Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Admin powrócił~

2 posters

Go down

Admin powrócił~ Empty Admin powrócił~

Pisanie by - Pią Sie 24, 2012 10:52 am

Kto się cieszy? Dobra, ja wiem, że się nie cieszycie, ale poudawajcie chociaż trochę xD

Więc, na początek chcę podziękować naszym moderatorom, czyli Kagamiemu i Kise za przypilnowanie porządku na forum. Znaczy się, mam nadzieję, że przypilnowali, bo dopiero za chwilę zacznę czytać wasz spam i w ogóle ouo"

Bardzo przepraszam nowych użytkowników, iż musieli tyle czekać na przydzielenie do drużyn ._.

No i jeszcze od siebie dodam, że w ogóle nie wypocząłem, jestem bardziej zmęczony niż przed wyjazdem, bo nawet nie można było się wyspać. ._.
avatar
-

Liczba postów : 675

https://kuroko-no-basuke.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Admin powrócił~ Empty Re: Admin powrócił~

Pisanie by Gość Pią Sie 24, 2012 10:54 am

Hmm.. ja się cieszę. zresztą już to mówiłam .I nadal jestem napalona jak wczoraj ... *przegląda sms* hahahahaha . Very Happy
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Admin powrócił~ Empty Re: Admin powrócił~

Pisanie by Akari Iwakura Pią Sie 24, 2012 1:46 pm

Ja bym raczej poleciła zbastować z tym Waszym wszędobylskim "napaleniem", które Wam zresztą za jakiś czas przejdzie. Już wystarczy sam fakt, że niektórych użytkowników to zniechęca, zwłaszcza +16. Macie na to swój pokój, więc z łaski swojej nie roznoście tego po całym forum. Wczorajsza sytuacja wyjaśniła chyba wystarczająco dużo. Poza tym różni ludzie wchodzą na forum i mogą oglądać różne treści. Jeżeli ktoś z Waszych krewnych wszedłby na forum i ujrzał co nieco, pewnie miałybyście problemy. Dlatego przede wszystkim uważam, że forum powinno być dostępne dla osób zarejestrowanych i zalogowanych.
Akari Iwakura
Akari Iwakura

Liczba postów : 607
Skąd : Trollownia :o

Powrót do góry Go down

Admin powrócił~ Empty Re: Admin powrócił~

Pisanie by - Pią Sie 24, 2012 1:55 pm

Było. Na samym początku tematy z fabułą były niewidoczne dla gości, jednakże pewna osoba, która w ogóle w pewnym sensie doradziła założenie tego forum odradziła mi to, twierdząc, że ludzie nie chcą się rejstrować na forum, na którym nie jest widoczne wszystko od razu ._."
avatar
-

Liczba postów : 675

https://kuroko-no-basuke.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Admin powrócił~ Empty Re: Admin powrócił~

Pisanie by Gość Pią Sie 24, 2012 1:58 pm

Ale czy roznosimy to po całym forum ? Nie .. Jest to w pokoju, a napalona mogę być na wszystko . Wink
A krewni . ?
kto ma to zobaczyć ..
Takich rzeczy nie pokazuje się na stronie głównej w przeglądarce.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Admin powrócił~ Empty Re: Admin powrócił~

Pisanie by Akari Iwakura Pią Sie 24, 2012 2:32 pm

Wystarczy, że raz wejdziecie na forum z nudów na informatyce. W przypadku ostrego pecha, naprawdę wystarczy raz. Mało internetowych afer w gimnazjach i liceach? Jesteście jeszcze młodziutkie, ale wolę już ostrzec.

Niczego nie roznosicie- niech Wam będzie. Ale szkoda tracić takich użytkowników jak Lea. A ja ją w pełni popieram. Ograniczmy ignorancję, a będzie nam się żyło lepiej.
Akari Iwakura
Akari Iwakura

Liczba postów : 607
Skąd : Trollownia :o

Powrót do góry Go down

Admin powrócił~ Empty Re: Admin powrócił~

Pisanie by Gość Pią Sie 24, 2012 2:38 pm

Hmm.. nie wiem czy forum przetrwa i przez następny rok będę się na nim codziennie logować, a informatykę będę miała dopiero w 3.
No ograniczyć ignorancje, ograniczyć. Ale czy ja ignoruje Leę ? Nie..Przeprosiłam ją za tamto, nie chcę się z nią kłócić, z Tobą zresztą też nie. Więc jak na razie problemu nie widzę.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Admin powrócił~ Empty Re: Admin powrócił~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach