Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój dziewczyn

 :: Fabuła :: Góry :: Zamek

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 3:27 pm

Kiedy byli do niego odwróceni tyłem przekradł się do drzwi.- Coś ci nie wierzę Kaoru~.- złapał za klamkę i wyszedł śmiejąc się pod nosem. Tak łatwo im nie odda tego kluczyka.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Kise Ryōta Wto Lut 05, 2013 3:30 pm

Zabrał się za zaglądanie pod wszystkie łóżka. Niezbyt obchodziło go to, czy jakieś dziewczyny zobaczą go w akurat takiej sytuacji. Pewnie zyska miano geja i wreszcie nie będzie musiał każdemu tłumaczyć, czemu nie chce mieć żadnej laski. Niby same plusy.
Przeklnął w myślach umiejętność błękitnowłosego, patrząc na zamykające się drzwi.
- I weź go teraz szukaj...
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 3:34 pm

-Jak cię znajdę to nie błagaj mnie o litość~-Zawarczał cicho na zamknięte drzwi.
-Nie lepiej znaleźć siekierę~?-westchnął, aktualnie waląc lekko głową w ścianę, próbując odgonić myśli o zabiciu Księżniczki.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Kise Ryōta Wto Lut 05, 2013 3:41 pm

- A gdybym tak... Posmarować czymś śliskim te kajdanki, może udałoby mi się wyswobodzić rękę?- Mruknął, oglądając owe kajdanki ze wszystkich możliwych stron. Nie wyglądały na takie aż solidne, może dałoby się coś innego z nimi zrobić.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 3:45 pm

-Olejem, masłem, mydłem~? Już łatwiej było by ciachnąć ci łapkę i po sprawie~-westchnął drapiąc się wolną ręką w potylicę i zmrużył oczy.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 3:45 pm

- A co wy tutaj robicie ? - spytała wchodząc do pokoju, spojrzała na ich ręce i wybuchnęła śmiechem.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Kise Ryōta Wto Lut 05, 2013 3:49 pm

- Raczej masłem albo mydłem. Ja ci dam, "ciachnąć łapkę". - Mruknął, po czym w akcie zemsty zaczął ciągnąć za owe kajdanki, nie zważając na to, że on też odczuwał ból. Spojrzał na Corncchi i tylko westchnął tragicznie.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 3:51 pm

- Dobra, dobra, spokojnie chłopaki, bo narobicie sobie sińców - powiedziała już spokojna, podeszła do nich i złapała za kajdanki przyglądając się im. - Hmm... policyjne... łatwy mechanizm... - mruczała coś do siebie.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 3:52 pm

\\ Psujesz mi zabawę babo ty D: idę szukać sobie trumny .____. \\
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 3:53 pm

-Nie ciągnij~-warknął i pstryknął go w czoło, syknął cicho. Zerknął drzwi,a gdy Skrzat się zaśmiał zaczerwienił się minimalnie.
-Nie ma się co śmiać noooo~-mruknął z drgającą żyłką na czole i odruchowo cofnął się trochę od dziewczyny, jak gdyby ta miała patelnię za plecami.
-Pozbędziesz się tego gówna~?-jęknął prawie błagalnie.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Kise Ryōta Wto Lut 05, 2013 3:57 pm

Rozluźnił nadgarstek, zerkając na dziewczynę. Modlił się w duchu, żeby potem jego nadgarstek wyglądał jako- tako, jednak przetarta na nim skóra nie wskazywała na nic dobrego.
- Gdy tylko znajdę tego małego, niebieskiego...-Mruknął bardziej do siebie niż do nich, nie mogąc powstrzymać złośliwego uśmieszku.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 3:59 pm

- Da się załatwić... - uśmiechnęła się i wyjęła z włosów wsuwkę, zaczęła majstrować przy kajdankach. - Ale bez znęcania mi się nad sprawcą tego żartu... bo ja też chętnie bym was tak skuła. - powiedziała, po chwili mechanizm ustąpił i kajdanki się otworzyły. - Gotowe - spojrzała na ich trzymając w dłoni kajdanki.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Kise Ryōta Wto Lut 05, 2013 4:00 pm

Odetchnął, z wyraźną ulgą. Zaczął odruchowo pocierać swój biedny, obolały nadgarstek. Po chwili wyszczerzył się do Corncchi szeroko, tym razem już szczerze.
- Dzięki ci wielkie, mój ty miszczu.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 4:03 pm

- Zatrzymam kajdanki na wszelki wypadek... - westchnęła chowając 'owy' przedmiot do plecaka. - Pokrzyczałabym na was za wtargnięcie do naszego pokoju, ale mam dobry humor - zachichotała.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 4:04 pm

-Skrzacik nie zrobiłabyś nam tego~ Myślałem że mi rękę urwie~-wymruczał masując obolały nadgarstek.
-Niech no ja dorwę te mała pchełkę~-wyszczerzył się psychicznie, opierając się plecami o ścianę.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Kise Ryōta Wto Lut 05, 2013 4:10 pm

- To ja już ten... Nie przebywam w zakazanym miejscu, jakim jest sypialnia dziewcząt... - Zachichotał cicho. W rzeczywistości była to tylko wymówka, żeby móc jak najszybciej dorwać Kurokocchiego. Szybko wypadł z pokoju, prosto na poszukiwania.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 4:11 pm

- Idę z wami, by móc w razie czego ochronić biedaka.. - powiedziała wychodząc za Kise.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 4:13 pm

-Bez bicia~ Już wychodzę~-uniósł ręce go góry i udał się do wyjścia, warto było by się trochę pobawić.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 4:28 pm

Przebudziła się słysząc te donośne ryki, odgłosy co to by nie było. Narzuciła na siebie kołderkę i wyszła z pokoju pociągając noskiem.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 5:06 pm

Powoli weszła do pokoju, zdjęła bluzę zostając w podkoszulce na ramiączka. Położyła się na brzuchu na łóżku, przymknęła oczy próbując przysnąć.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 5:25 pm

Weszła do pokoju i usiadła na swoim łóżku. Zarzyła tam co jej nauczyciel dał i owinęła się w kołderkę spoglądając głucho w ścianę.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 7:43 pm

Weszła cichutko do pokoju rozbierając się z mokrych rzeczy. Powiesiła je sobie na grzejniku i położyła się na łóżku zamykając oczy.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 7:45 pm

Weszła cichutko do pokoju, od razu rozebrała się z mokrych rzeczy. Chciała pochwalić Rachel, ale ona już spała... Trudno. Rozwiesiła swoje rzeczy na cieplutkim grzejniku, po czym siadła po turecku na łóżku.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 7:46 pm

Słysząc, że ktoś wchodzi otworzyła jedno oko.
-Hi... Shizuku... Świetny wyścig...-odparła uśmiechając się lekko.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Gość Wto Lut 05, 2013 7:49 pm

- A. Arigato, ale Ty byłaś lepsza - uśmiechnęła się do niej, przenosząc na nią swój wzrok.
- Ja wolę robić coś innego, potrafię tylko być ciamajdą na nartach i w siatce, może jeszcze trochę w koszu, nic więcej - wyznała. Jakoś tak lepiej gadało jej się z dziewczynami. Dalej się bała chłopców.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój dziewczyn - Page 2 Empty Re: Pokój dziewczyn

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Fabuła :: Góry :: Zamek

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach