Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

+2
Arukato
Kise Ryōta
6 posters

 :: Fabuła :: Akademik :: Pokoje

Strona 21 z 37 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Next

Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sro Maj 27, 2015 7:50 am

Dosłownie wiercił się pod młodszym. Było zupełnie inaczej niż zwykle, ale w takim stanie nawet nie potrafił myśleć o tym co nakłoniło chłopaka do takiej zmiany. Z każdym pchnięciem, przez jego ciało przechodził przyjemny dreszcz. Już nawet nie dawał rady się uciszać. Zacisnął palce na jego dłoniach i wygiął się w mocny łuk, dochodząc z głośnym jękiem.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sro Maj 27, 2015 8:02 am

Wpatrywał się w chłopaka z góry. Ten stosunek mógł wydawać się nieco inny, chociaż wcale tak nie było. Wykonywał szybkie i głębokie pchnięcia, dochodząc w tym samym momencie co Kou z głośnym westchnieniem. Potem opadł obok chłopaka na poduszkę i wtem usłyszał wrzask z sąsiedniego pokoju, należącego także do niego. Drgnął lekko i uspokoił swój oddech po jakimś czasie, wciskając twarz w poduszkę. Potem obrócił się na bok i objął chłopaka ramieniem w pasie, przysuwając do siebie.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Czw Maj 28, 2015 7:52 am

Opadł spokojnie plecami na pościel, starając się uspokoić oddech. Po tym jak chłopak go do siebie przysunął, szatyn wtulił się w niego pomrukując cicho.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Maj 28, 2015 7:56 am

Uśmiechnął się, przytulając go do siebie. Ucałował go w czubek głowy i przykrył ich kołdrą. Delikatnie pogładził jego bok i przymknął oczy. Drgnął lekko, słysząc dopiero szczeknięcie Hachi'ego.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sob Maj 30, 2015 6:18 pm

Uśmiechnął się delikatnie i uniósł głowę, aby musnąć wargami jego policzek. Wzdrygnął się mocno, słysząc szczekniecie. Na myśl, że czworonóg widział wszystko, aż zapiekły go mocniej policzki. Uniósł się na łokciu, odgarniając włosy z czoła.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Maj 30, 2015 6:26 pm

Rozchylił powieki i spojrzał na Kou. Trochę w dół ściągnął swoją koszulkę, co by bardziej zakryć swój brzuch i lekko się uśmiechnął.
- Czego się tak wstydzisz? - spytał, przesuwając wierzchem dłoni po jego policzku.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sob Maj 30, 2015 6:32 pm

- N-nie wstydzę.- Mruknął podnosząc się do siadu i zasłonił kołdrą strategiczne miejsce. Spojrzał na chłopaka uważnie mierząc go wzrokiem.
- A teraz... jakby cię tu ukarać...- Mruknął w lekkim zamyśleniu.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Maj 30, 2015 6:36 pm

- Właśnie widzę, że nie wstydzisz. - rzucił ironicznie, uśmiechając się pod nosem, a na jego słowa, zamrugał kilkakrotnie oczami zaskoczony.
- Za co chcesz mnie ukarać?
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sob Maj 30, 2015 6:39 pm

Prychnął pod nosem, ukrywając swoje zawstydzenie.
- Chyba nie myślałeś, że ujdzie ci na sucho próba użycia tych badziewi?- Mówiąc to wskazał na plecak leżący na ziemi.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Maj 30, 2015 6:44 pm

- Sądziłem, że skoro ich nie użyłem to nic mi nie zrobisz. - odparł z lekkim uśmiechem i pstryknął go w nos.
- Może spróbujesz mnie zdominować, co? - parsknął śmiechem. Dla niego w sumie to niemożliwe, aby chłopak go zdominował, więc takiej kary na pewno by nie dostał. Z resztą nie przepadał za byciem tym na dole.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sob Maj 30, 2015 6:48 pm

- Ale chciałeś.- Wymamrotał trzymając się za nos i usiadł po turecku, nachylając się nad chłopakiem.
- Nie. To już było.- Powiedział z tajemniczym uśmieszkiem.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Maj 30, 2015 6:53 pm

- To, że chciałem, a to, że tego nie zrobiłem to dwie różne rzeczy. - odpowiedział mu, a potem lekko się zaczerwienił.
- J-Jak to było? - spytał niepewnie. Przecież nic takiego sobie nie przypominał.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sob Maj 30, 2015 7:10 pm

- Kara musi być, żeby znowu ci takie głupstwo do głowy nie przyszło.- Powiedział uśmiechając się szeroko na widok jego rumieńców.
- A no było. Ale tobie było chyba zbyt dobrze, żeby to zapamiętać, co?- Wymruczał mu go ucha, które po chwili lekko ugryzł, a następnie odsunął się, aby na niego spojrzeć.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Maj 30, 2015 7:14 pm

- I tak przyjdzie.. - odpowiedział z uśmiechem na ustach, ale czerwonych rumieńców nie mógł się pozbyć z twarzy.
- Zapamiętałbym to gdybym był na dole. - stwierdził pewny swego. No był wyjątek. Gdyby był naprawdę spity, to by na 100% nie zapamiętał tego. Pisnął cicho kiedy chłopak ugryzł go w ucho.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sob Maj 30, 2015 7:17 pm

- Nie przyjdzie. Uwierz mi.- Powiedział z szerokim uśmiechem i zaśmiał się cicho słysząc jego pisk.
- Mocnej głowy to ty nie masz buraczku.- Odparł rozbawiony.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Maj 30, 2015 7:19 pm

- Czym chcesz mnie przekonać aby mi to do głowy nie przyszło? - spytał i zamrugał zaskoczony oczyma.
- Tego nie musisz mi mówić, ale nawet upity nie dałbym się ściągnąć na dół. - odpowiedział mu po namyśle.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sob Maj 30, 2015 7:23 pm

- Dowiesz się w swoim czasie.- Uśmiechnął się uroczo. On już sobie zaplanował, ale będzie go trzymał w niepewności.
- Sam mnie nawet o to prosiłeś.- Dodał.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Maj 30, 2015 7:25 pm

- Ja chcę się już dowiedzieć. Powiedz mi, Kou. - mruknął, mierząc go uważnym spojrzeniem. Tak czy inaczej i tak pewnie szybko by o tym zapomniał, więc nie wiedział, czemu chłopak nie chce mu powiedzieć. Na jego kolejne słowa, zamrugał oczyma.
- Prosiłem? Jak to? - spytał zdziwiony.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sob Maj 30, 2015 7:31 pm

- Możesz chcieć, ale się nie dowiesz.- Zachichotał i rozczochrał mu włosy. Wyciągnął się, nachylając nad podłogą, aby sięgnąć po swoje spodnie. Z tylnej kieszeni wyciągnął komórkę i odpalił jakże uroczy filmik, gdzie zarumieniony chłopak prosi. Cóż może nic wielkiego, ale wyglądało bardzo jednoznacznie.
- A tak to.- Mruknął.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Maj 30, 2015 7:34 pm

- I tak to z Ciebie wyciągnę. - burknął, nadymając mocno swoje policzki. Kiedy zobaczył ten filmik, otworzył szerzej oczy i szybko zabrał mu telefon aby usunąć ten żenujący filmik.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sob Maj 30, 2015 7:38 pm

- Zobaczymy.- Z rosnącym rozbawieniem obserwował reakcję chłopaka na filmik. Pozwolił mu zabrać telefon, bo i tak kiedy chciał usunąć filmik wyskoczyło okienko, proszące o podanie hasła.
- Nie ma tak łatwo kochanie.- Powiedział chichocząc głośno.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Maj 30, 2015 7:40 pm

Kiedy zobaczył to okienko, które prosi o hasło, mruknął coś niezadowolony. Zwykle takie filmy chyba zapisują się na karcie pamięci, więc wyłączył telefon i zabrał się za wyciąganie karty. Chciał się pozbyć tego filmiku i musiał coś wymyślić.Kou za to zmierzył spojrzeniem, tylko nadymając policzki.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sob Maj 30, 2015 7:46 pm

- Ej no, bez takich mi tu. Ja tam mam ważne rzeczy.- Wymamrotał, widząc jak ten wyciąga kartę pamięci.
- Oddaj.- Wyciągnął rękę oczekując, że mu ja odda.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Maj 30, 2015 7:48 pm

- Jakie rzeczy prócz tego filmiku? - spytał poważnie, trzymając w palcach kartę pamięci, gotów ją złamać. Ściągnął lekko brwi, przyglądając się mu.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sob Maj 30, 2015 7:54 pm

- Bardzo ważne eeem... rodzinne zdjęcia i takie tam.- Wymamrotał łapiąc go za nadgarstki i rozdzielił jego ręce, co by nie złamał karty.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 21 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 21 z 37 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Fabuła :: Akademik :: Pokoje

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach