Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

3 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Akari Iwakura Pon Wrz 24, 2012 3:12 pm

Ciocia Akari niebawem wyrusza na dalszy podbój swojej uczelni, zatem przed wyjazdem chciałaby zająć swoje koszykarskie owieczki jakimś ładnym eventem. Oto moja propozycja:

1. Głównie event będzie się opierał na zagadkach i odpowiadaniu na pytania.

2. Do eventu potrzebuję 5 niezależnych od siebie osób (każdy dostanie oddzielne zagadki i pytania)

3. Ja, czyli Akari, będę szanownym Mistrzem Gry. Do każdego usera będę pisała w innym kolorze.

4. Jak to będzie przebiegało?

I Runda: Mistrz Gry (MG) poda każdej z 5 osób oddzielne, niezwiązane ze sobą zagadki. Będą one dotyczyły jakiegoś usera z naszego forum. Zadaniem uczestników będzie pójście do akademikowego pokoju osoby, o której sądzą że jest mowa w ich zagadce. Jeżeli wejdą do właściwego pokoju- dostaną kolejną zagadkę. Jeżeli nie, MG napisze że są w niewłaściwym pokoju i będą musieli szukać dalej Smile

II Runda: Jeżeli uczestnik wejdzie do właściwego pokoju, dostanie zagadkę o jakimś dowolnym miejscu na forum (np. o parku) ew. o osobach, które wykonują zawód w danej placówce. Domyślacie się, że zadaniem userów będzie spacerek do placówki, o której myślą. Jeżeli dobrze trafią, dotrą do ostatniej rundy. Jeżeli nie, zostaną o tym poinformowani- niech szukają dalej, aczkolwiek wydaje mi się, że te zagadki nie będą takie trudne Smile

III Runda: Pracownik danej placówki zada Wam 2 pytania, dotyczące anime Kuroko no Basuke. Musicie po prostu udzielić poprawnych odpowiedzi na te pytania. Jeżeli to zrobicie, dostaniecie od pracownika niewielką pluszową piłkę do kosza, którą będziecie musieli zanieść jak najszybciej do Akari, żeby ukończyć zadanie.

Reasumując: Wygrywa ten, kto pierwszy wykona wszystkie zadania. Nagrodę niech sam sobie wymyśli, np. buziak od Admina Very Happy Dla reszty też coś się znajdzie Wink

Zatem czekam na 5 ochotników. Event najchętniej bym zrobiła dzisiaj wieczorem albo jutro wieczorem. Pozdrawiam!

Uczestnicy:
-Lea Sanzo
-Eveiss Avre
-Kaoru Uzumaki


Ostatnio zmieniony przez Akari Iwakura dnia Pon Wrz 24, 2012 7:28 pm, w całości zmieniany 2 razy
Akari Iwakura
Akari Iwakura

Liczba postów : 607
Skąd : Trollownia :o

Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Lea Sanzo Pon Wrz 24, 2012 3:14 pm

Akari jako Game Master. fiu fiu~!
No toż ba że ja sie zgłaszam~!
Lea Sanzo
Lea Sanzo
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 2905
Skąd : Planeta Niekończącej się Iluzji

http://leasanzo.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Pon Wrz 24, 2012 6:15 pm

*macha ręką przed nosem Akari*
Ja chcę <3
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Pon Wrz 24, 2012 6:45 pm

Jam Ci tu się zgłaszam~ :3
o ile nagrodą będzie pocałunek od kurosza xDDD
Oj i mogę się szykować na ochrzan od Kagami xp
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by - Pon Wrz 24, 2012 6:49 pm

Trololololololo
avatar
-

Liczba postów : 675

https://kuroko-no-basuke.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Lea Sanzo Pon Wrz 24, 2012 6:57 pm

Tetsu zawsze możesz się sam zapisać i zażyczyć sobie tego by Kaoru cię nie całował... <Genius>
Lea Sanzo
Lea Sanzo
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 2905
Skąd : Planeta Niekończącej się Iluzji

http://leasanzo.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Pon Wrz 24, 2012 6:58 pm

Lea Brutusie~! T ~T
no i po co mu mówisz~!? ; ~;
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Pon Wrz 24, 2012 7:00 pm

Pocałunek od Kurosza ? No chyba śnisz ! ; o
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Pon Wrz 24, 2012 7:02 pm

No żebyś wiedziała że śnię :3
Ja ciągle żyję snem Kagami~chaaan xp
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Pon Wrz 24, 2012 7:16 pm

*zarumienił się*
Nie przy ludziach, Kaoru-chan. - końcówkę dodał trochę ciszej.

ALE I TAK GO NIE POCAŁUJESZ~ !
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Pon Wrz 24, 2012 7:23 pm

Gomen~ Embarassed xD

to się okaże~!
Kurosz szykuj się na buziaka~ bo na pewno wygram~! :I
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Akari Iwakura Wto Wrz 25, 2012 5:40 pm

Ok, event będzie dla 3 osób. Szukajcie mnie w kuchni. Zaczniemy jak trio się zbierze Smile
Akari Iwakura
Akari Iwakura

Liczba postów : 607
Skąd : Trollownia :o

Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Akari Iwakura Wto Wrz 25, 2012 7:05 pm

Wyniki eventu:

1. Lea Sanzo
2. Kaoru Uzumaki

3. Eveiss Avre

No cóż, tym razem Yosen górą, ale i tak cała trójka jest bystra i ogólnie zajebista Very Happy Dziękuję, do widzenia.
Akari Iwakura
Akari Iwakura

Liczba postów : 607
Skąd : Trollownia :o

Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Wto Wrz 25, 2012 7:06 pm

Następnym razem Shutoku się im odpłaci~! |D
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Wto Wrz 25, 2012 7:07 pm

; ~; no nie mam buziaka od kurosza :c
Ale hug od Lei też może być :3 * w*
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Wto Wrz 25, 2012 7:14 pm

cieszę się, że buziaka nie ma, bo po mordzie byś dostał . Very Happy
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Wto Wrz 25, 2012 7:16 pm

+ na buziaka :3
- na obitą mordę D:
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Wto Wrz 25, 2012 7:17 pm

I tak byś go nie dostał.
Kuroko całuje tylko mnie ! MNIEEEE~ !
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by - Wto Wrz 25, 2012 7:19 pm

Gratulacje, Lea :3

TROLOLOLO SAM BĘDĘ DECYDOWAĆ KOGO BĘDĘ CAŁOWAĆ. |D
avatar
-

Liczba postów : 675

https://kuroko-no-basuke.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Wto Wrz 25, 2012 7:19 pm

Kuroko ranisz me uczucia D:
Kagami-chaaan~ bo zrobię na złość i dobiorę się do niego :I wiesz jak mnie kusisz? D:
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Wto Wrz 25, 2012 7:22 pm

Wiem. Lubię kusić . :3
I mówiłam nie przy ludziach~ ! XD

Kuroś i tak całuje mnie . XD
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Wto Wrz 25, 2012 7:24 pm

ale ja lubię przy ludziach ~~Kagami-chan ;p
D: stwierdzam ze wielkim wielkim, ale to ogromnym, smutkiem że odpuszczam~ Sad
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Lea Sanzo Wto Wrz 25, 2012 7:24 pm

Dzięki Tetsu. (kurde wyłapałam z mangi jak Aomine do Kuroko Testu mówi i sama teraz tak robię)

//Kuroko jeszcze wyjdzie, ze sie zbuntujesz i dziewczyny będziesz całował xD\\
Lea Sanzo
Lea Sanzo
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 2905
Skąd : Planeta Niekończącej się Iluzji

http://leasanzo.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Gość Wto Wrz 25, 2012 7:26 pm

też mówię do niego Tetsu . XD

Dziewczyny ? Akysz~ Kuroko jest geejem ! XD
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by - Wto Wrz 25, 2012 7:28 pm

... A co jeśli jestem biseksualny? |D
avatar
-

Liczba postów : 675

https://kuroko-no-basuke.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób) Empty Re: Zagadkowy event! (dla 5 pierwszych osób)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach