Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dziedziniec

4 posters

Strona 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Czw Mar 13, 2014 2:58 pm

Podreptał posłusznie za blondynem.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Czw Mar 13, 2014 6:26 pm

Wyszedł na dziedziniec, tachając za sobą walizkę. Przelotnie spojrzał za siebie, na akademik. Wspomniał Nao... Nie chciał jej zostawiać choćby na jeden dzień, to co dopiero mówiąc o dwóch, trzech? Wspomniał przyjaciół.. Będzie mu ich brakowało. Westchnął, po czym myślami pożegnał się ze wszystkim i wsiadł do nadjeżdżającego samochodu, który miał go zawieźć na lotnisko, skąd miał lecieć do Anglii.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 6:21 pm

Wyszedł na dziedziniec lekko poirytowany. Kopnął jakiś kamyk, który leżał sobie na ziemi i usiadł na schodach, podtrzymując głowę dłońmi. Nie dość, że jego pierwszy pocałunek był z kimś kto nie wie czego chce, to w dodatku ta osoba zażywa narkotyki i nie chce go słuchać.
- Świetnie. Po prostu świetnie. - Mamrotał niezadowolony pod nosem.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 6:25 pm

Wszedł na dziedziniec i rozejrzał się. No proszę.. nie spodziewał się iż kogoś tu spotka. Przyjrzał się chłopakowi który chyba nie miał humoru. Zaciekawiło go czemu. Podszedł do niego.
-Cześć. Coś się stało? -spytał. Ludzka psychika była bardzo ciekawa.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 6:27 pm

Drgnął, gdy ktoś przemówił do niego. Spojrzał na wyższego od siebie chłopaka. Nie kojarzył go.
- Nie, nie. Wszystko gra. - Uśmiechnął się do niego szeroko i wstał, otrzepując swoje spodnie.
- Yukio, a ty? - Zapytał podając mu dłoń.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 6:30 pm

-Rozumiem. -powiedział. Hm.. musi to zanotować. Małe zaufanie w stosunku do nieznanych ludzi.. Spojrzał na jego dłoń i się zastanowił.
-Kaonashi. -przedstawił się ściskając jego dłoń.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 6:32 pm

- Miło mi Cię poznać! - Wyszczerzył się szerzej, przyglądając mu się chwilę. - Jesteś tutaj nowy? - Zapytał w końcu. Chciał podtrzymać rozmowę.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 6:34 pm

W końcu dotarł na dziedziniec. Na szczęście całą drogę szedł o własnych siłach. Kiedy tylko przeszedł przez bramę oparł się o nią i osunął, siadając na ziemi. Musi chwilę odpocząć.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 6:40 pm

Szedł za chłopakiem i rozbawiony spojrzał na niego, jak siada przy bramie.
-Będziesz rzygać? -zaśmiał się. Podrapał się po karku i spojrzał w kierunku wejścia. Jedną osobę chyba znał, a drugą nie bardzo. Z głupawym uśmieszkiem pomachał im. Chyba jednak trochę przesadził.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 6:41 pm

-Tak.. miło. - Ciekawe.. Będzie musiał wiele rzeczy zapisać w swoim dzienniczku.
-Owszem, dopiero przyjechałem. -powiedział. Wskazał palcem na walizki. Spojrzał na nowe osoby. No proszę..
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 6:47 pm

Spojrzał na Crowa i cicho westchnął.
- Nie, ale muszę chyba chwilę posiedzieć. - wymamrotał i uniósł lekko dłoń, patrząc na dwie osoby, z których tylko jedną znał. Unosząc dłoń, przywitał się. Oczywiście z daleka poznał Yukio, jednak nieco bardziej zaciekawiła go druga osoba. Powoli i z lekką trudnością podniósł się z ziemi.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 6:48 pm

Spojrzał na chłopaków, którzy chyba trochę poszaleli dzisiaj. Uśmiechnął się do nich i odmachał i wrócił wzrokiem z powrotem na nowo przybyłego do akademika.
- Pomóc Ci może w czymś? - Zapytał.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 6:52 pm

-Mi? -spojrzał na niego zdziwiony.
-Czemu? -spytał nie rozumiejąc. Wyglądał jakby potrzebował pomocy? Odwrócił wzrok w stronę dwóch chłopaków którzy stali nie daleko. Zastanowiło go czy podejdą bliżej.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 6:54 pm

- No wiesz.. Jesteś tutaj nowy, więc możesz się zgubić w akademiku. - Mówił, wpatrując się w jego ciemne oczy. Od razu mógł stwierdzić, że są ładne. - No chyba, że to tylko ja mam takie problemy. - Zachichotał pod nosem.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 6:55 pm

Kiedy już dźwignął się na nogi, ruszył w stronę chłopaków, zerkając czy Crow idzie za nim. Podszedł do nich i spojrzał na Yukio a potem na nowego.
- Cześć. Jestem Akashi Seijuro. - przedstawił się nowemu i westchnął cicho.
- Która drużyna? - zapytał z ciekawości.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Gość Wto Mar 18, 2014 7:00 pm

Rozbawiony nie wiadomo czym ruszył tyłem za czerwonowłosym. Jak debil rozglądał się dookoła.
-Dzień sobry.-powiedział uśmiechając się szeroko.- Carl się kłania. Do usług drogiej pani.-mruknął myląc nowego z dziewczyną.  -Yuu lata cię nie widziałem.-dodał machając mu ponownie i usiadł na ziemi. Czemu u niego wszystko wychodziło po czasie.

-------

https://kuroko-no-basuke.forumpl.net/viewtopic.forum?t=538
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dziedziniec - Page 40 Empty Re: Dziedziniec

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach