Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Małe boisko do koszykówki

4 posters

 :: Fabuła :: Liceum

Strona 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:10 am

-Nie to, że ja nie lubię... Ale po prostu szybko się nudzę, a taki mecz chociażby nogi zapewnia znacznie więcej emocji- odrzekł, po raz kolejny wzruszając lekko ramionami.- Taaa, pamiętam jak kiedyś biegałem w nocy, po ciemku. Co prawda się zgubiłem, ale było bardzo fajnie.
Przekrzywił lekko głowę.
-A masz z kim?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:12 am

-Nie..-westchnęła ciężko. - Ostatnio też zaniedbałam swoje bieganie, przez moją kontuzję.. Gdyby nie to biegałabym 24 h na dobę... wokół akademika...bądź sali gimnastycznej. -rzekła spuszczając delikatnie głowę.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:15 am

-Ja też nie... Więc, jak wydobrzejesz to możemy pobiegać razem. Oczywiście o ile chcesz... Padłabyś trupem, chyba, że ktoś przynosiłby ci jedzenie, a ty nauczyłabyś się spać na stojąco- zażartował, dalej się uśmiechając.- A co dokładnie ci jest? Bardzo poważna ta kontuzja?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:17 am

-Jeżeli dobrze się mojej nodze przyjrzałam to mam zwichniętą nogę i troszkę naderwane ścięgno. Co siatkówka czyni z ludźmi...-zaśmiała się cicho patrząc na chłopaka.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:19 am

-...- Popatrzył na jej nogę, później znowu na nią. Uniósł lekko brew.- Chyba nie powinnaś chodzić w takim wypadku, nie sądzisz?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:22 am

-Co za różnica. Niech se boli.- wzruszyła ramionami i spojrzała na kosz. -Choć.. masz rację. Nie powinnam. Ale z przyzwyczajenia łamię tą zasadę. -zaśmiała się cicho.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:26 am

-Różnica jest taka, że jak sobie poleżysz to może wcześniej się zagoi- zauważył, uśmiechając się szeroko.- Chociaż być może ja nie jestem odpowiednią osobą do mówienia takich rzeczy. Świadomie i z wyboru niszczę sobie płuca, więc... Nie, zupełnie nie jestem.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:28 am

Spojrzała na niego.-Palisz.?-przyglądała się mu. Nic nie wskazywało na to ,że mógł palić. Jednak musiała zadać to pytanie dla pewności. Samo nawet potoczyło jej się ono na język.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:32 am

Pokiwał głową.
-Ano palę- odrzekł obojętnym tonem. Zastanawiał się jak to przyjmie. Zignoruje? Przestanie do niego gadać? W tej szkole spotykał się raczej z tolerancją tytoniu, ona jednak mogła być inna. A szkoda by była, gdyby z takiego powodu go znielubiła, bo zdawała się być fajna.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:34 am

-Rozumiem. -uśmiechnęła się do niego promiennie.- Ja nigdy nie paliłam i nie mam zamiaru. Jakoś nie trawię zapachu tytoniu. Ale toleruje ludzi , którzy go palą. W mojej poprzedniej szkole cała klasa paliła z wyjątkiem mnie. Jestem nieugięta w tym temacie. -uśmiechnęła się do niego. -Ale rozumiem takich ludzi. Znam praktycznie dogłębnie ich myśli. -patrzyła wciąż na niego z uśmiechem na twarzy.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:37 am

Westchnął cichutko z ulgą.
-No cóż... Nie będę więc palił, kiedy będziesz w pobliżu, żebyś nie musiała czuć tego zapachu- odparł.- I dobrze, bycie nieugiętym jest zaletą... Znasz?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:39 am

Skinęła głowa. -Tak. -uśmiechnęła się do niego. Włożyła ręce do kieszeni wciąż na niego patrząc.-Może się gdzieś przejdziemy.?-spytała.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:42 am

Czy faktycznie znała? Wiedziała jaką frustrację czuł człowiek odcięty od możliwości zapalenia? A potem to poczucie błogości gdy tytoń dostawał się do organizmu... Nie paliła, więc w to wątpił. Postanowił jednak już w to nie wnikać.
-Chętnie... A dokąd byś chciała?- spytał. Na jego ustach błąkał się uśmiech.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:44 am

-Hmm.. Nie znam zbytnio okolicy... -westchnęła ciężko spuszczając głowę. - Mamy tutaj może jakiś park.?-spytała podnosząc powolutku głowę.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:47 am

Zastanowił się przez chwilę.
-Tak, jest jeden. Przynajmniej jeden... Nie martw się, wkrótce będziesz znała tą okolicę jak własną kieszeń!- zapewnił. Na początku również była mu obca i kompletnie nie ogarniał gdzie co jest. I proszę, parę tygodni i już.- Jesteś pewna, że możesz spacerować z tą nogą?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:50 am

-W stu procentach. Jeśli wyszłam z pokoju i doszłam tutaj to nie jest problem pójść jeszcze do parku. -uśmiechnęła się promiennie do chłopaka. W głowie jednak błąkały jej się swoje własne psychologiczne przemyślenia. Starała się je za wszelką cenę ignorować.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:53 am

-Okey, jeśli tak mówisz- zgodził się, wzruszając lekko ramionami.- No to chodźmy.
Wyszedł z sali gimnastycznej i zahaczył jeszcze o składzik, aby zostawić piłkę. Spojrzał za siebie, żeby zobaczyć, czy podążyła za nim.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 10:55 am

Szła za nim uśmiechając się szeroko. Cieszyła się ,że w końcu mogła z kimś spędzić miło czas i poznać okolicę.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Go?? Nie Gru 02, 2012 1:13 pm

Wyszedł na boisko . Spojrzała na dwa kosze. Uśmiechnął się sam do siebie.
avatar
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 1:15 pm

Dziewczyna weszła na salę i zobaczyła chłopaka-Trzymaj-powiedziała i rzuciła mu wodę,po czym z wejścia rzuciła piłkę do kosza,który stał dalej.Udało się piłka weszła gładko.


Ostatnio zmieniony przez Karin Sear dnia Nie Gru 02, 2012 1:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Go?? Nie Gru 02, 2012 1:17 pm

Złapał wodę.-Dzięki, Karin.-uśmiechnął się do niej. Położył sobie ją pod drabinkami. Wziął piłkę i z dwu taktu wrzucił ją do kosza , trafił.
avatar
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 1:19 pm

Podbiegła pod piłkę i cofnęła się trochę,po czym zaczęła biec.Karin zrobiła piękny wsad z półobrotu nawet nie robiąc sobie krzywdy.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Go?? Nie Gru 02, 2012 1:20 pm

-Wow..-zatkało go. Uśmiechnął się delikatnie. Wziął piłkę i zaczął dryblować między nogami. Stanął na linij trzech punktów i trafił pięknie do kosza.
avatar
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Gość Nie Gru 02, 2012 1:23 pm

-Co nigdy nie widziałeś dziewczyny,która tak dobrze gra-powiedziała złapała piłkę i poszła na koniec boiska i rzuciła piłkę,która przeszła gładko.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Go?? Nie Gru 02, 2012 1:25 pm

-Nigdy nie widziałem jak dziewczyna robi tak pięknego wsada.-rzekł uśmiechając się do niej.
avatar
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Małe boisko do koszykówki - Page 38 Empty Re: Małe boisko do koszykówki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Fabuła :: Liceum

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach