Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Offtop w Offtopie

+20
Jasmine Clifford
Takao Kazunari
Moxx
Akari Iwakura
Akihito Hayashi
Hye Seon Soo
Arukato
Yasuo Azuyawa
Syriusz Nicolaas Pierce
Lea Sanzo
Seraphin Sokolov
Itaka Yukio
Kyoji Kusatsu
Naomi Norri
Himari Yoshino
Akihito Shiba
Hayato Ishimori
Akame Taniguchi
Matt Pierce
Kise Ryōta
24 posters

Strona 20 z 37 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Next

Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Himari Yoshino Wto Maj 19, 2015 1:37 pm

xD
Himari Yoshino
Himari Yoshino

Wiek : 27
Liczba postów : 96
Skąd : Tokyo

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Naomi Norri Wto Maj 19, 2015 2:05 pm

Aha? Bardzo interesujące i ciekawe.
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Czw Maj 21, 2015 11:42 am

hej
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Himari Yoshino Czw Maj 21, 2015 2:01 pm

dobry
Himari Yoshino
Himari Yoshino

Wiek : 27
Liczba postów : 96
Skąd : Tokyo

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Naomi Norri Czw Maj 21, 2015 4:05 pm

Siemanko c;
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Pon Maj 25, 2015 6:48 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jakby ktoś potrzebował arta z babką z niebieskimi włosami ;w; 
może akurat się komuś spodoba, bo ja akurat daje okejkę XD
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Pon Maj 25, 2015 6:58 am

O EM ŻI, CHLOE Z LIAJFU IS STREJNDŻU, AJBSSNHZ
Kcem niebieskie włosy ;;;;;;
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Pon Maj 25, 2015 7:23 am

przefarbuj xD
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Sro Maj 27, 2015 12:55 pm

Ludu mój ludu~
Na początek zaznaczę, że będzie przydługawo, ale chce poruszyć problem dotyczący nas wszystkich - w mniejszym czy większym stopniu. Mówię też od razu, że nikogo nie wskazuję, nie wytyczam itd. Jeśli chciałbym to zrobić, mógłbym podać za przykład nawet siebie. Piszę do ogółu. 
Jeśli to przeczytacie - sukces. Nie oczekuję pisków i braw, bardziej tego żebyście wyrazili swoją opinię na ten temat czy chociażby przemyśleli sprawę i zastanowili się.

Na pewno wiecie jak jest, ale główne pytanie brzmi - dlaczego tak jest? Dlaczego nie ma koszykówki, czy spotkań towarzyskich w kuchni, tylko ludzie siedzą po pokojach i się ruchają?
Żeby nie było - nie potępiam ruchania się, miłości itd. To nawet wskazane, ja chętnie poczytam ;>
Tylko lepiej się zastanowić, czy to naprawdę jest TO. W sensie, czy podoba wam się takie forum.
Chciałbym was popchnąć do tego, żebyście od czasu do czasu wyszli z pokoju do kuchni, dajmy na to. Ci, którzy nie mają drugiej połówki i nie mają z kim pisać, zrozumieją, że jest po prostu nudno. Bardzo zależy mi na tym, żebyśmy się dobrze bawili, a siedząc całymi dniami w pokojach nie zdziałamy nic.
Rozumiem, że odgrywacie swoje postacie, a większość z nich jest ponura, bo to takie fajne. Ale naprawdę, krzywda się nikomu nie stanie, gdy przyjdziecie z szerokim uśmiechem, od progu kuchni się przywitacie i zbudujecie rozmowę. Nic wam też się nie stanie, jak nabierzecie dystansu do siebie. Ludzie, wyobraźcie sobie, że można przeginać w obie strony - z niesmacznymi żartami, ale też z fochaniem się o byle gówno.
Nikt nie chce cieżkiej, ponurej atmosfery, bo "ten mi zrobił taki żart, to foch". Są ludzie, którzy chcą rozbawić towarzystwo, ale uwierzcie. Jak wchodzicie do kuchni i wiecie, po prostu wiecie, że jak zrobicie coś głupiego, to jedyne co napotkacie to potępieńczy wzrok innych - odechciewa się grać.
Jeśli ktoś wam robi żart - śmiejcie się razem z nim, zamiast grozić gwałtem/morderstwem/utopieniem/spaleniem rodziny (wybierz odpowiednie)
Jeśli ma być dobra, fajna atmosfera - budujmy ją wszyscy, a nie czekajmy, aż ktoś to zrobi za nas.


Przechodzę tutaj (nareszcie!) do wniosków, które wyciągnąłem: potrzeba zmian. 
Siedziałem nad tym kilka dni, ale w końcu stwierdziłem, że rozbuduję system rozgrywania meczy z uwzględnieniem niektórych mocnych i słabych stron (no halo policja, po coś one są, nie tylko dla ozdoby). Będzie to skomplikowane, ale to nie będzie tak, że ja coś wstawiam, a wy tępo kiwacie głowką. Jeśli wam się coś nie podoba, ja nie gryzę, mówicie o tym i zmieniamy.
Potem stwierdziłem, że jeśli uwzględnimy mocne i słabe strony, potrzeba też ewolucji postaci. W skrócie, jeśli ktoś będzie beznadziejny w każdym meczu, bo ani nie umie rzucać, ani bronić - będą treningi. Na nich nie będę wymagał od was pracy, jedynie sumienności - bo po odpowiedniej liczbie treningów słaba strona, nad którą pracujecie, staje się waszą silną stroną. Jest to też zapobiegawcze, jeśli chodzi o Cudy - nie będzie "Nie gram z Akashim bo to cud", tylko: "Gram z Akashim, bo to cud, a ja ten cud mogę pokonać"
Wiecie, zrównanie poziomów.
Myślałem też nad eventem. Jak pewnie widzieliście, mieliśmy na forum dwa - morze i góry. Akurat wtedy nie potrzeba było jakiejś specjalnej organizacji, bo bawiliśmy się świetnie i bez tego, ale... co powiecie na coś, co będzie dopięte na wszystkie guziki? Pomysły możecie dawać wy - czy to będzie jakiś event z zawodami, czy raczej napiszemy, że jedziemy do nawiedzonego zamku i tam mogą dziać się różne rzeczy - wszystko, dosłownie wszystko należy do was. Jeśli chcecie się bawić, powiedzcie. Ja mam dla was czas i zamierzam go poświęcić tyle, ile będzie trzeba.

Więc ten, tego... Dziękuję, dowiedzenia, przepraszam za przynudzanie.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sro Maj 27, 2015 1:20 pm

Po pierwsze to pierwszy raz widzę abyś się tak rozpisał XDD po drugie zgadzam się. Ludzie logują się, a niektórzy praktycznie wcale na fabule się nie udzielają. W końcu chyba się rejestruje po to aby brać udział w życiu forum, a ostatnio wszędzie umarlaki ;-; żeby nie było, że mówię o kimś to ja też czasami nie piszę i wiem że każdy może nie mieć weny, albo po prostu ochoty na rozmowę, ale raz czy dwa razy na tydzień chyba można się pojawić.
Przejdę teraz do Twoich wniosków, z którymi też się zgadzam. Potrzeba zmian i jeśli odwołam się do zmian meczy i uwzględnieniu mocnych, słabych stron oraz treningów to wydaje się to interesujące. Przyznam, że podoba mi się taki pomysł. Co do eventów to sądzę, że przydałyby się jakieś bo może towarzystwo by się rozkręciło. Na razie z mojej strony niestety brak pomysłów, ale jak coś wpadnie mi do głowy to się odezwę.

Ps. Przepraszam za błędy, piszę z tel XD
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Sro Maj 27, 2015 1:25 pm

Ja się ze wszystkim co tu napisałeś zgadzam, a pisze posta, bo mam pomysł na event i chciałabym ci go zaprezentować XD
Jako event fajny byłby obóz treningowy poza akademikiem. W sensie, że jedzie jakaś tam ilość osób w jakieś odległe miejsce, gdzie jest boisko itd. aby spędzić razem czas i przy okazji poćwiczyć koszykówkę. Ja wiem, że to niby tak samo jak to się już teraz ma dziać, ale pod innymi zasadami, w sensie, że byłby harmonogram, czy coś w ten deseń. Przyszło mi to do głowy, bo w sportówce często takie coś było i miło się spędzało czas, a choć forum to nie prawdziwe życie, to jednak myślę że zadowolenie byłoby to samo xD
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Sro Maj 27, 2015 1:29 pm

No w sumie to okej - można by nawet połączyć różne pomysły. Tzn, biorąc dajmy na to ten jakiś straszny zamek, to tam mogliby mieszkać i w przerwie między treningami by się coś działo. Daję tylko taki przykład, aby nie ograniczać się do jednej rzeczy
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sro Maj 27, 2015 1:32 pm

Podczas eventu zróbmy może taki dzień czy noc ze strasznymi opowieściami jeśli mowa o zamku w którym mogłoby straszyć XD
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Sro Maj 27, 2015 2:22 pm

Jak dla mnie to można by na forum zorganizować festiwal penisa xDD A co do reszty monologu nie mogę się nie zgodzić z jego zawartością.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Sro Maj 27, 2015 2:24 pm

Dyskryminacja D:
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Sro Maj 27, 2015 2:25 pm

Chodziło mi raczej o ten Japoński festiwal, co są lizaki w kształcie męskiego przyrodzenia itd. xD
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Sro Maj 27, 2015 2:26 pm

Mi tam taki festiwal pasuje. XDD tylko pytanie czemu on kojarzy mi się z filmikiem Gonciarza jak on był na takim festiwalu xD
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Sro Maj 27, 2015 2:32 pm

Chce taki XD
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Sro Maj 27, 2015 2:33 pm

To teraz pytanie, czy inni chcą xD
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Sro Maj 27, 2015 2:45 pm

dużo gejów tu, więc każdy XD
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Akihito Shiba Sro Maj 27, 2015 2:52 pm

Jak zobaczyłem tą strasznie długą wiadomość to aż się bałem przeczytać. Ale dotrwałem do końca i w pełni się z tobą zgadzam Kise. Co prawda wchodzę raz na sto lat, ale jak wejdę to niczym tro się nie różni jak nie wchodzę :< Nie mam z kim pogadać. Bo co? Bo a to ktoś w pokoju a to na czacie i tyle mi z tego. Także Event na przykład był by bardzo mile widziany. Mógłby byź na przykład wyjaz do innego kraju Very Happy Ale to tylko taka mini propozycja więc nie nalegam :3
Przepraszam ogółem za błędy. Coś mi ścina stronę i nie wiie widzę na wet co piszę i jak piszę .-.
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Seraphin Sokolov Sro Maj 27, 2015 4:10 pm

Pierdolenie kota w ogon.
Już po samym starcie można wywnioskować, iż podchodzę do sprawy sceptycznie. Szczerze wątpię, żeby cokolwiek ruszyło. Serio.
Jedyne czemu mogę z czystym sumieniem potakiwać, to fakt, iż Kisiel się dość napracował nad napisaną przez niego wiadomością~
Jak już wspominałem, wątpię żeby coś się ruszyło, żeby coś podziałało.
Jeśli stanie się inaczej, przyznam się do błędu i przeproszę was wszystkich. Taką deklarację składam tutaj, żeby każdy ją widział.
Aczkolwiek w chwili aktualnej nie uważam, że ten pomysł uda się zrealizować.~
Seraphin Sokolov
Seraphin Sokolov

Liczba postów : 597

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Sro Maj 27, 2015 4:13 pm

Cóż, ja cię nie zmuszam. Nawet jeśli się nie uda, zamierzam spróbować.
Ale jeśli ci się to nie spodoba, ja tam nie będę wnikał w twoje upodobania. Możesz dalej siedzieć w pokoju i się gwałcić, nie zabraniam, nie zmuszam do uczestniczenia w tym. Po prostu zamierzam spróbować, bo jeśli jest chociaż mała szansa, żeby się udało - czemu nie?
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Gość Sro Maj 27, 2015 5:55 pm

Ja się tam ze wszystkim zgadzam i chętnie wezmę udział w eventach i innych tego typu rzeczach. Tylko nie jestem pewien, czy coś takiego ''dopracowanego'' jak dokładnie zaplanowany event wypali tak jakbyśmy chcieli XD.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Kise Ryōta Sro Maj 27, 2015 5:56 pm

bardziej chodzi mi o to, żeby nie było coś w stylu: "jedziemy nad morze i tam się zobaczy co będziemy robić"
tylko już tematyka bardziej uszczegółowiona
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Offtop w Offtopie - Page 20 Empty Re: Offtop w Offtopie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 20 z 37 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach