Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

+2
Arukato
Kise Ryōta
6 posters

 :: Fabuła :: Akademik :: Pokoje

Strona 33 z 37 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Next

Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Nie Sie 02, 2015 4:01 pm

- Chciałem do ciebie przyjechać, ale miałem próbę.- Westchnął wyraźnie niezadowolony z takiego rozwoju wydarzeń.
- Jasne, jeszcze ci się coś połamie. Nie zapędzaj się tak.- Mruknął trochę mięknąc, przez jego ciepły uśmiech i odwzajemnił pocałunek, samemu lekko się uśmiechając.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Nie Sie 02, 2015 4:06 pm

- Mogłeś chociaż napisać, zadzwonić, cokolwiek. - wymamrotał i pociągnął smutno nosem, przyglądając się mu.
- Nic mi się nie połamie. I tak długo bez zbliżenia wytrzymałem, więc nie ma bata, dobiorę się do Ciebie. - mruknął i położył go na łóżku, łapiąc jego nadgarstki, które złączył u góry nad jego głową, trzymając je jedną swoją dłonią. Potem tylko wpił się w jego usta.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Nie Sie 02, 2015 4:14 pm

- Manager zabrał mi komórkę, bo niby nie mogłem się skupić.- Westchnął rozbawiony tym smętnym pociągnięciem. Zamrugał kilkakrotnie na kolejne słowa chłopaka, a już po chwili jego nadgarstki zostały unieruchomione. 
- Kyo ja mówię poważnie. Martwię się. To może zaczekać.- Mruknął lekko się wiercąc, ale pod wpływem pocałunku przestał. Lekko ściągnął brwi, ale odwzajemnił pieszczotę, zarz przygryzając jego dolną wargę.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Nie Sie 02, 2015 4:21 pm

- Niby? To coś Ty robił, że ją Ci zabrał? - spytał, a kiedy chłopak się zaczął wiercić, uniósł lekko brew do góry. W końcu jednak cicho westchnął. Szczerze nie chciał tego robić na siłę, jeśli Kou teraz tego nie chciał. Dlatego puścił jego nadgarstki i podniósł się do siadu po przerwaniu pocałunku.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Nie Sie 02, 2015 4:24 pm

- Wysłałem jednego sms'a i już się wkurzył.- Odpowiedział kiedy wszystko ustało. Westchnął cicho i sam podniósł się do siadu, zapinając bluzę do połowy.
- Sorry... po prostu nie czuję się dzisiaj dobrze...- Mruknął nie do końca pewny, czy taka wymówka zadziała.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Nie Sie 02, 2015 4:27 pm

- Pewnie to nie jedna wiadomość, znając Ciebie. - wymamrotał spokojnie, a potem uważnie mu się przyjrzał.
- Kou... co się dzieje? Jesteś jakiś inny... coś się stało prócz tego, prawda? - spytał, mierząc go uważnym ale i zmartwionym wzrokiem.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Nie Sie 02, 2015 4:32 pm

- Jedna i to jeszcze nie zdążyłem wysłać.- Powiedział jakby to była największa tragedia na świecie, po czym przyciągnął kolana do torsu, obejmując je ramionami.
- Nic się nie dzieje. Po prostu nie jestem w nastroju do robienia tego... i trochę zmęczony.- Mruknął trzymając się swojej wersji.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Nie Sie 02, 2015 4:35 pm

Uniósł brew na jego pierwsze słowa, a później uważnie mu się przyglądał.
- Martwię się, więc albo mi powiesz, albo sam się dowiem co się stało. Nie wygląda jakbyś był tylko zmęczony. - mruknął, zakładając ramiona na torsie i przyglądając się mu.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Nie Sie 02, 2015 4:38 pm

- Poważnie nic się nie stało. I jestem koszmarnie zmęczony, nawet mam doły pod oczami, nie widzisz?- Wymamrotał słabo się słabo się tłumacząc, ale zaraz ziewnął, jakby na potwierdzenie własnych słów.
- Jutro się pobawimy.- Dodał po chwili i rozczochrał młodszemu włosy.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Nie Sie 02, 2015 4:39 pm

- Nie wierzę Ci, że to tylko zmęczenie, ale niech będzie. Sam jestem zmęczony, więc może się prześpimy? - zaproponował i lekko go objął, przytulając do siebie.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Nie Sie 02, 2015 4:49 pm

W odpowiedzi już jedynie skinął głową, co by się bardziej już nie pogrążać. Po chwili pchnął lekko chłopaka, aby się położył i ostrożnie wtulił się w niego.
- Dobranoc.- Mruknął całując go jeszcze krótko w usta, po czym przymknął powieki.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Nie Sie 02, 2015 4:51 pm

Położył się pod wpływem tego popchnięcia i objął go ramionami, przytulając do siebie.
- Dobranoc. - odpowiedział i już chwilę później spał.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Nie Sie 02, 2015 4:58 pm

Po jakimś czasie uchylił lekko powieki, upewniając się czy chłopak śpi i odetchnął z ulgą. Nie chciało mu się spać, ale to było jedyne wyjście, aby blondyn nie martwił się za bardzo. Westchnął i zaczął bawić się jego jasnymi kosmykami, przy czym uważał, żeby go nie obudzić.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Gość Wto Sie 04, 2015 3:25 pm

Mając na wszystko wyjebane wbiła do pokoju. Uniosła jedną brew patrząc na dwóch śpiących chłopaków, ale cóż. Pech. Nucąc sobie pod nosem, wzięła swoje miliard walizek i rozpakowała się. I tak szafa nie pomieściła jej połowy ciuchów. Najwyżej się dokupi jakąś komodę czy coś.
No wiec po jakimś czasie dziewczyna wzięła swoją torebkę nagle przypominając sobie o kocurze, który bez przerwy za nią łaził i prychał. No wiec wyszła z pokoju razem ze swoim zwierzęciem.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Wto Sie 04, 2015 3:29 pm

Po kilku dniach w końcu się obudził pod wpływem jakiegoś hałasu w pokoju. W końcu się wyspał, to chyba był powód do uciechy. Otworzył oczy, wciąż wtulony w mniejsze ciało chłopaka i rozejrzał się, ale dostrzegł tylko zamykające się drzwi. Westchnął cicho i powoli podniósł się do siadu, przeciągając się. Spojrzał na klatkę, w której siedziała ta papuga, a potem skierował wzrok na Kou i uśmiechnął się. Jakoś nie przejął się tym, że ktoś kto był w pokoju, widział jego i Kou śpiących razem. Usiadł wygodnie na łóżku i zaczął spokojnie przeczesywać jego włosy.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Wto Sie 04, 2015 4:13 pm

Myślał, że jakoś obejdzie się bez snu, ale w końcu i jego zmuliło. Zaczął się powoli wybudzać, czując ruch w pobliżu, a potem jak ktoś się bawi jego włosami. Mruknął coś bez większego sensu, ale ostatecznie uchylił powieki i zerknął na chłopaka.
- Bry...- Wymamrotał unosząc się nieco na łokciach i przetarł zaspane powieki.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Wto Sie 04, 2015 4:18 pm

- Cześć. Wyspany? - spytał z ciepłym uśmiechem i zmierzwił jego włosy, nachylając się nad nim i całując go w czoło.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Wto Sie 04, 2015 4:24 pm

- Nawet.- Wymruczał przymrużając powieki, kiedy go pocałował i przytulił go mocniej, mimo iż było mu cholernie gorąco. Poświęcenie.
- A ty?- Spytał po chwili.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Wto Sie 04, 2015 4:28 pm

Przytulony, objął go mocno ramionami i uśmiechnął się.
- Wyspałem się.. - odparł zgodnie z prawdą. Po chwili przeciągnął się.
- Chyba masz nowego współlokatora, bo jak się budziłem to ktoś wychodził. - stwierdził spokojnie.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Wto Sie 04, 2015 4:32 pm

Zamrugał na jego słowa, po czym wychylił się zza jego ramienia i zerknął na drugą stronę pokoju. 
- Może tym razem go poznam, bo z poprzednim nawet zdania nie zamieniłem.- Westchnął cicho, po czym odsunął się od chłopaka i ściągnął z siebie bluzę. Mało co a by się ugotował.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Wto Sie 04, 2015 4:35 pm

- Możliwe.. Jestem ciekaw kto to jest. - odparł z uśmiechem i oparł się plecami o ścianę, po czym spojrzał na papugę, która była w klatce i cicho westchnął.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Wto Sie 04, 2015 4:43 pm

- Ja też.- Mruknął dalej lustrując wzrokiem przeciwną stronę. Jeśli się dogadają, to będzie nawet spoko.
- Ruszamy się gdzieś?- Spytał po chwili i przeciągnął się.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Wto Sie 04, 2015 4:44 pm

- Nie chce mi się nigdzie iść, ale mogę się gdzieś dźwignąć jak chcesz. - wymamrotał i rozłożył się na łóżku rozleniwiony.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Wto Sie 04, 2015 4:48 pm

- Czyli że wolisz tu wykitować?- Mruknął rozbawiony zerkając na niego i odgarnął sobie włosy do tyłu.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Wto Sie 04, 2015 4:49 pm

- Dokładnie. Taka przyjemna śmierć z gorąca. ~ - zaśmiał się tylko i przeciągnął, leżąc na łóżku.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 33 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 33 z 37 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Fabuła :: Akademik :: Pokoje

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach