Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zajebiście

2 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Zajebiście Empty Zajebiście

Pisanie by Gość Pią Paź 31, 2014 10:20 pm

Nie znalazłem żadnego tematu z ogłoszeniami aktualnymi, etc. Więc dwie sprawy:

1. Kiedy jakiś mecz?
2. Ktoś chętny na wpierdol, pisanie?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Naomi Norri Pią Paź 31, 2014 10:28 pm

Trzeba Ci dużo wyjaśnić XDD
To forum jest dość stare i nie ma tutaj takiego czegoś jak umawianie sie na wątki, po prostu wbijasz na fabułę gdzie chcesz ;x
A jak chciałam zorganizować w końcu mecze, żeby się coś działo, to się wszystko rypło... Dziękuję, dobranoc.. ;x
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Gość Pią Paź 31, 2014 10:31 pm

Z reguły, nie wpieprzam się tam, gdzie mnie nie chcą, to się mija z celem.

Zauważyłem, że forum jest też stare i że h@ je porzucił.

A mecze zawsze można zorganizować, w końcu, forum o Kuroko bez koszykówki?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Naomi Norri Pią Paź 31, 2014 10:33 pm

Widzę, że ktoś w końcu myśli jak ja... Ale ilekroć razy chciałam te mecze, to kurcze... No po prostu urwanie cepa, co chwila coś nie pasowało.
A co do wpieprzania się, musisz się wczuć w tutejszą atmosferę, to nie to samo co inne fora. My się tutaj też nie rozpisujemy na strone w wordzie, to jest krótkie i dla czystego fun'u.
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Gość Pią Paź 31, 2014 10:36 pm

Z czasem może przywyknę do tego, żeby komuś wjeżdżać z butami do mieszkania, ale na razie poczekam, nigdzie mi się nie spieszy.

A co do meczów, prawdę mówiąc znalazłem to forum głównie dla nich. Jest od chuja ludzi na forum, napisać do wszystkich na gg/skype/e-maile/fb/chujwiecojeszcze, zaprosić ich ponownie na forum i urządzić jakieś rozgrywki. Najpierw np. 3 v 3, streetball i jak będzie fajnie, to zrobić normalne rozgrywki szkół. Nic prostszego.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Naomi Norri Pią Paź 31, 2014 10:42 pm

Luzik, mamy czas do wszystkiego.

Myślisz, że nie próbowałam czegoś takiego robić? Połowa z tych ludzi zarejestrowała się i pisała może z kilka razy, potem już nic, nie wiem czy by cokolwiek to dało, ale jak się zmobilizują osoby które tu wchodzą do tej pory i dość często to zobaczymy co się z tego da zrobić.
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Gość Pią Paź 31, 2014 10:47 pm

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Czemu nie przeniesiecie się gdzieś, gdzie będziecie mieć pełnię praw do forum, możecie zrobić grafikę, etc?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Naomi Norri Sob Lis 01, 2014 8:30 am

Jasna sprawa, że możemy, ale nikt z tutejszych forumowiczów raczej nie chce się stąd wynosić, bo 'wspomnienia, akcje' itp. Ja miałam w planach i w sumie nadal mam ten pomysł... Nie ściąganie akcji z tego forum, coś innego, ale również z odbywaniem się rozgrywek, rywalizacji i tych sprawach. W sumie zastanowiłabym się nad zrobieniem go... Chyba znowu mnie naszło ;x

Ps. Nie jestem adminem od początku tego forum. Pierwszym był... No nawet go nie poznałam, potem była taka jedna dziewczyna, która też nagle zanikła... W sumie straciłam z nią kontakt, a że ja wchodziłam sobie co jakiś czas i ogarniałam sprawy forum, to zostałam.
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Gość Sob Lis 01, 2014 11:34 am

Z tego co wiem, jest możliwość pobrania całej bazy danych forum, czyli przeniesienia wszystkich wątków, postów i użytkowników na inny adres. Tylko trzeba się z administracją forumpl rozmówić. Wtedy miałoby to sens, tylko adres byś zmieniła oraz dostała pełnię praw.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Naomi Norri Sob Lis 01, 2014 1:37 pm

Niby tak, ale nie jestem pewna, czy chce kontynuować to forum.. To co się tutaj działo, no.. To po prostu wielki wyjątek od innych for, dlatego jak już wolałabym założyć i prowadzić nowe.
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Gość Sob Lis 01, 2014 3:21 pm

Nowe Kuroko czy nowe o zupełnie innej tematyce?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Naomi Norri Sob Lis 01, 2014 3:58 pm

Nie to, że inna tematyka, ale ciekawszy sposób przedstawienia tego wszystkiego. I mecze i przypis do drużyn będzie. Tylko muszę z Mariką wszytko ogarnąć w wolnej chwili.
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Kise Ryōta Sob Lis 01, 2014 4:45 pm

Szkoda, że nie ma pełni możliwości na tym forum
ale ja się właśnie nie zgadzam z Naośką w kwestii, że trzeba zakładać nowe i prowadzić inaczej. To forum różni się trochę od innych, dlatego nie warto zmieniać niczego -3-
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Naomi Norri Sob Lis 01, 2014 5:28 pm

Dokładnie, bo ludzie do naszej atmosfery niestety ale NIE przywykną XD My się tu bawimy, a większość forumowiczów traktuje to powaznie i gdyby zobaczyli, co się tu dzieje i co wypisujemy, to byśmy chyba mieli wojnę i krytykę jakich mało ;x
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Kise Ryōta Sob Lis 01, 2014 5:59 pm

No i co z tego? Wolę się bawić niż pisać posty obowiązkowo na 10 stron i być poważnym.
Naprawdę, mam konta na innych forach, ale rzygam tamtą atmosferą i się nie udzielam
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Gość Sob Lis 01, 2014 6:56 pm

Macie strasznie mały wgląd w takim razie. Ja wam powiem tak, nie powinniście się przejmować żadnymi "wojnami", czy chuj wie czym, bo wystarczy dostęp do fabuły dla gości zablokować, tylko niezbędne wątki im udostępnić. Ponadto, Ci którzy będą chcieli grać i tak będą grali, więc zawsze jest sens robić coś od nowa (zwłaszcza, gdy tutaj nie macie pełni możliwości).

Jeśli chodzi o jakieś problemy czy nieprzyjemności związane z tym co się tu dzieje, to wystarczy napisać w regulaminie to co macie teraz. Dozwolone yuri, yaoie, hentai, gwałty, rwanie rąk, wydłubywanie oczu etc, rejestrujesz się na własną odpowiedzialność, a nawet jeśli nie przeczyta ktoś regulaminu, to umieszcza się podpunkt specjalny "nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania".

Dzięki temu nikt wam nie może nic zarzucić, bo ostrzegacie ich na wstępie, więc nie rozumiem waszych obaw.

Ja gram na kilku forach, sam jedno prowadzę i wszystko jest dozwolone, atmosfera jest w porządku i nikt jakoś się nie przyczepił nigdy do tego w jaki sposób je prowadzę (aktualnie na moim forum mają miejsce 2 gwałty na przykład) Wink

Z mojego punktu widzenia, powinniście się po prostu przenieść na inny adres, gdzie np. ty Naomi będziesz mieć tytuł head admina i pełną kontrolę nad forum. Roboty dużo nie będzie, biorąc pod uwagę fakt, że wszystko macie zrobione tutaj (choć i tak mało było do zrobienia). A z systemem przydzielania ludzi do teamów oraz organizacji turniejów jestem za.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Kise Ryōta Sob Lis 01, 2014 7:06 pm

Tak, to jedno. Ale w rzeczywistości wygląda to całkowicie inaczej. Samo ściągnięcie osób na takie forum jest trudne, też ze względu na to, że na tym niewiele się udzielają.
I szczerze wątpię, że gdy nowe forum zostanie założone, zwali się na nie fala ludzi.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Gość Sob Lis 01, 2014 7:11 pm

Jesteście strasznie pesymistycznie nastawieni na to wszystko.

Napisać do tych co grali/grają tutaj, napisać ogłoszenie, że są przenosiny na inny adres, no i najważniejsze - zrobić reklamę. Bo z tego co widziałem nie macie żadnej. Ja np. dowiedziałem się o forum przez czysty przypadek, wpisałem sobie w google Kuroko no Basket pbf i voile. Ale nie każdy jest tak cudowny i zajebisty jak ja, więc bez rozgłosu nikt nie przyjdzie, skoro nie będzie wiedzieć, że istniejecie.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Kise Ryōta Sob Lis 01, 2014 7:14 pm

Ale to jest forum o zamkniętej tematyce i głownie dla tych co oglądali KnB. A cudów nie ma, milionów polaczków cebulaczków koszykowka nie interesuje
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Gość Sob Lis 01, 2014 7:16 pm

No to jest oczywiste. Ale weź pod uwagę drugą rzecz. Jeśli forum o tematyce KnB nie ma rozgłosu, to nawet Ci co je oglądali o nim nie wiedzą, przez co tracicie potencjalnych graczy. Obecnie bez reklamy nie da się prowadzić pbfa i się rozwijać. Ja prowadzę forum o Fairy Tail i mam reklamę, co jakiś czas przychodzi jakaś nowa osoba. Z KnB może być jeszcze lepiej, bo z tego co wiem jesteście pierwszym polskim PBFem, więc dużo osób będzie chciało spróbować gry, biorąc pod uwagę, że KnB jest modne teraz i będzie kiedy wyjdzie 3 sezon.

Nie mówię o tysiącu cebulaków, bo wiadomo, że nie wejdą. Ale lepiej, żeby dzięki reklamie przyszły kolejne 3 osoby, niż żeby ich nie było, nie uważasz?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Kise Ryōta Sob Lis 01, 2014 7:19 pm

Tak, lepiej. Ale jestem do tego sceptycznie nastawiony z tego względu, że miałem styczność z takimi sytuacjami no i... grzybnia i patatajnia ;_;
ale spróbować można.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Gość Sob Lis 01, 2014 7:22 pm

Rozumiem, żebyście jeszcze mieli nadmiar graczy na forum, ale póki co, każdy z nich jest na wagę złota. Wystarczy powymieniać się z innymi forami tzw. bannerami i czekać na napływ. Jestem pewien, że wielu z nich przyjdzie. Jednakże musicie się przenieść koniecznie, bo tutaj nie widać nawet, że forum dalej funkcjonuje. Nie ma listy online, więc ludzie nie wiedzą, czy ktoś wchodzi tutaj jeszcze. Na chata wszedłem np. wczoraj i nikt mi nic nie napisał czy to forum dalej funkcjonuje, musiałem daty kp i postów posprawdzać, zamiast po prostu na listę online zerknąć, która powinna tu być.

W skrócie, musicie się przenieść, żeby zrobić naprawdę dobre forum. Bo jeśli zostaniecie tutaj, to popiszecie jeszcze 2-3 miesiące i wam się to znudzi, no bo według mnie idiotyzmem jest robić forum o KnB nie organizując meczów koszykówki.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Naomi Norri Sob Lis 01, 2014 10:28 pm

Prowadziłam forum przynajmniej z 3 razy i wiem co mam robić, spokojnie XD Po prostu do tej pory naprawdę byłam przeciwna jakimkolwiek przenoszeniem tego forum gdzieś, głównie dlatego, że wpadłam na genialny pomysł, który potrzebuje realizacji, a moja pomocniczka ma chyba dużo na głowie XD
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Gość Nie Lis 02, 2014 12:44 am

No to w takim razie czekam, gdyż szkoda by takie forum się rozpadło.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Gość Nie Lis 02, 2014 11:24 pm

Zostałam wymieniona ! ;-; łomygy.

Od razu mówię, że ja chętnie się zajmę wszystkim razem z Agusią. Ja jestem chętna do tak zwanego odnowienia forum i tak dalej. Od razu mówię, że to może trochę zająć ze względu na mój oczywisty brak dostęp do internetu. (nie ma to jak cheat'y z tethering'iem z telefonu na kompa) W każdym bądź razie, ja grafikę zrobię rachu ciachu, przygotuję wszystko w kodzie i tylko mówcie co, jak, gdzie i kiedy to ja to po prostu pozałatwiam i jeszcze się wszystko uzgodni.
A co do bycia pesymistycznym - zgadzam się. Trzeba być otwartym na propozycje. Co z tego, że to forum jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Ono wyginęło, umarło, kaput. You know what I mean. Można na to zaradzić, ale oczywiście nie wszyscy by się zgodzili i tak dalej i tak dalej. Ale pomijając ten fakt, ja chętna do pomocy w 1000000%. Mówcie tylko co mam zrobić. Mariś leci na ratunek.
*mode superbohatera aka ironman włączony*
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Zajebiście Empty Re: Zajebiście

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach