Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Offtop w Offtopie

4 posters

Strona 14 z 40 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Czw Sty 15, 2015 8:25 pm

Dobra, ale jak będzie nowe forum i na przykład tych kilka osób będzie udzielało się tu, a ty tam, to w końcu i to się rozpadnie. Te więzi się rozpadną, bo ludzie po prostu przestaną wchodzić ze względu na nudę.
Tamto może i wtedy przetrwa, ale już bez nas, bo tak dzieje się z większością for. Nie na tym tylko siedziałem.

Giotto, przecież powiedziałem, że nie przeszkadzają mi zmiany, czytaj ze zrozumieniem.
Cały czas tlumaczę że według mnie to nie przejdzie i będzie to tylko daremny wysiłek.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Naomi Norri Czw Sty 15, 2015 8:26 pm

Wzory, mniej więcej miejsca, regulamin są gotowe, brakuje mi tylko Mariki, z którą mogłabym otworzyć to forum w pełni już. W szkole jutro z nią pogadam i zobaczymy co się da zrobić.

No i powtarzam, to że otworzymy tamto, nie znaczy że to zostanie zamknięte. Kurde Kise, ile razy ja Magic Landa/Liceum Teikoo czy coś tam otwierałam na nowo, bo brak graczy i te sprawy? 5 edycji, a przychodzili i tak nowi ludzie jacyś. Może nie będzie aż tak źle, jak Ci się zdaje.
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Czw Sty 15, 2015 8:31 pm

Właśnie. Otwierałaś forum po milion razy, bo gracze byli tylko na chwilę, a potem sobie szli. Trudno i to bardzo trudno jest rozkręcić nowe forum.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 8:31 pm

Jezus Maria..Serio? Skoro nie masz czasu i generalnie nie jesteś odpowiednią osobą to po co udzielasz jakbyś wszystko wiedział? Chcesz nowe forum? Załóż je sobie. To że nie masz czasu to nie nasz problem. Pomyślałeś może o tym, że my nie chcemy nowych graczy? Jesteśmy tu w stałej ekipie która się świetnie zna i rozumie aż tu nagle przychodzi taki typek który prawie na forum nie siedzi ale się udziela -.-
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 8:32 pm

Akurat co do Teikou, Agu to wyszło tak, że sięostatecznie rozwaliło. Nawet nie wiesz jak to przeżywałam wtedy.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Naomi Norri Czw Sty 15, 2015 8:33 pm

No co ja na to poradzę, że wyszło jak wyszło. Było fajnie, ale może ten pomysł nie miał prawa się rozwinąć, albo ja nie mogłam temu podołać ;/
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 8:33 pm

Kise - główną zasadą przenosin forum jest coś takiego:

Zamykasz forum stare, otwierasz nowe. Nie wiem jak wy chcecie to zrobić, ale jeśli napiszecie wyraźnie, że stare forum jest nieaktywne i umieścicie wszędzie gdzie się da nowy adres, to raczej nikt się nie pomyli i będzie wchodzić na te prawidłowe.

Szukasz dziury w całym. Póki co na forum nic się nie dzieje poza prywatnymi sesjami, grają Ci sami, którzy grali w listopadzie gdy tutaj dołączałem. Nie chcesz czasem popisać z kimś nowym? Są przecież GG, skype, fejsbuki, insty, snapy i inne pierdoły, którymi możesz utrzymywać kontakt z ludźmi, więc nie pierdziel tutaj głupot, że się wszyscy rozejdą.

Ja ze swojej strony mogę zaproponować tylko rzetelność, doświadczenie i +10, może 15 nowych graczy. Jednakże tylko wtedy, gdy to będzie forum szkolne o koszykówce, a nie tylko szkolne.

Przypominam, że nawet jeśli zrobicie forum o koszykówce, to nikt przecież nie broni wam się seksić po kątach, w każdym pokoju i każdym składziku na piłki. System zabawy ten sam, piszecie sobie wolną fabułę, tylko od czasu do czasu administracja zapowiada mecz/turniej. Zobaczymy jakby to wyszło, jeśli szybko i sprawnie, to np. tylko w jednym wątku możesz przebywać. Jeśli mecze trwałyby zbyt długo, to można zezwolić na bilokacje. Pomysłów jest mnóstwo, ludzi chętnych do gry jest mnóstwo, forum powinno być jedno - dla wszystkich, żebyśmy się zjednoczyli i stworzyli zajebisty projekt, który ma szanse by się rozrosnąć.

Ps. Naomi - podaj jakiś kontakt do siebie, gg, skype, cokolwiek. Bo widze, że nie masz wsparcia wśród własnych graczy, czas więc na świeżą krew.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 8:35 pm

Wkurzasz mnie gościu. Nawet nie zamierzam się rozpisywać tak jak Ty bo
1. I tak tego pewnie nie zrozumiesz.
2. Szkoda mi po prostu marnować słów.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Czw Sty 15, 2015 8:36 pm

Skoro jesteś doświadczony, nie wiesz co się dzieje ze znajomościami z forum po upadku takowego? ^^ Dwa miesiące i koniec.

Nie mówię, że nie chcę nowych graczy, bo fajnie jest popisać z kimś nieznajomym. Ale nowi zawsze mają to do siebie, że albo pojawiają się raz na miesiąc, albo popiszą miesiąc i nie pojawiają się nigdy.
Dlatego też (tu się powtórzę) są duże szanse niepowodzenia.

Stwórzcie nowe forum, okej - dla mnie nie ma sprawy. Ale co potem będzie, to cóż.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Naomi Norri Czw Sty 15, 2015 8:38 pm

Patrząc na wasze wypowiedzi właśnie dlatego pisałam to co wyżej, żeby pójść wam na kompromis:
Nie będę kopiowała tego pomysłu stąd, bo wymyśliłam fabułę nieco inną. To forum zostaje, a tamto będzie nowe, inne. Zobaczymy jak to pójdzie.
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 8:41 pm

Nie wiem co się dzieje ze znajomościami z forum? Stary, z moim najlepszym przyjacielem poznałem się na forum, robiłem już dziesiątki pbfów, kontakt mam do tej pory z większością graczy, którzy na nich grali (blisko 150 osób). Wiadomo, nie wszystkie da się utrzymać, aczkolwiek wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach nie problem jest się wymienić komunikatorem, fb czy innymi danymi, żeby się komunikować.

I widzisz, tu się zgadzamy - nowi gracze to dobra rzecz. Jak myślisz, dlaczego ludzie pojawiają się na miesiąc i znikają, albo w ogóle nie zaczynają? Bo widzą, że tu nic się nie dzieje. Gracie tylko między sobą, forum wygląda jakby było martwe, główna idea forum poszła się jebać, więc na co oni tam, skoro wygląda na to, że forum upadnie niedługo?

Ja tu nie chcę w jakikolwiek sposób nas poróżnić. Chcę zrobić z wami jeden pbf, który będzie służył wszystkim. A nie tylko wam - starym graczom, którzy macie do tego serwisu po prostu sentyment.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Czw Sty 15, 2015 8:43 pm

Niektóre znajomości tak zostają. Chociaż w moim przypadku straciłem już kilkanaście "przyjaciół" internetowych.
To forum miało upadać milion razy a i tak siedzimy tu od... dwóch lat? Już niedługo chyba nawet trzech. Więc spoko.

dlatego mówię, róbcie - ja wam nie zabraniam, wyrażam tylko swoje zdanie i pewnie postrzegacie mnie jako tego złego, ale na to nic nie poradzę, że mam odmienne poglądy.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 8:47 pm

Najwidoczniej, Ci "przyjaciele" nie powinni być nimi nazywani Wink

Nie postrzegam Cię jako tego złego. Jesteś tu dłużej, wiesz więcej na temat tego co się tu dzieje, masz o kilkanaście tysięcy więcej postów. Wiesz co mówisz, aczkolwiek mam wrazenie, że mówisz to bardziej z sentymentu, niż z doświadczenia.

Uwierz mi, jeśli trzeba, zorganizuję wam ekipę do pomocy, którą sam poprowadzę. W weekend się uporamy ze wszystkim, a po pierwszym tygodniu gry, online będzie nas 20 osób dziennie. Teraz brzmi to lepiej, niż wywody?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Czw Sty 15, 2015 8:51 pm

Sentyment sentymentem - to prawda, ze z tym forum wiąże się dużo miłych wspomnień i czasem, jak sobie o tym myślę, to niemal płaczę ze śmiechu, bo wszystkie głupki tu spotkane to po prostu głupki.
Ale doświadczenia też trochę mam i mniej więcej wiem jak to wszystko wygląda.

Nie brzmi lepiej, bo to tylko przewidywania ^^ nic nie mówię na 100%, więc ty też tego nie rób.
Jeśli byłoby nowe forum - zarejestruję się, okej. Ale w dalszym ciągu nie wierzę, że to wypali. I o to cały czas chodzi.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 8:55 pm

Cóż, jeśli nie wierzysz w powodzenie projektu, no to niestety nie zdołam Cię do tego przekonać.

Że tak to ujmę - ujrzysz to na własne oczy, jeśli dojdzie do jakichś większych prac Wink
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 8:56 pm

Tak właściwie skąd masz pewność, że dzięki Tobie to się uda? Bo teraz to się trochę czuje jakby do nas przyszła taka forumowa Magda Gessler i zarządzała zmiany powołując się na swój autorytet. Trochę mi się to nie podoba.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Czw Sty 15, 2015 8:58 pm

Przynajmniej nie krzywdźcie nowego forum różem, nasranymi wszędzie obrazkami i milionem innych niepotrzebnych rzeczy, bo to aż boli.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 9:00 pm

Nie wspomniałem, że uda się to dzięki mnie. Uda się to dzięki - jedności i zorganizowanej ekipie.

Działamy razem, moi ludzie, wasi ludzie, gramy na jednym forum, wszyscy reklamujemy jedno forum, wszyscy udzielamy się na jednym forum. Jest jedność - jest moc, jest moc - jest zawziętość, jest zawziętość - jest reklama, jest reklama - są gracze.

Podkreślam, ja oferuję tylko pomoc, nie twierdzę, że jestem obieżyświatem i zbawcą pbfów. Po prostu szkoda by wasze chęci i umiejętności spaliły na panewce niewykorzystane przez was samych.

Eriko, zasadnicze pytanie. Wolisz 10 graczy tutaj, którzy są obecnie, czy 20 graczy tam (10 obecnych i 10 nowych)?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 9:08 pm

Wiadomo, że wolę 20. Ale to nie zmienia faktu, że na takich forum to prostu nie wychodzi. Wiem z doświadczenia, że bardzo ciężko jest utrzymać dużą ilość graczy w jednym miejscu o jednej godzinie. A na tym powinny polegać mecze jeśli już mają być. Jeśli się będą ciągnąć to jak już wspomniał Kise będzie po prostu nudno. Może i mówisz, że organizacja i wspólna ekipa dadzą radę ale większość z nas ma inne zajęcia poza forum więc na dobrą sprawę nie każdy ma czas na coś takiego. Na tym forum to ono się dostosowuje do nas. Na nowym forum my byśmy musieli się dostosować do niego.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 9:13 pm

Mecze mogą się ciągnąć, owszem. Aczkolwiek jest na to rozwiązanie, tzw. bilokacja - czyli w tym przypadku, w czasie meczu możesz być również np. w szkole czy w jakimś pubie i pisać z inną osobą.

Nowe forum wymagałoby od was niewiele. Piszę teraz z Naomi i mamy pewien konspekt. To ile czasu na nie poświęcicie zależy tylko od was - im więcej go będzie, tym lepsze będą wasze postacie, prosta sprawa.

Jak mówię, teraz nie ma co tłumaczyć, pogadam z naszą adminką i może coś ustalimy.

I Kise, biję z tobą pjonę. Nienawidzę nadmiaru grafiki, pierdolenia i wszechobecnej chujni.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Czw Sty 15, 2015 9:18 pm

/Ee... co do bilokacji - od razu mówię, że to chujowy pomysł.
Ludzie będą tego nadużywać i w końcu będzie się można pogubić, więc tego akurat nie popieram.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 9:20 pm

Bilokacje bardzo łatwo można ograniczyć. Możliwa jest tylko wtedy, gdy jedno miejsce w którym przebywasz to mecz ligowy, bądź sparing. W ten sposób nie będziesz mógł być w dwóch miejscach na raz luźno i admini będą widzieli, że gracz gra normalnie, bo dochodzi wyłacznie kontrola pojedynczych spotkań, co jest wręcz obowiązkiem Wink
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Czw Sty 15, 2015 9:21 pm

Ale mówię, że z czasem może się to wymknąć spod kontroli. Dlatego trochę obawiam się tej wizji, a mecze można skracać.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 9:30 pm

GEJTO WYPIERDALAJ MI!!!!!!!!!!!
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Sty 15, 2015 9:36 pm

No super.. Łasic albo Kaoru się dorwali do tematu. Teraz to już będzie tylko pierdolenie -.-
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 14 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 14 z 40 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach