Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jestem Himari~

2 posters

Go down

Jestem Himari~ Empty Jestem Himari~

Pisanie by Himari Yoshino Czw Mar 05, 2015 4:16 pm

Imię i nazwisko: Himari Yoshino
Płeć: kobieta
Wiek: 17
Wzrost: 180 cm
Wygląd:  Himari ma dość długie rude włosy (do połowy pleców) z grzywką. Wysoka i wysportowana. Oczy szaro-zielone idealnie współgrają z kolorem włosów. Ubiera się najczęściej w bluzy, które są zazwyczaj większe o jeden/dwa rozmiary. Rzadko nosi spódniczki, a w szafie ma ich dość sporo. Kupuje urocze rzeczy, mimo to uważa, że jej nie pasują i jej przebieranki kończą się zwykle wyjściem w bluzie i dresach. Spódniczki nosi jedynie do szkoły, lecz na koszulę najczęściej zakłada granatową  bluzę z kapturem - nie tak, jak reszta dziewczyn, czyli swetry.
Charakter: Wesołe i radosne dziewczę. Bardzo sympatyczna, dzięki czemu szybko zapoznaje nowe osoby. Często działa pod wpływem impulsu. Gdy coś się jej nie udaje lub gdy musi coś przemyśleć idzie i rzuca do kosza.
Mocne strony: zwodzenie przeciwnika (taki cwany lisek), wsady, alley-oop
Słabe strony: rzuty za trzy, szybko się męczy

Zainteresowania:
• gry komputerowe (Dużo czasu przebywa w salonie gier znajomego i każdą grę, którą dostał jej brat przywłaszczała sobie.)
• muzyka (Uwielbia zespół Hollywood Undead.)
• treningi cardio (Jej matka prowadzi własną siłownię, więc gdy nie gra spędza czas właśnie tam i robi treningi wytrzymałościowe.)

♦Dodatkowe:♦ Himari mieszkała razem z matką. Jej brat wraz z ojcem mieszkają w Ameryce. Brat- Takashi studiuje, a jej ojciec jest biznesmenem. Mimo, że Himari ma wygodne życie nie widać tego po niej. Nie jest chamska w stosunku do innych. Idealnie potrafi wczuć się w rolę pocieszyciela, pomocnika. W większości otacza się chłopakami, mimo to posiada swoją najlepszą przyjaciółkę, z którą jest nierozłączna. W podstawówce trenowała gimnastykę, a w gimnazjum była gwiazdą drużyny siatkarskiej. Po trzech latach treningów zrezygnowała, gdyż uważała, że to jednak nie to. Gra przestawała dawać jej przyjemność. Od małego grała ze swoim bratem w koszykówkę. Z czasem Takashi musiał coraz więcej się uczyć, aż w końcu wyjechał na studia. Nauczył siostrę wszystkiego co potrafił. Co do nauki, to mimo, że nie uczy się wcale jest dość dobrą uczennicą. Szybko wszytko zapamiętuje. Jej ulubionym przedmiotem jest język angielski.

Stanowisko: uczennica, pomocnica trenera
Drużyna: Seirin
pokój jednoosobowy


Ostatnio zmieniony przez Himari Yoshino dnia Sob Paź 03, 2015 8:41 pm, w całości zmieniany 6 razy
Himari Yoshino
Himari Yoshino

Wiek : 26
Liczba postów : 96
Skąd : Tokyo

Powrót do góry Go down

Jestem Himari~ Empty Re: Jestem Himari~

Pisanie by Kise Ryōta Czw Mar 05, 2015 4:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pokój 177 C:
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Jestem Himari~ Empty Re: Jestem Himari~

Pisanie by Himari Yoshino Czw Mar 05, 2015 4:22 pm

^^ Dziękować~
Himari Yoshino
Himari Yoshino

Wiek : 26
Liczba postów : 96
Skąd : Tokyo

Powrót do góry Go down

Jestem Himari~ Empty Re: Jestem Himari~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach