Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Duże boisko do koszykówki

+9
Kou Mukami
Himari Yoshino
Daiki Aomine
Akame Taniguchi
Matt Pierce
Naomi Norri
Lea Sanzo
Kise Ryōta
-
13 posters

 :: Fabuła :: Liceum

Strona 22 z 42 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Next

Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Sie 17, 2014 12:41 pm

- Nie rób tak nigdy, bo czuje się teraz dziwnie, aż nie do opisania. - wyznał. Spojrzał na niego tym razem normalnie. Lekko podniósł kąciki ust i podał mu swoją dłoń. Pozwalając mu na pomoc,
- Dzięki. - podziękował i wsunął dłonie do kieszeni spodni. - Idziemy gdzieś?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Sie 17, 2014 12:44 pm

- Dziwnie? - powtórzył zaskoczony jego słowami i zaśmiał się pod nosem cicho, po czym pomógł mu wstać. Cichy śmiech jednak był spowodowany zakłopotaniem ciemnowłosego chłopaka.
- Postaram się już tak nigdy nie zrobić. - odparł, uśmiechając się do niego lekko.
- Możemy iść, a gdzie proponujesz?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Sie 17, 2014 12:53 pm

Uniósł lekko brew, za bardzo nie wiedział co kolega sobie pomyślał. Zignorował pytanie.
- Postaram? Liczyłem na odpowiedź. "Dobrze Sei-chan już nigdy więcej tego nie zrobię" - powiał już z ta swoją poważną miną.
- Nie wiem. Pomyślałem, że skoro pomagasz mi wstać.. to chcesz iść i wiesz już gdzie konkretnie. Może wróćmy po prostu do akademika. Chciałbym porozmawiać z kimś.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Sie 17, 2014 12:59 pm

Chłopak widząc tą jego minę, drgnął lekko i przytaknął lekko głową.
- Przecież doskonale wiesz, że już tego nie zrobię.. - uśmiechnął się do niego i przeciągnął powoli kierując się w stronę drzwi.
- Cóż, jakiegoś konkretnego pomysłu nie mam, więc w sumie możemy wrócić do akademika. Zgłodniałem trochę. Sei-chan, myślisz, że vice-kapitan ma jakiś wpływ na to, żeby odbył się mecz? - zapytał, kierując wzrok na nieco niższego kolegę. Nie wiedział jaka może być obecna kapitan i jak u niej to wygląda. Czy on też ma jakiś wpływ czy nie. Podszedł do drzwi, czekając na czerwonowłosego.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Sie 17, 2014 1:12 pm

Skinął głową na odpowiedź, która tym razem go usatysfakcjonowała. Wysłuchał jego dalszych słów z uwagą. Chwile później zebrał słowa i odpowiedział.
- Ma duży wpływ. Ale czy jeśli jest nowy kapitan, to czy w takim razie nie powinienem być vice - kapitanem. Nie będę oczywiście zabierał ci twojej pozycji, ale jednak.. przyszła mi taka myśl. Chcę w jakiś sposób odzyskać swoją pozycje i uniknąć awantury. Pomożesz mi prawda?- podszedł do niego i staną przy wyjściu czekając aż on pierwszy opuści sale.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Sie 17, 2014 1:19 pm

Słuchał słów czerwonowłosego, zastanawiając się nad nimi. Słysząc co przyszło mu na myśl, zamrugał zaskoczony. Zabrać pozycję? Cóż, może i byłby w stanie oddać ją czerwonowłosemu, ale czuł, że Akashiego nie bardzo by to usatysfakcjonowało, bo w końcu Reo wiedział, że czerwonowłosemu zależało na pozycji kapitana.
- Sei-chan... oczywiście, że Ci pomogę, ale jeśli dojdzie do jakiejkolwiek awantury, albo zagrożenia czyjegoś życia, będę musiał Cię powstrzymać. - odparł i otworzył drzwi, po czym opuścił boisko, kierując się w stronę akademika.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Sie 17, 2014 1:27 pm

- Nikogo nie mam zamiaru zabijać.  Co najwyżej  uświadomić, że się nie nadaje-  mruknął i spojrzał za siebie ostatni raz patrząc na boisko. Niedługo jeszcze tutaj wróci, ale teraz skierował się za ciemnowłosym do akademika.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 6:48 pm

Po tym jak już się przebrała w coś wygodniejszego przyszła na duże boisko. Kiedy tylko przekroczyła próg sali, odruchowo spojrzała na jeden z koszy, który kiedyś przed jej wyjazdem chwiał się i był wygięty przez Atsushiego. Na tą myśl przeszedł ją dreszcz. Potem tylko poszła po kosz z piłkami do magazynku i wróciła na salę. Ustawiła się na linii rzutów za trzy. Zabrała się za ćwiczenie tych rzutów, pogrążona w rozmyśleniach.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 6:51 pm

-Przeze mnie się tak zasmuciłaś?
Rzekł ochrypłym głosem Takeshi opierający się o ścianę, i spoglądający na Kaira'ę.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 6:53 pm

Rzucając do kosza zamyślona, nie usłyszała nawet jak ktoś wszedł na boisko. Dopiero słysząc pytanie wyrzuciła ostatni raz piłkę i odwróciła się w jego stronę.
- Nie, to nie przez Ciebie. Nie przejmuj się tak. - uśmiechnęła się do niego lekko, kierując się w jego stronę.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 6:55 pm

-Uff, tak to trochę wyglądało, ale i tak jakkolwiek by nie było, zawaliłem sprawę...
Powiedział smutnym głosem odwracając wzrok.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 6:57 pm

- Mówię, że nie szkodzi. Pójdziemy kiedy indziej. - uśmiechnęła się lekko, podeszła do niego i objęła go, samej się do niego przytulając. Dopiero wtedy z jej twarzy zszedł uśmiech.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 6:58 pm

- W takim razie co się stało?
Rzekł spoglądając na jej "szarą" twarz.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 7:00 pm

- Nic takiego.. Mogę się przez moment jeszcze przytulić? - spytała cicho i niepewnie, zachowując się niemal całkowicie inaczej niż wcześniej. Wtuliła twarz w jego tors.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 7:02 pm

Takeshi strasznie zdziwiony, i zawstydzony słowami przyjaciółki rzekł lekko się jąkając:
-Tak
I odwzajemnił uścisk, było pewne że coś się stało, ale Takeshi bał się zapytać co, zresztą było to widać po jego twarzy.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 7:04 pm

- Dziękuję. - wyszeptała cicho i przytuliła się mocniej do niego. Właściwie nie chciała sprawiać mu kłopotu, a miała wrażenie, że sprawia go wszystkim.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 7:07 pm

Takeshi miał straszny mętlik w głowie, czy zapytać o co chodzi, czy może to jeszcze bardziej pogorszy jej stan. Koniec końcu zaryzykował, i ponownie zapytał.
-Na pewno nic się nie stało?
Powiedział zupełnie poważnie spoglądając na Kaira'ę.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 7:09 pm

- Tak sądzę, że wszystko dobrze. Chociaż już sama nie wiem. - wyszeptała cicho, nie wiedząc właściwie jak naprawdę jest. Sama zaczęła się gubić w tym wszystkim.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 7:14 pm

-Jak to nie wiesz?
Takeshi spojrzał z zdziwieniem, które próbował jak najbardziej ukryć na twarzy, przed drzemką jeszcze wszystko było ok, ciągle zastanawiał się, co się działo kiedy on spał.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 7:16 pm

- T-Tak jakoś, nie wiem.. - wydukała i powoli odsunęła się od niego, przecierając dłonią swoje oczy.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 7:19 pm

Takeshi stał nadal w miejscu myśląc co ją dopadło, może to jakaś choroba?! Przeraził się przez chwilę, co było widoczne na jego twarzy, i podszedł bliżej do dziewczyny. Po chwili szepnął jej do ucha:
-Pamiętaj że na mnie zawsze możesz liczyć, i możesz niezależnie od sytuacji wszystko mi powiedzieć.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 7:23 pm

Kiedy ona się odsunęła, od podszedł do niej bliżej a to ją zdziwiło, tyle, że ukryła to w sobie. Nie chciała by zobaczył jej zdziwienie. Zerknęła na niego kiedy się nachylił do jej ucha i zarumieniła się lekko.
- Dziękuję, zapamiętam. - odparła cicho i spojrzała mu niepewnie w oczy, z czerwonymi policzkami.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 7:27 pm

Takeshi lekko się odsunął, i odwzajemnił spojrzenie. To była jedna z tych niezręcznych chwil, w których nie wiadomo co zrobić lub powiedzieć.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 7:29 pm

Nastolatka po dłuższej chwili zakłopotana w ciszy odwróciła wzrok. Nie miała pojęcia co powinna zrobić, czy może coś powiedzieć. Wciąż jednak czuła, jak pieką ją policzki.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Sob Sty 24, 2015 7:32 pm

Takeshi w zauważył nagle wyjście z tej niezręcznej sytuacji, spojrzał na kosz, i powiedział:
-To co, może trochę porzucamy?
Zaproponował szybko, gdyż nie umiał wytrzymać tych kilku cichych chwil.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Duże boisko do koszykówki - Page 22 Empty Re: Duże boisko do koszykówki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 22 z 42 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Fabuła :: Liceum

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach