Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dach akademika

+13
Yasuo Azuyawa
Wreckless Ajazuma
Kazunari Arato
Takao Kazunari
Kou Mukami
Kyoji Kusatsu
Akihito Shiba
Matt Pierce
Itaka Yukio
Seraphin Sokolov
Kise Ryōta
Daiki Aomine
Naomi Norri
17 posters

 :: Fabuła :: Akademik

Strona 29 z 30 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next

Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Yasuo Azuyawa Pon Sty 11, 2016 9:58 pm

Spojrzał na niego zaskoczony tym pytaniem.
-Pytasz teraz czy na początku? Za pierwszym razem przyjechałem tu ze względu na brata. Potem w sumie wiele się wydarzyło. Pare miesięcy temu wyjechałem stąd, wróciłem tydzień temu..-odpowiedział mu na pytanie. Aż się sam zaczął zastanawiać, to skąd się tutaj pojawił było jasne. Przyjechał za kochanym braciszkiem. A czemu tu wrócił? Trochę z powodu rodziców a trochę z powodu wspomnień. Zbyt wiele jego życia łączyło się z tym miejscem by tak po prostu o nim zapomnieć.
-A jak jest w Twoim przypadku? -spytał patrząc na niego.
Yasuo Azuyawa
Yasuo Azuyawa

Wiek : 26
Liczba postów : 368

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Gość Pon Sty 11, 2016 10:02 pm

Nawet mu nie odpowiedział na pytanie, bo chłopak odpowiedział i na jedno i na drugie. Cóż, był ciekawy tego co ludzi sprowadza do tego akademika, ale raczej nie to, co jego, a po odpowiedzi Yasuo był tego niemal pewny. Może on był jedyny, który przyjechał z takich powodów a nie innych? Nie sądził, że chłopak go o to zapyta, dlatego podrapał się w tył głowy zakłopotany.
- Przyjechałem tu z powodu problemów rodzinnych w domu. - odpowiedział, nie zagłębiając się w całą tą opowieść. Nie było sensu, aby mówił cokolwiek więcej.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Yasuo Azuyawa Pon Sty 11, 2016 10:09 pm

-Rozumiem.. -pokiwał głową ze zrozumieniem. Nie zamierzał wypytywać bo to nie jego sprawa. Pozatym nie chciał być wścibski. Spojrzał na chłopaka zastanawiając się chwilę.
-To co.. wracamy do środka? Bo chyba się w końcu przeziębimy jak tak będziemy tutaj siedzieć. -powiedział w końcu. Było mu chłodno i pomimo, że było mu przyjemnie będąc przytulonym do chłopaka to jednak zimna nie dało się uniknąć.
Yasuo Azuyawa
Yasuo Azuyawa

Wiek : 26
Liczba postów : 368

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Gość Pon Sty 11, 2016 10:18 pm

Gdzieś tam w głębi cieszyło go, że chłopak o nic nie wypytywał. Sakuya nie miał w zwyczaju mówić o swoich problemach, nawet w poprzednich etapach nauki. Sam dbał o swoje wykształcenie, nie chcąc się stoczyć jak rodzice... na samo dno. Nie myślał jednak nad tym dłużej bo usłyszał jego pytanie.
- Możemy wrócić do środka jeśli chcesz. - stwierdził i puścił go. Potem założył swoją bluzę i spojrzał na niego.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Yasuo Azuyawa Pon Sty 11, 2016 10:28 pm

-Na pewno będzie tam cieplej. -uśmiechnął się do niego. Czuł już jak zmarzła mu każda kość w ciele. To był bardzo dobry pomysł żeby wrócić. Niepewnie złapał go za rękę i wszedł do środka.
Yasuo Azuyawa
Yasuo Azuyawa

Wiek : 26
Liczba postów : 368

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Gość Pon Sty 11, 2016 10:29 pm

Pokiwał jeszcze głową i nie wyrywając dłoni z uścisku poszedł za nim.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Syriusz Nicolaas Pierce Wto Sty 12, 2016 5:37 pm

Syriusz powolnym krokiem wdarł się na dach. Stanął przy barierce i zapatrzył się w niebo.
-Nie urodziłem się w rodzinie patologii
Wielu z was powie, że w doświadczenie jestem ubogi
Mimo, że nie wiedzą jakie pokonałem drogi.

Zaczął mówić pod nosem, a następnie pokiwał głową z aprobatą. Tak. To będzie dobry wstęp do tekstu. Wyciągnął z kieszeni bluzy zeszyt i ołówek, a następnie to zapisał.
Syriusz Nicolaas Pierce
Syriusz Nicolaas Pierce
Prezenter radiowy

Liczba postów : 65

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Hye Seon Soo Wto Sty 12, 2016 5:53 pm

Stwierdziła, że na początek zawita na dachu akademika, a co! Rozrusza nogi, kot będzie mógł się pobawić, nie ucieknie jej, a ona odetchnie dodatkowo świeżym powietrzem. Weszła wraz z Gae na dach i nie spodziewała się, że spotka tutaj kogoś, więc nawet nie wiedziała co ma zrobić. Stała przez chwilę tak nic nie mówiąc, aż w końcu zaczęła powoli zbliżać się do ów osobnika puszczając wcześniej kociaka na ziemię. Kot bawił się we śniegu, który został na dachu, a Hye powoli podeszła do chłopaka z lekkim uśmiechem na ustach.
-Jakiś znany tekst?
Spytała z uśmiechem na ustach i oparła się plecami o barierkę.
Hye Seon Soo
Hye Seon Soo

Wiek : 26
Liczba postów : 65

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Syriusz Nicolaas Pierce Wto Sty 12, 2016 6:17 pm

Notował sobie w spokoju swój tekst, kiedy usłyszał czyjś głos. Drgnął lekko. Nie należało do lubianych przez niego eksponowanie tekstów komukolwiek w ich surowej wersji.
-Nope. It's mine. Znaczy się.. Ja go wymyśliłem.
Powiedział, zamykając swój zeszycik i chowając go do kieszeni bluzy razem z ołówkiem.
Syriusz Nicolaas Pierce
Syriusz Nicolaas Pierce
Prezenter radiowy

Liczba postów : 65

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Hye Seon Soo Wto Sty 12, 2016 7:45 pm

Wpatrywała się w niego przez moment i podciągnęła do nosa szalik owinięty dookoła szyi. Taka twórczość własna zawsze ją zaskakiwała, ona uwielbiała tworzyć nowe kompozycje muzyczne, które była w stanie zagrać na skrzypcach. W momencie kiedy Gae drapnął Hye po nogawce dziewczyna pokręciła głową i roześmiała się cicho.
-Jesteś bardzo utalentowany. Jak się nazywasz?
Spytała z czystej ciekawości. Jej akcent koreański dało się łatwo wykryć, a u niego było trochę trudniej. Nie była aż tak światowa. Rozpoznała, że mówił do niej na początku po angielsku, ale to mogłoby znaczyć w sumie wiele rzeczy.
Hye Seon Soo
Hye Seon Soo

Wiek : 26
Liczba postów : 65

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Syriusz Nicolaas Pierce Wto Sty 12, 2016 7:53 pm

-Syriusz. A Ty?
Spytał. Uznał, że może się przedstawić, zwłaszcza, że już na początku obdarowała go komplementem. Wiecie. Narcyz i te sprawy, także to był dobry ruch ze strony dziewczyny.
Syriusz Nicolaas Pierce
Syriusz Nicolaas Pierce
Prezenter radiowy

Liczba postów : 65

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Hye Seon Soo Wto Sty 12, 2016 8:10 pm

Poprawiła na głowie czapkę zimową i wzięła na ręce zmarzniętego kociaka, którego ogon był już cały mokry i we śniegu. Z lekkim uśmiechem na ustach spojrzała w stronę dość wysokiego jak dla niej chłopaka i powiedziała:
-Jestem Hye. Miło mi Cię poznać, Syriuszu. Do jakiej drużyny taki utalentowany chłopak, ze wzrostem rodowego koszykarza, przynależy?
Spytała z czystej ciekawości, która tak naprawdę była w jej krwi od samego początku. Bujała się z pięt na palce co jakiś czas zerkając na chłopaka, większość czasu wpatrywała się w widoki.
Hye Seon Soo
Hye Seon Soo

Wiek : 26
Liczba postów : 65

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Syriusz Nicolaas Pierce Wto Sty 12, 2016 8:14 pm

Chłopak natomiast kucnął i zebrał śnieg w dłonie. Następnie ulepił z nich kulę i po prostu rzucił przez barierkę, hen, w dal.
-Do Rakuzanu. W zasadzie to jestem ich kapitanem. A Pani?
W sumie to nie przeszkadzała mu jej ciekawość.
Syriusz Nicolaas Pierce
Syriusz Nicolaas Pierce
Prezenter radiowy

Liczba postów : 65

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Hye Seon Soo Wto Sty 12, 2016 8:43 pm

Patrzyła przez moment jak Gae wdrapał się na jej ramie zmarznięty. Ciągle się kocisko trzęsło. Owinęła go więc swoim szalikiem i przytuliła do siebie. Zerknęła kątem oka na Syriusza i uchyliła usta by powiedzieć:
-Przynależę do Yosen. Nie powiem, że mnie frekwencja zawodników nie zaskoczyła...
Szczerze, to chyba nie znała nikogo ze swojej drużyny, albo o nim zapomniała. Szkoda, że tak mało osób pojawiało się w akademiku. To przecież nie było takie złe miejsce.
Hye Seon Soo
Hye Seon Soo

Wiek : 26
Liczba postów : 65

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Syriusz Nicolaas Pierce Czw Sty 14, 2016 2:11 pm

-Aż tak źle?
Spytał. Nie żeby go to obchodziło. Po prostu tak wypadało.
Syriusz Nicolaas Pierce
Syriusz Nicolaas Pierce
Prezenter radiowy

Liczba postów : 65

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Hye Seon Soo Czw Sty 14, 2016 3:25 pm

Westchnęła cicho głaszcząc swojego kota po głowie aby się uspokoił. Zaczął ją drapać po ramieniu, ale nie zwróciła na to uwagi. Przestąpiła z nogi na nogę, było trochę zimno, za zimno jak dla niej kiedy ona była w samym sweterku.
-No, nie pokazuje się nikt. Pomijając fakt, że mnie trochę nie było, to nikogo ze swojej drużyny nie znam. Tak mi się wydaje.
Powiedziała szczerze i spojrzała w niebo. Pogoda była po prostu brzydka. Nie podobała jej się tegoroczna zima. No ale cóż, mogło być gorzej.
Hye Seon Soo
Hye Seon Soo

Wiek : 26
Liczba postów : 65

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Syriusz Nicolaas Pierce Pon Sty 18, 2016 7:48 pm

Że też udało mu się zasnąć na dachu. No toż to był szczyt wszystkiego. Szybko wszedł do akademika.
Syriusz Nicolaas Pierce
Syriusz Nicolaas Pierce
Prezenter radiowy

Liczba postów : 65

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Hye Seon Soo Pią Lut 05, 2016 5:31 pm

Po spędzeniu prawie miesiąca na dachu akademika, ona sama nie wiedziała jak to się stało, ruszyła w stronę wyjścia kichając i wycierając nos.

z.t.
Hye Seon Soo
Hye Seon Soo

Wiek : 26
Liczba postów : 65

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Akihito Hayashi Pią Lut 05, 2016 8:10 pm

Wyszedł na dach. Miał ochotęb się przewietrzyć. Co prawda wciąż czuł czające się gdzieś w jego organiźmie ostatki przeziębienia ale dlatego też wziął koc. Owinął się nim ciasno i podszedł do barierki. Widok był nieziemski. Uwielbiał patrzeć na gwiazdy. W wielkich aglomeracjach stanów zjednoczonych takie widoki były praktycznie niedostępne. Jedynie na wsi można było zobaczyć gwiazdy. Tutaj jednak wyglądało to nieporównywalnie lepiej. Usiadł na skjraju dachu i zapatrzył się w niebo.
Akihito Hayashi
Akihito Hayashi

Liczba postów : 86

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Arukato Sob Lut 06, 2016 6:01 pm

Wyszła na dach akademika aby pooddychać świeżym powietrzem. Nie była totalnie sobą...gdzie jej energia?! Myślała, że na dachu teraz nikogo nie będzie, ale zauważyła znajomą fioletową czuprynę. Podeszła do przyjaciela i dźgnęła go palcem w bok żeby go troszkę wystraszyć czy coś.
-Bu!- uniosła ręce i zrobiła jakąś straszną minę, no przynajmniej próbowała.
-Witaaj Aki-chan!- uśmiechnęła się.
-Zabrałeś kocyk na spacerek co nie?- zaśmiała się jednak zaraz przestała.
Arukato
Arukato

Wiek : 24
Liczba postów : 319
Skąd : Japonia

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Akihito Hayashi Sob Lut 06, 2016 7:45 pm

Lekko zadrżał gdy poczuł dźgnięcie w bok. Spojrzał na dziewczynę i jego twarz od razu się rozjaśniła. Przynajmniej była to znajoma twarz.
-Cześć Aru, przestraszyłaś mnie. -zachichotał łapiąc się za serce teatralnie i udając, że dostał zawału. Po chwili jednak wyprostował się i spojrzał na nią.
-Wiadomo, w takie noce zawsze jest za zimno, żeby egzystować bez kocyka. -uśmiechnął się lekko nakrywając się mocniej.
-Co tu robisz tak właściwie? -spytał. Zastanawiało go po co dziewczyna mogła przyjść sama w nocy na dach. Z drugiej strony on sam też przecież na tym dachu siedział i oglądał gwiazdy więc pomysł, żeby tam przyjść wcale taki nadzwyczajny nie był.
Akihito Hayashi
Akihito Hayashi

Liczba postów : 86

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Arukato Sob Lut 06, 2016 7:58 pm

Uśmiechnęła się.
-Chyba właśnie chodziło mi o to byś się przestraszył...tylko nie umieraj!- teraz sama się przestraszyła, że faktycznie mogła mu coś zrobić. Gdy jednak zauważyła, że on sobie tylko tak udaje odetchnęła z ulgą.
-Racja troszkę zimno, ale za to ładne niebo jest.- wyszczerzyła się wskazując w górę.
-Hmm...ja przyszła tak sobie pooddychać świeżym powietrzem...czy coś...- spuściła wzrok i westchnęła.
-A ty?-
Arukato
Arukato

Wiek : 24
Liczba postów : 319
Skąd : Japonia

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Akihito Hayashi Nie Lut 07, 2016 8:26 pm

Uśmiechnął się tylko.
-spokojnie, mnie się nie da tak łatwo zabić. -puścił jej oczko.
-Tak, niebo jest cudowne. -uśmiechnął się szerzej. Pokiwał głową na jej słowa.
-Właśnie po to tu przyszedłem, pooglądać gwiazdy. -powiedział patrząc znowu w górę. Nagle zrobiło mu się słabo. No cóż, przeziębienie jednak mu nie odpuszczało.
-Przepraszam, że tak szybko ale średnio się czuję więc wracam już do środka. -powiedział po czym z uśmiechem skierował się do wyjścia machając dziewczynie.
-do zobaczenia.
Akihito Hayashi
Akihito Hayashi

Liczba postów : 86

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Arukato Nie Lut 07, 2016 10:10 pm

-To bardzo dobrze.- uśmiechnęła się.
Gdy usłyszała, że musi już iść skinęła głową chociaż było smutno.
-Szkoda...no to ten...zdrowiej- rzuciła jeszcze do Akihito. Usiadła i oparła się o barierkę patrząc na dach. Oj nie była w nastroju, ani trochę. Westchnęła cicho podnosząc wzrok na niebo.
Arukato
Arukato

Wiek : 24
Liczba postów : 319
Skąd : Japonia

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Arukato Sob Lut 13, 2016 11:15 am

Jak można było przysnąć na dachu? Ech...a narzekała na niewygodną kuchnie. Szybko wstała i wróciła do akademika.
Arukato
Arukato

Wiek : 24
Liczba postów : 319
Skąd : Japonia

Powrót do góry Go down

Dach akademika - Page 29 Empty Re: Dach akademika

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 29 z 30 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Fabuła :: Akademik

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach