Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój numer 154: Akihito Shiba.

5 posters

 :: Fabuła :: Akademik :: Pokoje

Strona 9 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Gość Sro Cze 10, 2015 4:24 pm

- Nie chce mi się. Tak, już zdążył zmienić zdanie co do tego, że chętnie by się gdzieś przeszedł. Chyba nawet jak miał full energii to nadal był za leniwy. Przynajmniej w tym momencie.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Akihito Shiba Sro Cze 10, 2015 4:27 pm

- Leń. ~ -przytulił się do niego od tyłu
- No już. Rozbudź się. Chodźmy gdzieś. Na przykład na boisko... Co prawda nie powinienem nadużywać kolana, ale ciii... -zaśmiał się, chciał pograć trochę. Tak zwanie poćwiczyć rzuty za trzy, które wcale mu nie wychodziły.
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Gość Sro Cze 10, 2015 4:34 pm

- Jaki tam leń, po prostu mi się nie chce. Mruknął, o wiele bardziej widziało mu się takie leżenie w łóżku.
- To możemy iść potrenować, skoro chcesz. Przeciągnął się i odwrócił przodem do niego, by cmoknąć go w policzek.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Akihito Shiba Sro Cze 10, 2015 4:38 pm

- Z jednej strony chcę, bo dawno nie grałem, a z drugiej... Z drugiej nie mogę, bo kolano nie chce się wyleczyć... -mruknął nieco niezadowolony, jednak od razu się rozweselił, gdy chłopak go cmoknął w policzek.
- Ale zawsze można tu zostać i posiedzieć. -uśmiechnął się
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Gość Sro Cze 10, 2015 4:46 pm

- To się zdecyduj. Wzruszył ramionami, mu już zaczynało być wszystko jedno. Położył się z powrotem, ciągnąc chłopaka za sobą.
- A co ty masz z tym kolanem?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Akihito Shiba Sro Cze 10, 2015 4:49 pm

- Walnąłem kiedyś w róg jakiegoś stołu i jakoś tak jak źle stanę, albo podczas skoku mnie boli. -zaśmiał się. Nie mógł tego wyleczyć i zaczynał już myśleć, że tak mu zostanie.
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Gość Sro Cze 10, 2015 4:52 pm

- To dziwne, bo od takiego czegoś nie powinno ci się stać nic poważnego. Co prawda jeśli zrobił to z bardzo dużą prędkością czy siłą to inna sprawa, ale tak poza tym to nie powinno mu raczej nic dolegać. Poza siniakiem.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Akihito Shiba Sro Cze 10, 2015 4:56 pm

- Wbiegłem do klasy i leciałem do swojej ławki. Także walnąłem mocno. Na moje nieszczęście. -westchnął nieco przybity.
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Gość Sro Cze 10, 2015 5:26 pm

- Musisz szybko biegać. Skomentował z cichym parsknięciem.
- Tylko mi się tu nie załamuj. Sięgnął do jego włosów i zaczął go po nich miziać, a po chwili zajął się robieniem mu małych warkoczyków.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Akihito Shiba Sro Cze 10, 2015 5:42 pm

- Taaaa... Jedyne co umiem. No i wysoko skaczę. To moje jedyne plusy do kosza. -zaśmiał się. Zamrugał zdziwiony gdy ten zaczął coś robić z jego włosami.
- Co ty robisz...? -spytał zerkając na niego.
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Gość Sro Cze 10, 2015 5:50 pm

- Taki kurdupel i wysoko skacze? Uniósł brew. Chłopak był niższy niż on, a blondyn ze swoim metrem siedemdziesiąt miał problem, by w ogóle do tego kosza doskoczyć.
- Warkoczyki. Odpowiedział mu, nie przerywając tego co robił.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Akihito Shiba Sro Cze 10, 2015 5:56 pm

- No! Wsady robię! -zaśmiał się. Normalnie jak by miał jakieś sprężyny w nogach czy coś. Ale teraz przy tym głupim kolanie to ze trzy skoki i już go boli.
- Ale potem mi je rozplączesz, prawda? -spytał niepewnie.
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Gość Sro Cze 10, 2015 6:02 pm

- Jakoś ci nie wierzę. Skończył wreszcie swoje dzieło i odsunął się od niego, by je ocenić.
- Nie wiem, ładnie mi wyszły.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Akihito Shiba Sro Cze 10, 2015 6:05 pm

- No trudno się mówi. Nie musisz mi wierzyć. -westchnął po czym poszukał wzrokiem lusterka.
Może i ładnie, ale raczej nie pasują do mnie. -mruknął gdy znalazł lusterko. Czasem się przydawało.
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Gość Sro Cze 10, 2015 6:13 pm

- Nie narzekaj, ładnie ci. Uśmiechnął się do niego. No może nie do końca tak było, ale mu się podobało.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Akihito Shiba Sro Cze 10, 2015 6:15 pm

- Na pewno nie wyjdę tak do ludzi. -zaśmiał się i przeciągnął się lekko. Położył się na łóżku po chwili nie wiedząc co zrobić.
- To co teraz...? -zerknął na niego
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Gość Sro Cze 10, 2015 6:19 pm

- I dobrze, będę miał cię całego dla siebie. Mruknął, wyraźnie zadowolony z tego powodu. Położył się przy nim, opierając głowę na jego klatce piersiowej.
- Nie wiem, pomyśl.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Akihito Shiba Sro Cze 10, 2015 6:23 pm

- Zabrzmiało to dwuznacznie. -zaśmiał się po czym przymknął lekko oczy. No mogą tak leżeć, ale to nudne...
- Myślę... A bynajmniej próbuję. -westchnął po czym zaczął gładzić go po głowie.
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Gość Sro Cze 10, 2015 6:30 pm

Parsknął śmiechem.
- Miało tak zabrzmieć geniuszu. Podniósł się trochę, by zaraz zrobić mu malinkę na szyi. Przytulił się mocniej do niego i westchnął cicho.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Akihito Shiba Sro Cze 10, 2015 6:35 pm

- Rozumiem. Nigdy nie potrafię wykryć kiedy to zamierzone, a kiedy nie. -zaśmiał się. Zamrugał zdziwiony gdy ten zrobił mu malinkę na szyi. W tak widocznym miejscu...
- Teraz pewnie na pewno nie opuszczę pokoju... W ogóle co ja mówię. Pewnie na pewno? Takie masło maślane... -westchnął zażenowany swoją głupotą.
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Gość Sro Cze 10, 2015 7:07 pm

- Ja za to ciebie w ogóle nie rozumiem. Prychnął cicho, po czym podniósł się z łóżka.
- To jak nie chcesz to nie wychodź.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Akihito Shiba Sro Cze 10, 2015 7:15 pm

- Ale mnie tu nie zostawiaj... Ja taki samotny jestem... Zwłoki leżą na tamtym łóżku no... -mruknął wskazując na łóżko współlokatora. W końcu od dawna nie wstał...
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Gość Sro Cze 10, 2015 7:26 pm

- Jesteś samotny będąc ze mną, no okej. Przeczesał se włosy palcami, po czym spojrzał na drugie łóżko.
- Ja idę do siebie, ze zwłokami siedzieć nie będę. Powiedział tylko i wyszedł.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Akihito Shiba Sro Cze 10, 2015 7:29 pm

- No i zostawił mnie... -mruknął po czym usiadł na łóżku nie wiedząc co ze sobą teraz zrobić. Nie będzie przecież teraz szedł do Sougo, skoro ten dopiero co wyszedł... Położył się z zamiarem zdrzemnięcia się.
Gdy się obudził podniósł się, po czym założył bluzę z kapturem i wyszedł z pokoju biorąc telefon.
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Akihito Shiba Pon Sie 17, 2015 10:08 pm

Wszedł do pokoju w epickim stylu. Tak zwanie wywalił się o próg i narobił mnóstwo hałasu. Lecz nikogo to nie zbudzi, bo mieszka ze zwłokami... Podniósł się z podłogi i walnął po chwili na łóżko.
- Spać... -mruknął tuląc się do dużej poduszki rozmiarów człowieka i tak zasypiając.
Rano obudził się dość późno. Przebrał się i postanowił pójść po swojego wymarzonego zwierzaka, który tym razem mu nie ucieknie.
Akihito Shiba
Akihito Shiba

Liczba postów : 961

Powrót do góry Go down

Pokój numer 154: Akihito Shiba. - Page 9 Empty Re: Pokój numer 154: Akihito Shiba.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Fabuła :: Akademik :: Pokoje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach