Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

A oto ja...

2 posters

Go down

A oto ja... Empty A oto ja...

Pisanie by Kazunari Arato Sro Sty 06, 2016 6:32 pm

Kazunari Arato 15 lat 165 cm Tōō Polska
Aparacja
Jest dość niskim i drobnym chłopcem o słabo sportowej postawie jednak w szybkości na boisku nie ma sobie równych...no może. Ma krótkie jasno-blond włosy podchodzące pod kolor biały, które są bardzo niesforne .Posiada też bardzo piękne niebieskie oczy. Przeważnie ma dość naburmuszoną minę. Nie umie się ubierać, ubranie koszuli to dla niego wyzwanie na najwyższym poziomie...no zrobi to, ale nie najlepiej. Prawie zawsze ma na sobie szalik. Na plecach posiada bliznę, którą zdobył gdy był mały, ale o tym może gdzie indziej. Ogólnie jest bardzo słodki, ale nielubi kiedy się tak do niego mówi bo wtedy jego twarz nabiera czerwonych kolorów czego też nielubi!
Charakter
Jest zamknięty w sobie i trudno go rozszyfrować. Ma tendencje do brania wszystkiego bardzo poważnie. Nielubi się wychylać, boi się też rozmawiać z ludźmi. Jednak gdy poczuje się pewniej to często się uśmiecha i jest też chętny do rozmowy. Jest ambitną osobą chociaż rzadko kiedy to okazuje. Mógłby godzinami grać w gry, nieważne jakie czy planszowe czy wideo. Ceni sobie przyjaciół i można na nim polegać, gdy jego przyjaciel potrzebuje pomocy z wszystkich sił stara mu się pomóc. Próbuje otwierać się na ludzi jednak jego nieśmiałość mu w tym przeszkadza.
Krótka historia
Urodził się w Polsce jednak jego matka umarła na raka gdy Kazunari miał 5 lat. Dwa lata potem jego ojciec znalazł sobie nową kobiete, niestety musieli wyjechać. Był bardzo zły na ojca przez co zaczął się mu buntować. Trafił wcześniej do 4 innych szkół gdzie był troche gnębiony przez uczniów przez jego cichy charakter. Zawsze chciał mieć takiego prawdziwego przyjaciela, któremu mógłby powiedzieć wszystko, jednakże znalazł takowego krótko przed wyjazdem z Polski, co sprawiło mu ogromną przykrość. Jego blizna powstała wskutek pewnego wypadku, konkretniej pożaru, który wybuchł przez zabawy jego kolegów z klasy w małym domku. Zabawne bo on jako jedyny ucierpiał.
Ciekawostki

Uwielbia zwierzęta, ale osobiście żadnego nie ma.
Ma alergie na pyłki.
Wstydzi się swojej blizny.
Lubi śpiewać i dobrze mu to wychodzi jednak nigdy tego przy nikim nie robił...jest zbyt wstydliwy.
Mógłby jeść słodkości na śniadanie, obiad i kolacje!
Kazunari Arato
Kazunari Arato

Wiek : 23
Liczba postów : 45
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

A oto ja... Empty Re: A oto ja...

Pisanie by Kise Ryōta Sro Sty 06, 2016 7:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pokój jedno czy dwuosobowy?
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

A oto ja... Empty Re: A oto ja...

Pisanie by Kazunari Arato Sro Sty 06, 2016 7:07 pm

Dwuosobowy poproszę :)
Kazunari Arato
Kazunari Arato

Wiek : 23
Liczba postów : 45
Skąd : Polska

Powrót do góry Go down

A oto ja... Empty Re: A oto ja...

Pisanie by Kise Ryōta Sro Sty 06, 2016 8:34 pm

Numer 228, z Hye c:
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

A oto ja... Empty Re: A oto ja...

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach