Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ava Shimi

2 posters

Go down

Ava Shimi Empty Ava Shimi

Pisanie by Ava Shimi Pon Wrz 28, 2015 8:38 pm

Imię i nazwisko: Ava Shimi

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23 lata

Wzrost: 175cm

Wygląd: Młody mężczyzna o kruczoczarnych włosach, które są w wiecznym nieładzie. Jedyne, co to zaczesuje grzywkę na lewe oko, aby zasłonić bliznę na powiece. Zwykle musi spędzić ładnych parę godzin przed lustrem na ułożenie ciemnych kosmyków, ale często się spóźnia, więc zwykle nie ma na to czasu. Jego tęczówki są w kolorze ciemnego fioletu. Ale zależy to od jego humoru. Ludzie mówią, że kiedy jest smutny wydają się praktycznie czarne. Shimi nie jest jakoś specjalnie wysoki, ani też umięśniony, ale do chucherek też się nie zalicza. W końcu dźwiganie sztalug to już jakiś wyczyn. Ma łagodny wyraz twarz i praktycznie zawsze się uśmiecha. Dla ciekawskich, mogę dodać, że całe jego ciało zroszone jest pieprzykami, ale najbardziej charakterystyczny jest ten pod prawym okiem. Na co dzień chodzi ubrany dość luźno. Biała koszula, duży sweter, jeansy oraz tenisówki.

Charakter: Ogółem jest to całkiem miła osóbka. Jest przyjacielski i otwarty w stosunku do uczniów. Jego przedmiot nie jest zbyt ważny także nie ma powodu do ganiania ich. Zwykle jest bardzo opanowany i nie łatwo go wkurzyć. Ale zdarza mu się to. W końcu jest tylko człowiekiem, a każdy ma jakieś granice. Robi się wtedy naprawdę straszny... No, ale do tej pory nikomu nie udało się wyprowadzić go z równowagi, więc pomińmy ten nieprzyjemny wątek. Na koniec mogę dodać, że jest typem osoby, która zawsze chętnie ci pomoże. Wystarczy tylko ładnie poprosić.

Nauczany przedmiot: Plastyka

Zainteresowania: Sztuka, szkicowanie, komiksy, różne gatunki muzyki, gra na skrzypcach, gitarze akustycznej, spacery w deszczu.
Ava Shimi
Ava Shimi

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Ava Shimi Empty Re: Ava Shimi

Pisanie by Kise Ryōta Wto Wrz 29, 2015 12:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mieszkanie numer 4 c:

Co do planowanych zajęć, kontaktuj się ze mną  na pw.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach