Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój numer 175; Caterine Natsu.

3 posters

 :: Fabuła :: Akademik :: Pokoje

Strona 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Gość Sob Mar 07, 2015 2:48 pm

-O, kurczę. Przychodzę nie w porę, Caterine?- Hiromi spuszcza głowę.
-Hej, ty musisz być Cat!- zwraca się do chłopaka.- Jestem Hiromi, ale kumple mówią mi Hiro. Co tam?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Caterine Natsu Sob Mar 07, 2015 2:49 pm

- Nie, no wszystko okey- odparła.
Caterine Natsu
Caterine Natsu

Wiek : 25
Liczba postów : 832

Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Gość Sob Mar 07, 2015 2:55 pm

-Spoczko. Czekałam na Ami, ale mi się znudziło. Chcecie w coś pograć? Poćwiczyć kosza?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Caterine Natsu Sob Mar 07, 2015 2:58 pm

-Mi w sumie to obojętnie- uśmiechnęła się
Caterine Natsu
Caterine Natsu

Wiek : 25
Liczba postów : 832

Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Gość Sob Mar 07, 2015 3:00 pm

-No, to czas na partyjkę! Ty decydujesz, w co gramy. Cat, chcesz iść z nami? W grupie zawsze milej.- Hiromi klasnęła w ręce, gotowa do gry.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Caterine Natsu Sob Mar 07, 2015 3:02 pm

- Niee... ty coś wybierz. Ja nie umiem się zdecydować- westchnęła
Caterine Natsu
Caterine Natsu

Wiek : 25
Liczba postów : 832

Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Gość Sob Mar 07, 2015 3:05 pm

-Okej. Mortal Kombat pasuje? To ja skoczę do kuchni po przekąski i idziemy.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Caterine Natsu Sob Mar 07, 2015 3:07 pm

- Czekaj, idę z tobą.- mruknęła
Caterine Natsu
Caterine Natsu

Wiek : 25
Liczba postów : 832

Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Caterine Natsu Sob Mar 07, 2015 5:44 pm

Weszła do pokoju. Odłożyła tacę i wypiła swoją kawę. Walnęła się na łóżku i wzięła gitarę. Zaczęła grać stare rockowe utwory.
Caterine Natsu
Caterine Natsu

Wiek : 25
Liczba postów : 832

Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Gość Sob Mar 07, 2015 5:47 pm

Weszła za swoją koleżanką i zamknęła drzwi. Przysiadła na łóżku, aby posłuchać gry Caterine.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Caterine Natsu Sob Mar 07, 2015 6:20 pm

Chwilę później do gry dołączyła swój śpiew. Kiedyś grała w kapeli, ale niestety musiała odejść. Resztę występów grała ze swoim zespołem lrzez Skaypa, niestety nie było to to samo.
Caterine Natsu
Caterine Natsu

Wiek : 25
Liczba postów : 832

Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Gość Sob Mar 07, 2015 6:23 pm

Hiromi położyła się na łóżku. Aksamitny głos Caterine połączony z brzmieniem gitary był zniewalający. Muzyka i śpiew wprowadziły dziewczynę w stan odurzenia. Hiromi mogłaby tak leżeć całą wieczność.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Caterine Natsu Sob Mar 07, 2015 6:27 pm

Widok Hiromi, spowodował uśmiech na jej twarzy. Przypomniała sobie swoje życie w Indiach i USA. Te wspomnienia trochę ją wzruszyły.
Caterine Natsu
Caterine Natsu

Wiek : 25
Liczba postów : 832

Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Gość Sob Mar 07, 2015 6:34 pm

-Caterine?- Hiromi zagadnęła koleżankę.- Obiecasz mi coś?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Caterine Natsu Sob Mar 07, 2015 6:35 pm

-Mhm- odparła- tylko szybko bo muszę gdzieś wyskoczyć.
Caterine Natsu
Caterine Natsu

Wiek : 25
Liczba postów : 832

Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Gość Sob Mar 07, 2015 6:38 pm

-Obiecaj, że zawsze będzie tak, jak teraz. Albo lepiej niż teraz. I nic nas nie rozdzieli.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Caterine Natsu Sob Mar 07, 2015 6:41 pm

- Czy ja mam zacząć się bać?- uniosła jedną brew.- Coś mi to tak dziwnie brzmi...
Caterine Natsu
Caterine Natsu

Wiek : 25
Liczba postów : 832

Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Gość Sob Mar 07, 2015 6:45 pm

-Caterine, co złego miałoby się stać? Twoja piosenka po prostu mnie wzruszyła, a kiedy się wzruszam- zaczynam filozofować.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Caterine Natsu Sob Mar 07, 2015 6:46 pm

- Mhm... dobra sorry ja lecę. Pa- odparła i wyszła
Caterine Natsu
Caterine Natsu

Wiek : 25
Liczba postów : 832

Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Gość Sob Mar 07, 2015 6:54 pm

Chłopak nie wiedział, który pokój jest jego, więc postanowił popytać ludzi, czy może ktoś się nie orientuje gdzie on jest, ponieważ miał zamiar o to zapytać, podając numer. Zapukał do drzwi pokoju 175
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Gość Sob Mar 07, 2015 6:56 pm

-No, hej. Co cię tu sprowadza?- ciemnowłosa dziewczyna stanęła w drzwiach.- Bo narkotyków nie chcemy, a czasu, żeby porozmawiać o Jezusie- nie ma.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Caterine Natsu Sob Mar 07, 2015 6:57 pm

Weszła do pokoju. Mijając blondyna
- O co chodzi?- spytała
Caterine Natsu
Caterine Natsu

Wiek : 25
Liczba postów : 832

Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Gość Sob Mar 07, 2015 6:59 pm

-Emm..- Zaczął swoim, przyjemnym dla ucha głosem i podrapał się nerwowo po potylicy.
-Właściwie to szukam swojego pokoju. Może orientujecie się trochę w tym akademiku? To pokój numer 179. - Powiedział, odetchnął w myślach, ponieważ cieszył się, że trafił do pokoju z przedstawicielkami płci pięknej. Te zazwyczaj były bardziej skore do pomocy.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Caterine Natsu Sob Mar 07, 2015 7:03 pm

- To tam po prawej. Zaprowadzić cię? - uśmiechnęła się - A i tak w ogóle jestem Caternie.
Caterine Natsu
Caterine Natsu

Wiek : 25
Liczba postów : 832

Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Gość Sob Mar 07, 2015 7:04 pm

-Pójdę z wami. W grupie raźniej. A tak przy okazji, jestem Hiromi z pokoju 178. Wygląda na to, że jesteśmy sąsiadami.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 175; Caterine Natsu. - Page 2 Empty Re: Pokój numer 175; Caterine Natsu.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Fabuła :: Akademik :: Pokoje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach