Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sala Numer 8 - Muzyczna

+5
Itaka Yukio
Caterine Natsu
Daiki Aomine
Kise Ryōta
Naomi Norri
9 posters

 :: Fabuła :: Liceum

Strona 16 z 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Itaka Yukio Pon Sie 08, 2016 1:03 pm

Przeszył chłopaka bardzo uważnie swoim wzrokiem, gdy ten po raz kolejny założył kaptur na głowę. Oj nie będzie łatwo. Pomyślał sobie.
- Mówię prawdę! No i tak poza tym to nieładnie się chować za kapturem w towarzystwie.
- Burknął, nadymając przy tym policzki i grożąc palcem niczym małemu dziecku.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Axel Ledger Pon Sie 08, 2016 1:08 pm

-Trudno. Jakoś nie chcę pokazywać swojej gęby.
Powiedział, i rzucił mu obojętne spojrzenie, kiedy ten zaczął grozić mu palcem. Nie jest małym dzieckiem i nie chce być też tak traktowany.
Axel Ledger
Axel Ledger

Liczba postów : 25

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Itaka Yukio Pon Sie 08, 2016 1:16 pm

Skrzywił się słysząc odpowiedź chłopaka, a spojrzenie jakim został obdarowany powiedziało mu już wszystko co chciał wiedzieć. No trudno się mówi. Nie z każdym da radę się zaprzyjaźnić jak widać. Wzruszył ramionami, po czym podszedł do biurka, gdzie zostawił swój szkicownik. Chwycił za niego, a następnie skierował się do wyjścia.
- Będę uciekać. Trzymaj się i uważaj żebyś znowu się nie przewrócił.
- Rzucił z delikatnym uśmiechem. Wyszedł z sali.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Axel Ledger Pon Sie 08, 2016 1:41 pm

Kiedy Yukio opuścił pomieszczenie, Axel westchnął głośno. No cóż. Znowu nijak nie wyszło. Trudno się mówi. Pora więc wracać. Opuścił po prostu salę.
Axel Ledger
Axel Ledger

Liczba postów : 25

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 2:40 pm

No i znowu tutaj. Wszedł do środka i od razu pokierował się w kierunku pianina. Wystawił rękę ku Kyojiemu.
- Nuty poproszę.
- Powiedział, uśmiechając się lekko.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 2:44 pm

Wszedł za nim do sali, trzymając w dłoniach i nuty i kartki ze słowami. Podał szatynowi nuty i podszedł bliżej.
- Pokażę Ci odkąd. Najpierw możesz zagrać całość, może coś mi wpadnie, a jak nie to będziemy musieli się pomęczyć od tego momentu. - w tym momencie pokazał mu na kartce odkąd by zaczęli.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 2:48 pm

Odebrał nuty od Kyojiego, a następnie usiadł przy pianinie. Skinął głową na żądania chłopaka, po czym ustawił sobie nuty tak, aby je dobrze widzieć. Zgodnie z tym co mówił jego towarzysz, zaczął grać melodię od samego początku. Miał nadzieję, że to chociaż trochę pomoże.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 2:52 pm

Chłopak za to oparł się plecami o bok pianina, wsłuchując się w melodię jaką wygrywał Yuu. Przy okazji cicho podśpiewywał sobie pod nosem to, co miał na kartce, przynajmniej do tego konkretnego momentu.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 2:56 pm

Ani na moment nie przestawał grać. Uważnie przypatrywał się nutom, co by to nie popełnić jakiegoś błędu. Przy okazji też wsłuchiwał się w poszczególne dźwięki wydawane przez naciskane klawisze. Samym spojrzeniem na kartkę mógł stwierdzić, że melodia jest bardzo dobrze zrobiona, ale przekonał się o tym całkowicie dopiero wygrywając ją.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 3:00 pm

Cóż, trochę się tego uczył, ale aby nauczyć się pisać melodię oraz śpiewać, trochę czasu na to poświęcił. Wreszcie zaczął śpiewać trochę głośniej, aż w końcu ułożył kilka kolejnych wersów do piosenki. Zaraz zapisał je na kartkach szybko i przeczytał, aby sprawdzić czy pasują do reszty piosenki.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 6:37 pm

W końcu skończył wygrywać melodie. Przeciągnął się, siedząc wciąż przy pianinie.
- I jak? Masz coś?
- Zapytał, gdyż nie wiedział czy ma grać dalej.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 6:42 pm

Kiedy melodia się skończyła, a słowa chłopaka dotarły do niego, skierował na Yuu wzrok i skinął głową.
- Tak. Myślę, że resztę uda mi się później napisać. Choć w sumie mógłbyś jeszcze coś zagrać. Miło jest posłuchać jak ktoś gra. - stwierdził z lekkim uśmiechem, wciąż opierając się o pianino.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 6:59 pm

Uśmiechnął się szerzej na odpowiedź chłopaka. Cieszył się, że mógł chociaż trochę mu pomóc.
- Trzymam kciuki, aby Ci się udało.
- Powiedział, zabierając się zaraz za pierwszy [You must be registered and logged in to see this link.], który przyszedł mu do głowy.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 7:01 pm

- Uda się, musi. - przyznał z uśmiechem i wsłuchał się w melodię jaką wygrywał chłopak, przymykając przy tym na chwilę oczy.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 7:07 pm

W pewnym momencie do wystukiwanej melodii zaczął również śpiewać. Była to bardzo piękna, ale zarówno smutna piosenka. Tak jakoś go naszło.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 7:09 pm

Słysząc głos chłopaka, uchylił powieki i od razu na niego spojrzał. Dlaczego śpiewał coś tak smutnego? Czyżby coś go dręczyło? Coś wprawiało go w smutny nastrój? Słuchał go, co jakiś czas cicho nucąc melodię pod nosem.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 7:12 pm

Każda piosenka jednak kiedyś musi się skończyć. Ta również miała swoje zakończenie. Po raz kolejny się przeciągnął, a zaraz po tym spojrzał na Kyojiego.
- Wyglądasz jakbyś zobaczył ducha.
- Skomentował z zarysem uśmiechu na ustach.
- Zapomniałeś już, że czasami sobie podśpiewuję?
- Zapytał, wstając od pianina i podchodząc bliżej do chłopaka. Nie wiedział o czym tak naprawdę Kyoji myśli, więc tylko strzelał.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 7:16 pm

- Nie zobaczyłem ducha, no już nie przesadzaj! - westchnął i wywrócił oczami, ale lekko się uśmiechnął do niego.
- Skądże. Nie zapomniałem, po prostu... była to smutna piosenka i tak się zastanawiam czy odczuwasz smutek, czy coś Cię dręczy czy po prostu chciałeś to zaśpiewać. - odparł, kierując wzrok w jego oczy i nie odwracając go ani na chwilę.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 7:24 pm

Czyżby chłopak naprawdę tak się martwił o niego? Otworzył szerzej powieki, wpatrując się w oczy rudowłosego. Niczym nowym będzie, że jego policzki zaszły czerwienią.
- Właściwie to jest coś, ale to nic poważnego. Nie musisz się tym martwić.
- Powiedział z delikatnym uśmiechem.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 7:26 pm

Kiedy zauważył reakcję szatyna, nie odwracał wzroku, nie przestał wpatrywać się w jego oczy. Nawet nie drgnął, stał w miejscu.
- Powiedz mi co to jest, proszę. - odparł zmartwiony, nieco niepewnie kładąc wierzch dłoni na jego policzku.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 7:38 pm

Szczerze to nie miał pojęcia co zrobić w tym momencie. Jedna część niego chciała zrzucić z siebie ciężar, ale druga z kolei bała się mówić cokolwiek. Przełknął ślinę, kiedy chłopak dotknął jego policzka.
- Ja... Nie wiem. Odkąd zażartowałeś o jakimś większym uczuciu nie jestem pewny co mam ze sobą począć. Zaczynam wariować i...
- Urwał w tym miejscu, przegryzając dolną wargę. Powiedział już całkiem sporo, a nie chciał wystraszyć rudowłosego. Prawda była taka, że od wspomnianego przez niego momentu zaczął nieco postrzegać Kyojiego w bardziej romantyczny sposób. Nie miał odwagi jednak, by mu to wyjawić.
- Ja wiem, że Ty kochasz Kou...
- Zaczął jakby całkowicie nowe zdanie, które nie miało wspólnego zalążka z jego poprzednimi słowami. Odwrócił wzrok.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 7:44 pm

Spokojnie czekał na to, co Yuu miał do powiedzenia. Wpatrywał się w jego oczy, nie chcąc odwracać od niego wzroku nawet na moment. Na te słowa, gdzieś wewnątrz poczuł silne ciepło. Cóż, szatyn nie miał czym się martwić, jego na pewno by nie wystraszył. No, ale te słowa dużo dla niego znaczyły, szczególnie z ust szatyna. Schylił się lekko i przysunął swoją twarz do jego, jednak nie zrobił jeszcze nic. Po prostu z bliska wpatrywał się w jego oczy.
- Jesteś pewny, że kocham Kou, skoro ja nie mam tej pewności? A co jeśli to uczucie do niego wygasło, a narodziło się we mnie nowe, do kogoś zupełnie innego? - spytał szeptem i krótko musnął usta niższego.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 7:52 pm

Ich twarze były zdecydowanie zbyt blisko siebie. Czuł jak uginają się pod nim nogi, a jego wnętrze napełnia się dziwnym ciepłem. Również jego serce przyśpieszyło swoją pracę, gdy Kyoji musnął jego usta.
- Ja nie wiem co czujesz... Mogę się tylko domyślać...
- Odpowiedział, przymykając powieki. Próbował trochę uspokoić swoje emocje.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Kyoji Kusatsu Czw Sie 11, 2016 7:54 pm

Oczywiście, że były zbyt blisko. O to mu chodziło. Objął go lekko ramieniem w pasie, wpatrując się w oczy chłopaka.
- A jak myślisz? Co mogę czuć? - spytał i przytulił go mocniej, całując w czubek głowy.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Itaka Yukio Czw Sie 11, 2016 8:00 pm

Wykorzystał okazję i wtulił się w chłopaka. W ten sposób mógł przynajmniej uniknąć na chwilę kontaktu wzrokowego.
- To raczej niemożliwe abyś mnie pokochał w tak krótkim czasie...
- Odparł, zaczynając się lekko trząść. Chyba był zbyt emocjonalny na to wszystko. Wiedział, że to jeszcze na pewno nie miłość, ale może jakimś cudem doszliby do tego etapu? Chciał tego, choć nie potrafił też pomyśleć, że chłopak mógłby go pokochać kiedykolwiek. Nie pozwalały mu na to jego drobne kompleksy.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala Numer 8 - Muzyczna - Page 16 Empty Re: Sala Numer 8 - Muzyczna

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 16 z 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Fabuła :: Liceum

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach