Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pizzeria

+2
Daiki Aomine
Matt Pierce
6 posters

 :: Fabuła :: Miasto :: Miasto

Strona 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 11:35 am

Na odpowiedź chłopaka, skinął głową. Faktycznie póki co Kyoji nie robił nic innego poza tymi dwoma. No i jeszcze teraz to wyjście jako odskocznia od rutyny.
- Mam nadzieję, że będzie Ci się lepiej pracowało po najedzeniu się.
- Powiedział szczerze, odwracając głowę w kierunku chłopaka.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 11:38 am

No właśnie, choć przynajmniej odrywał myśli od wydarzeń, które zbyt często zajmowały mu głowę i czas. Westchnął ciężko.
- Też mam nadzieję. A może chcesz mi pomóc? - zaproponował, choć w sumie nie sądził, by Yuu się zgodził. No i tak naprawdę nie chciał mu zawracać głowy, a palnął bo palnął.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 11:46 am

Zamrugał zaskoczony na propozycję chłopaka. Być może i znał się trochę na muzyce, ale nie sądził, że potrafiłby samemu stworzyć jakąś piosenkę.
- Chyba jestem za cienki na to.
- Powiedział, uśmiechając się lekko i machając przed sobą dłońmi.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 11:48 am

Uśmiechnął się do niego lekko, widząc to zaskoczenie i westchnął cicho.
- Ależ skąd. Wystarczyłoby, abyś zagrał mi melodię, którą napisałem, resztę bym sam napisał. - przyznał zgodnie z prawdą. W końcu słowa to jego część zadania, z resztą jak melodia, no ale jeśli ktoś mu nie zagra, to nie da rady się skupić na słowach.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 11:56 am

Skoro tak rudowłosy przedstawiał sprawę to chyba nie miał innego wyboru niż się zgodzić.
- W takim razie pomogę Ci.
- Powiedział, uśmiechając się nieco szerzej.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 11:57 am

- Dzięki, Yuu. - odparł z lekkim uśmiechem i zerknął jak przyniesiono im zamówienia. Podziękował, posyłając kobiecie lekki uśmiech i spojrzał na chłopaka.
- Ano, mogę o coś spytać?
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 12:02 pm

Również podziękował kobiecie, która przyniosła ich zamówienie, a następnie przerzucił ponownie wzrok na Kyojiego.
- Jakie pytanie?
- Zapytał zaintrygowany. Nie był do końca pewny co chłopak chciałby jeszcze wiedzieć od niego.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 12:06 pm

Spojrzał na swoją pizzę i aż lekko zacisnął wargi, nie wiedząc nawet czy się odezwać.
- Co byś zrobił, gdyby osoba, z którą byłeś ni stąd ni zowąd zniknęła, a minęło siedem miesięcy i już nawet nie wiesz co z tym wszystkim, ani czy tą osobę kochasz? - spytał drżącym głosem, nie patrząc na niego.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 12:12 pm

Westchnął przeciągle, odchylając na chwilę głowę do tyłu. Po chwili jednak wrócił do poprzedniej pozycji.
- Poddałbym się. Jeśli nie daje znaku życia to znaczy, że nie chce mieć ze mną nic wspólnego i w takim wypadku nie pozostaje mi nic innego niż zaakceptowanie tego, a sam wiesz, że nie łatwo mi przychodzi to w takich sytuacjach.
- Odpowiedział zgodnie z tym co myślał i być może trochę też doświadczył. Pytanie chłopaka przypomniało mu to i owo, co nieco zepsuło jego humor. Mimo tego starał się nie dać niczego po sobie poznać.
- Wiesz... To tylko moja opinia. Jeśli chodziło Ci o Kou to wątpię, aby postąpił w taki sposób. Oczywiście nie znam go za dobrze, ale tak mi się wydaje. Możliwe, że dzieje się coś ważnego w jego życiu i musi przejść przez to sam. Możliwe też, że wróci kiedy się z tym upora. Nie załamuj się.
- Dodał do swojej poprzedniej wypowiedzi, gdyż doskonale wiedział do czego zmierza jego przyjaciel. Zastanowił się jednak po chwili czy nie powiedział za dużo.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 12:18 pm

Wysłuchał słów chłopaka w spokoju, trochę jednak gdzieś obawiając się odpowiedzi, jaką mógł usłyszeć. Na jego słowa, aż cicho westchnął.
- Nawet jeśli coś by się działo, powinien na mnie polegać. A minęło tyle czasu, że... nie wiem czy go kocham. Chciałbym się z nim zobaczyć i przekonać kim dla mnie jest. - stwierdził zgodnie z prawdą i sięgnął po pierwszy kawałek. Chciał przestać o tym myśleć, dlatego postanowił zająć się jedzeniem.
- Dzięki, Yuu. Kochany jesteś. - stwierdził, starając się lekko uśmiechnąć. Był mu wdzięczny, że mógł z nim o tym porozmawiać, powiedzieć o tym co go dręczy.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 12:24 pm

Potrafił doskonale zrozumieć uczucia chłopaka, choć ich sytuacje się trochę różniły w pewnych kwestiach. Uśmiechnął się do niego przyjaźnie.
- Nie jestem.
- Odparł, a następnie chwycił za sztućce i wziął pierwszego kęsa swojej sałatki.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 12:25 pm

Słysząc jego zaprzeczenie, nadął policzki.
- Oczywiście, że jesteś! - odparł jakby oburzony i wgryzł się mocno w kawałek swojej pizzy.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 12:35 pm

Pokręcił głową zaprzeczając tym samym słowom chłopaka. Chętnie by nacisnął na jego nadmuchane policzki, ale bał się, że pizza znajdzie się na jego twarzy, więc się nie odważył wykonać kroku w tym kierunku. Zaśmiał się cicho na samo wyobrażenie.
Potem zajął się już tylko swoją sałatką.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 12:42 pm

- Ale Yuu...! Przecież mówię prawdę! - burknął, przełykając pizzę i przyjrzał mu się, wciąż nadymając policzki. Oczywiście Kyo miał rację i nie rozumiał, dlaczego szatyn się z nim nie zgadza.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 1:12 pm

Po raz kolejny się zaśmiał. Tym razem trochę głośniej.
- Jak małe dziecko. Uważaj żebyś się nie udusił tą pizzą.
- Skomentował, wytykając język do chłopaka. Oczywiście używał żartobliwego tonu. Nie chciałby nigdy obrazić swojego towarzysza.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 1:16 pm

Słysząc jego słowa, zaczerwienił się lekko i zaśmiał odrobinę zakłopotany.
- Nie uduszę! - wymamrotał nadęty i zerknął gdzieś w bok. Nie był dzieckiem, choć faktycznie nie raz zdarzało mu się tak zachowywać.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 1:28 pm

Widząc rumieńce chłopaka, wyszczerzył się szerzej. Dało mu to pomysł na pewną zemstę. A co się będzie? Chłopak cały czas wprawia go w zakłopotanie, więc czas na mały, zdrowy rewanżyk.
- Ow. ~ Jaki słodziak. ~
- Powiedział, przeciągając słowa.
- Jesteś uroczy, kiedy tak się zawstydzasz.
- Dodał po chwili, wyczekując reakcji Kyojiego.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 1:30 pm

Już chciał wziąć kolejny kawałek pizzy do ust, ale słysząc słowa chłopaka, wypuścił kawałek z dłoni i uniósł wysoko brwi.
- Niby kto? - prychnął cicho, wciąż jednak się rumieniąc. Potem pokręcił lekko głową z cichym westchnieniem.
- Jasne, jasne. Zaraz! Ja się wcale nie zawstydzam! - oburzył się, odwracając głowę w bok.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 1:37 pm

To było naprawdę zabawne, ale nie potrafił tak na dłuższą metę. Wziął kolejnego kęsa sałatki, a następnie zerknął za okno. Lubił się tak przyglądać otaczającemu go światu.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 1:41 pm

- Yuu, możesz próbować mnie zawstydzać, ale Ci to nie wyjdzie. - rzucił, wytykając mu czubek języka i zaraz wziął się za jedzenie z lekkim uśmiechem.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 1:49 pm

Westchnął, słysząc słowa chłopaka. No cóż... Warto było próbować. Uśmiechnął się lekko.
- Co robimy potem? Chcesz abym od razu zagrał Ci?
- Zapytał, kończąc powoli swój posiłek.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 1:52 pm

- Hm, zależy co chcesz robić, ukesiu. - zażartował z lekkim uśmieszkiem i wciągnął pizzę do końca. Podparł głowę na dłoni. Co jak co ale lubił czasami podokuczać.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 1:56 pm

- Ej! To nie fair. To ja miałem dokuczać Tobie.
- Pfyfnął, przeplatając ręce na klatce piersiowej. Mimo to zaśmiał się cicho.
- Możemy się przejść do sali muzycznej. Musisz tylko dać mi nuty.
- Powiedział z lekkim uśmiechem na ustach. Miał tylko nadzieję, że tym razem nie będzie miał tam dziwnych sytuacji.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 1:59 pm

- Jednak będzie na odwrót! - puścił mu oczko, powoli wstając od stolika kiedy oboje skończyli jeść.
- Jasne. To muszę skoczyć po nie do pokoju. - przyznał po chwili zastanowienia. W końcu tam je zostawił.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 2:03 pm

Zarumienił się na widok puszczonego oczka przez chłopaka. Momentalnie odwrócił głowę w bliżej nieokreślonym kierunku.
- W-Więc chodźmy.
- Powiedział, wstając od stolika i kierując się do wyjścia. Poprawił swoją jeansową kurtkę na sobie i poczekał na Kyojiego.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Pizzeria    - Page 15 Empty Re: Pizzeria

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Powrót do góry


 :: Fabuła :: Miasto :: Miasto

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach