Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

+2
Arukato
Kise Ryōta
6 posters

 :: Fabuła :: Akademik :: Pokoje

Strona 11 z 37 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Next

Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Pią Maj 01, 2015 3:21 pm

- Coś widzę, że będziesz mi częściej śpiewał. - wymruczał mu do ucha, gdy ten się nad nim nachylił. Potem tylko uśmiechnął się pogodnie. W końcu to poirytowanie i zły humor zniknął.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Pią Maj 01, 2015 3:24 pm

- To już zależy od zachęt. Każda musi być lepsza od poprzedniej.- Zachichotał i musnął wargami jego usta, po czym położył się obok niego.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Pią Maj 01, 2015 3:26 pm

- Każesz mi się wysilać? - jęknął, leżąc na poduszkach i zastanawiając się. Prędzej go podręczy niż zacznie zachęcać. Odwzajemnił krótko to muśnięcie i zerknął na niego gdy ten położył się obok. Zaczął myśleć nad tym, co mogliby robić.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Pią Maj 01, 2015 3:42 pm

- Tak. Chcesz czegoś to się postaraj.- Powiedział dając mu lekkiego pstryczka w nos i na chwilę przymknął oczy.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Pią Maj 01, 2015 3:44 pm

Jęknął cicho i obrócił się na brzuch. Wcisnął twarz w poduszkę.
- Pomyślimy. - wymamrotał niewyraźnie w poduszkę i cicho westchnął.
- Obejrzymy coś czy chcesz tak leżeć? - spytał go po chwili trochę wyraźniej.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Pią Maj 01, 2015 3:52 pm

Uchylił jedną powiekę, aby zerknąć na chłopaka i przytknął palec wskazujący do ust, zastanawiając się nad odpowiedzią.
- Film byłby dobry... a może gdzieś wyjdziemy?- Spytał unosząc się na łokciach.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Pią Maj 01, 2015 3:54 pm

- Możemy wyjść. Mieliśmy iść do tego wesołego miasteczka, ale tam nie zaszliśmy, a jutro znowu mam mecz. - westchnął i powoli podniósł się do siadu, przeciągając się.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Pią Maj 01, 2015 4:00 pm

- To idziemy do miasteczka, czy może chcesz trochę potrenować przed jutrzejszym meczem?- Przechylił głowę na bok, przypatrując się mu i leżąc na brzuchu, zamachał wesoło nogami w powietrzu.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Pią Maj 01, 2015 4:01 pm

- A jesteś w stanie biegać, żeby pomóc mi w treningu? - spytał go z uśmieszkiem. Chętnie by potrenował, bo w sumie wypadałoby trochę poćwiczyć swoje wsady przed meczem.
- Poza tym... przyjdziesz jutro na mecz? - spytał go z nadzieją w głosie.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Pią Maj 01, 2015 4:09 pm

- Oczywiście, że jestem.- Uśmiechnął się siadając na brzegu łóżka i przeciągnął mocno.
- Przecież wiesz, że przyjdę.- Rozczochrał jego brązową czuprynę.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Pią Maj 01, 2015 4:11 pm

- No to idziemy trenować! Tylko muszę się najpierw iść przebrać. - odpowiedział, wstając z łóżka. Potem tylko zaśmiał się kiedy ten rozczochrał jego włosy.
- Dzięki, Kou. - pocałował go w policzek.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Pią Maj 01, 2015 4:16 pm

- Też muszę się przebrać. To może spotkamy się na miejscu, lub dziedzińcu?- Spojrzał na niego pytająco, a na pocałunek w policzek, lekko się zarumienił. Że też jeszcze łapie się na takie drobne gesty.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Pią Maj 01, 2015 4:19 pm

- Na dziedzińcu. - odpowiedział mu z uśmiechem na ustach po czym rozczochrał jego włosy i złapał za klucz, otwierając drzwi. Potem oddał mu klucz, złapał za klamkę i wyszedł z jego pokoju, przechodząc do swojego.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Pią Maj 01, 2015 4:23 pm

Odgarnął roztargane włosy i skinął głową z uśmiechem. Zaraz po tym jak chłopak wyszedł, blondyn podszedł do szafy i przebrał się w czarne dresy z niskim krokiem, a do tego bokserkę w tym samym kolorze. Żeby nie było mu zimno, zarzucił jeszcze bluzę, po czym wsunął sportowe buty na nogi. Włosy rozczesał, trochę ułożył grzywkę na prawe oko, a dłuższe kosmyki związał w małą kitkę tuż przy karku. Przejrzał się jeszcze w lutrze, po czym wyszedł z pokoju, zamykając go na klucz i udał się na dziedziniec.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sro Maj 06, 2015 11:52 am

Z głośnym westchnięciem wszedł do pokoju i od razu rzucił się na łóżko wykończony psychicznie. Naciągnął kołdrę na głowę i zakopał się w niej szczelnie. Najchętniej teraz zapadłby się głęboko pod ziemię.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sro Maj 06, 2015 2:27 pm

Wszedł w końcu do pokoju chłopaka. Nawet nie zapukał, a bo po co? Skoro Kou miał tu być to liczył, że go zastanie. Skierował wzrok na łóżko i podszedł, siadając na brzegu.
- Wybacz, przedłużyło się. - mruknął tylko, spoglądając na niego.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sro Maj 06, 2015 2:34 pm

Drgnął słysząc jak ktoś wchodzi do pokoju, a następnie siada na jego łóżku. Wystawił głowę, aby zmierzyć wzrokiem chłopaka, po czym z westchnięciem opadł na poduszki.
- Chcę umrzeć.- Wymamrotał z nadętymi policzkami.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sro Maj 06, 2015 2:36 pm

Przyglądał mu się przez dłuższą chwilę i w końcu położył się obok niego na łóżku. Objął go ramieniem i przytulił do siebie.
- Nie mów tak. - westchnął smutno i przymknął na chwilę oczy.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sro Maj 06, 2015 2:39 pm

Objęty odruchowo wtulił się mocno w chłopaka, chowając twarz w jego torsie.
- Krew się polała?- Spytał po dłuższej chwili.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sro Maj 06, 2015 2:42 pm

Objął go ramionami i przytulił do siebie. Przez tą sytuację, to raczej wątpił, że dojdzie między nimi do zbliżenia poza pokojem. W myślach westchnął cicho i skierował na niego wzrok, całując go w czubek głowy.
- Nie. Raz ją wyrzuciłem z pokoju Midorimy, potem poszedłem do niego i wróciliśmy do jego pokoju, a ona tam była. Spaliłem jej jeszcze bluzkę jak zwiała z pokoju, chociaż chciałem ją przez okno wyrzucić. Jeszcze przez nią krocze mnie boli. - jęknął i sam wcisnął twarz w poduszkę.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sro Maj 06, 2015 2:48 pm

Zamruczał cicho na pocałunek, a na streszczenie wydarzeń, nie mógł powstrzymać cichego chichotu.
- Potrafisz być straszny.- Mruknął trochę rozbawiony, ale słysząc ostatnie zdanie roześmiał się głośniej.
- Słysze, że broniła się całkiem nieźle.- Dodał, próbując się opanować, ale jakoś mu to nie wychodziło.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sro Maj 06, 2015 2:51 pm

- Już druga laska, która mnie wyprowadziła z równowagi. Jeśli każda tak będzie robić, to w końcu poślę je do szpitala. - mruknął pod nosem, a na jego głośny śmiech, wstał po chwili z łóżka.
- To nie było śmieszne. Przez to nie będzie seksu. - odpowiedział mu, zakładając ramiona na torsie.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sro Maj 06, 2015 2:56 pm

- Damskim bokserem będziesz.- Skomentował dalej rozbawiony, nawet po tym jak ten się odsunął.
- No, ale nie obrażaj się.- Mruknął po chwili zasmucony, pociągając nosem i przytulił się do poduszki, którą potraktował jako zastępstwo za blondyna.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sro Maj 06, 2015 2:59 pm

- To moja druga strona, potrafię przywalić, chociaż zwykle się przed tym powstrzymuję. - stwierdził jedynie i usiadł na krześle przy biurku.
- Nie obrażam się. Ale jeśli wolisz poduszkę ode mnie, to już smutne. - wymamrotał smutno i zerknął w stronę okna.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Kou Mukami Sro Maj 06, 2015 3:05 pm

Pokiwał głowa ze zrozumieniem. Lepiej zapamiętać, żeby nigdy nie wkurzyć chłopaka. Słysząc jego kolejne słowa nadął policzki.
- Skoro ty mnie nie chcesz to pocieszam się poduszką.- Odparł wtulając twarz w poduszkę.
Kou Mukami
Kou Mukami

Liczba postów : 2627

Powrót do góry Go down

Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger - Page 11 Empty Re: Pokój 189; Kou Mukami i Axel Ledger

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 11 z 37 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Fabuła :: Akademik :: Pokoje

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach