seraphin Sokolov

Liczba postów : 594

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Itaka Yukio on Sob Lut 17, 2018 11:03 pm

Szkoda trochę by było zmarnować okazję, jeśli faktycznie mogłoby dojść do tchnięcia życia w forum. Według mnie byłoby miło i przyjemnie, gdyby chociaż nawet te kilka osób znalazło chwile w zawirowaniu codziennych obowiązków. Może z czasem doszłoby nawet trochę nowych osóbek. Nie wiemy póki nie spróbujemy Very Happy

Tekst || Myśli || Mowa
Itaka Yukio

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kyoji Kusatsu on Sob Mar 10, 2018 11:14 am

Ej, ej, ale nie musimy robić forum jedynie wokół Kuroko. Fakt, gatunek trochę wymiera, ale wciąż pojawiają się sportówki, zawsze można się na czymś oprzeć, lub zrobić jedno forum oparte na kilku anime.
Kyoji Kusatsu

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Itaka Yukio on Pon Mar 26, 2018 8:08 pm

No właśnie fajnie by było zrobić coś więcej. Zgadzam się w pełni z Kyo ♥️

Tekst || Myśli || Mowa
Itaka Yukio

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Takao Kazunari on Czw Maj 03, 2018 5:44 pm

Too... Będzie coś z tego? ;w;"

Takao Kazunari

Liczba postów : 372

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kyoji Kusatsu on Nie Maj 06, 2018 7:54 pm

Ja bym chciał, żeby coś z tego było, ale to zależy od administracji, a głównie od Wreckly. Nic więc nie wiadomo x.x
Kyoji Kusatsu

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wreckless Ajazuma on Pon Maj 07, 2018 8:11 am

Jak mam być szczera... To sami bylibyście w stanie to zrobić. Bo to że jestem tutaj admem, nie znaczy że tam i też będę.
3 miesiące różnicy w postach, gdzie ja po tygodniu po moim powiedziałam Tahiczowi, że to nie ma sensu. Znowu luty... Marzec... No i teraz maj. Nie żeby coś... Ale jakbyście byli serio zainteresowani, to sami byście zaczęli coś w tym kierunku robić. A tak to zwalacie na mnie robotę, bo się na tym znam. Nie chce nic mówić nie miłego, ale no xD Tachicz też ma rację. Generalnie era pbfów jest na wymarciu. Jest tylko kilka for, które serio się trzymają od paru dobrych lat i im raczej upadek nie grozi. Najgorzej będziemy mieli my, bo wszyscy będą wielce zainteresowani a po 3 miesiącach nie będzie z kim pisać. ( True info z for: endless dimensions i shield avengers. Jak nie z paru innych jeszcze...) Wiem, że chcecie pisać, no ale heh xD spójrzcie na to realistycznie. Wysilimy się. Zmarnujemy nasz wspólny, cenny czas, by po kilku tygodniach wszystko jebło za przeproszeniem. A forum z oparciem o parę anime - nie sądzisz że będzie dużo w chuj zamieszania z universum jednym i drugim? Lepiej wgl się na żadnym anime czy mandze nie opierać. Tylko zrobić ogółem coś. Samemu wymyślić Cobi jak, bo opieranie się właśnie na czymś - pomaga, jasne, ale też jest wiele problemów, a więcej będzie jeszcze anime obok siebie. Super pomysł, fakt, ale więcej z tym problemów niż korzyści. Jak coś chcecie w tym temacie robić, to znaczy forum, to po pierwsze ogarnięcie tematu i jakiś tam zarys fabuły. Bo porywanie się z motykom na słońce forum Fairy Tail Coś tam coś tam padło po.. hmhmhmhm... Miesiącu. A mieli oklepane wszystko, za wyjątkiem grafiki, bo im powiedziałam, że spoko grafikę zrobię, ale za opłatą. Takie są realia. Chłopaki mieli cały system oklepany na tip top. Wszystko zapięte na ostatni guzik. No ale niestety. Jak chcecie, by tak się nie skończyło z nowym forum to musi być coś porywającego i opuszczającego kopary, bo bez tego nie będzie nic.
Pomogę, co prawda moralnie będę wkurzona, bo sobie powiedziałam, że za darmo już nic nie zrobię, bo endless-dimensions.aaf.pl zrobiłam całe za free. Każdy kodzik robiłam od nowa i stawiałam wszystko od ziarenka, by to jakoś wyglądało. Dlatego spoko. Ja zajmę się grafiką, ale nie maczam palcy w nicyzm innym, bo to wam ma pasować, a nie mnie więc. Myślcie. Wysilcie szare komórki.
Pozdro 600

Słᴏᴡᴀ / Mʏśʟɪ / Nᴀʀʀᴀᴛᴏʀ
Sᴏ ʀᴇᴄᴋʟᴇss, Wʀᴇᴄᴋʟᴇss
Wreckless Ajazuma
Grafik forumowy

Liczba postów : 310

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content