Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sala numer 3- językowa

+6
Itaka Yukio
Lea Sanzo
Akari Iwakura
Kise Ryōta
Naomi Norri
-
10 posters

 :: Fabuła :: Liceum

Strona 25 z 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Gość Sob Wrz 26, 2015 8:23 pm

Lekko się wzdrygnął słysząc to chrząknięcie i zerknął na nauczyciela. O wilku mowa...- pomyślał i przywitał się pachnięciem dłoni, uśmiechając przy tym niewinnie. 
"Zawsze można zwiać przez okno..."- Napisał ukradkiem zerkając na chłopaków.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Aiden Lawler Sob Wrz 26, 2015 8:30 pm

- Widzę, że bardzo dobrze się tutaj bawicie! Mogę do was dołączyć? - zapytał, nad wyraz słodkim głosem. Postąpił kilka kroków do przodu, wchodząc do pomieszczenia. Zajął się ogarnianiem wzrokiem każdego skrawka tablicy, a jego twarz delikatnie poczerwieniała ze złości.
Aiden Lawler
Aiden Lawler

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Wrz 26, 2015 8:32 pm

Zerknął na ekran telefonu chłopaka i lekko pokiwał głową.
- Zgadza się. - szepnął do niego z lekkim uśmiechem. Potem zerknął na laptopa, na którego nauczyciel nie zwrócił większej uwagi, więc zamknął go spokojnie, jak gdyby nigdy nic. Zatrzymał w końcu wzrok na mężczyźnie.
- A pan psor potrafi się dobrze bawić? - zażartował, wiedząc że może za to oberwać, a widząc jak poczerwieniał ze złości, uśmiechnął się pod nosem.

// Idę na tel, więc zamulę.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Itaka Yukio Sob Wrz 26, 2015 8:37 pm

Stanął na baczność, kiedy udało mu się wyjść z szoku. Przyglądał się uważnie nauczycielowi i nie podobało mu się to co widział. Wyglądało na to, że teraz już naprawdę wpakował się w kłopoty. Podniósł gąbkę, którą uprzednio upuścił na ziemię i oczekiwał werdyktu profesora. Zerknął jeszcze kątem oka na Kyojiego. Chciał coś powiedzieć, ale nie wiedział za bardzo co.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Gość Sob Wrz 26, 2015 8:40 pm

Starał się ukryć rozbawienie, ale jakoś nie bardzo mu to wychodziło. Udał, że ziewa, żeby dłonią zasłonić swój głupawy uśmiech. Wystarczyło, że już jedna osoba drażniła mężczyznę.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Aiden Lawler Sob Wrz 26, 2015 8:46 pm

- Więc tak... Podawać imiona i nazwiska - odparł, mrużąc delikatnie swoje oczy. Zamierzał oczywiście iść z tym do dyrektora, aby ten pomógł mu wyciągnąć konsekwencje. O, albo zabije ich teraz. Też dobry pomysł.
- Żadne bachory nie będą mnie denerwować - mruknął jeszcze, patrząc na nich z nijaką wyższością.
Aiden Lawler
Aiden Lawler

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Wrz 26, 2015 8:50 pm

Do Yuu i Shiro posłał ciepły uśmiech. Potem zatrzymał wzrok na nauczycielu.
- Kyoji Kusatsu. - rzucił, zakładając ramiona na torsie. Na kolejne słowa uniósł brew w górę.
- Proszę wybaczyć, ale nie brałem udziału w tym całym rysowaniu. - burknął i ziewnął odrobinę znudzony. Zawsze uwielbiał denerwować nauczycieli i nie zmieniło się to.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Itaka Yukio Sob Wrz 26, 2015 8:55 pm

Po prostu pięknie. W sumie to z rozwojem wydarzeń nie wiedział już, czy bardziej się przejmuje nakryciem, czy tym, że obrywało się też zupełnie niewinnym osobom. Przełknął ślinę i podszedł bliżej do nauczyciela. Zacisnął pięści i spojrzał mu w oczy.
- I-Itaka Yukio. - Powiedział, siląc się jeszcze chwilę na coś więcej. - Moi koledzy nie mają nic z tym wspólnego. To wszystko ja. Przyszli tutaj tylko po to, aby mi potowarzyszyć podczas zmazywania mojego wybryku. Ponoszę za niego pełną odpowiedzialność, więc nie mogę pozwolić, aby i im się oberwało za moją własną głupotę. Przepraszam. - Ciężko było mu mówić i jednocześnie starać się o to, aby głos mu nie zadrżał. Nie wiedział co tam siedziało w głowie profesora i czy jego wywód da cokolwiek, ale naprawdę chciał oszczędzić chłopakom nieprzyjemności.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Gość Sob Wrz 26, 2015 9:02 pm

Zacmokał z niezadowoleniem i cicho westchnął. Przecież zawsze mogli skłamać. Ale mówi się trudno. Napisał swoje imię i nazwisko, po czym wskazał na bruneta.
"Przyznał się i przeprosił. Mógłby pan mu darować i tak kosztowało go to sporo odwagi." - Dodał.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Aiden Lawler Sob Wrz 26, 2015 9:05 pm

Gość miał dobrą pamięć, dlatego bez problemu zanotował sobie w mózgu ich nazwiska. Następnie pokręcił głową, a jego usta wykrzywił dość chamski uśmieszek.
- Już sie tak  nie tłumaczcie. Znalazłem tutaj waszą trójkę, więc to wam wszystkim się dostanie. Odpowiedzialność grupowa, dzieciaki - przypomniał im jeszcze.
- Obiecuję wam, że następna lekcja ze mną będzie ciekawa.
Aiden Lawler
Aiden Lawler

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Wrz 26, 2015 9:10 pm

- Cóż, ja to jakoś przeżyję.. - stwierdził odnośnie lekcji i tego że im się dostanie. Jakoś nie robił sobie z tego wiele bo to tylko nauczyciel. Usiadł na ławce i przechylił się lekko do przodu, zerkając po wszystkich w tym pomieszczeniu.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Itaka Yukio Sob Wrz 26, 2015 9:17 pm

Czy on dobrze usłyszał? Zamrugał zaskoczony, po czym przeanalizował w głowie słowa nauczyciela. Hola, hola.
- Ta odpowiedzialność grupowa jest śmieszna. Karać kogoś, kto nic nie zrobił. - Gdzie była sprawiedliwość? Czy to właśnie nauczyciel nie powinien wyznaczać takie wartości jak ona? Nie mógł się na to zgodzić. - Powiedziałem Panu całą prawdę. Nie mam powodu by kłamać. Chcę sprawiedliwości, więc proszę wymierzyć karę dla mnie. Przyjmę ją i nie jest ważne jaka ona będzie. Zasługuję na nią tylko ja. - Czy to na pewno była osoba dorosła? A może po prostu lubił dręczyć niewinnych ludzi? Cóż... Ta teoria tłumaczyłaby ten jego uśmieszek na twarzy.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Momo Kyubei Sob Wrz 26, 2015 9:20 pm

Jakimś cudem przysnęło jej się na wf, a to szok. Kiedy się obudziła przypomniała sobie o językowej i tam się udała. Ew. Dobra. Gdy tylko otworzyła drzwi już wiedziała że w pomieszczeniu za ciekawie nie jest.
- Elo pomelo. - mruknęła i zamknęła za sobą drzwi.
Momo Kyubei
Momo Kyubei

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Gość Sob Wrz 26, 2015 9:22 pm

"Mi też to nie przeszkadza."- Napisał tylko i wzruszył ramionami. Bo jak niby lekcja wdź'tu miała by być straszna.
"Odpuśćmy sobie. Nauczyciele już mają taki kompleks władzy..."- Pokazał do znajomych, po czym zerknął na dziewczynę, jaka weszła do klasy. Pomachał jej.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Aiden Lawler Sob Wrz 26, 2015 9:31 pm

- Ty tam, Kusatsu. Zachowuj się przynajmniej w obecności nauczyciela. Nie wiem, czy cię rodzice w domu nie nauczyli kultury, ale złaź z tej ławki i przestań udawać, że masz wyjebane - rzucił do faceta, bo się zdenerwował. Na Momo tylko zerknął, i zmarszczył brwi.
- Dobry wieczór - burknął z naciskiem, pokazując tym samym, że "elo pomelo" raczej nie było odzywką do nauczyciela.
- Jesteście już na tyle dojrzali, że powinniście wiedzieć, że raczej sprawiedliwości na tym świecie nie ma. Ale nic straconego, nauczę was tego - syknął.
Aiden Lawler
Aiden Lawler

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Wrz 26, 2015 9:35 pm

Do Momo skinął głową a na dwóch chłopaków zerknął ale ciężko westchnął.
- Panie psorze, nie zna mnie pan a ocenia? Ja zachowuję się dobrze i nie ma powodu żeby pan twierdził, że rodzice mnie kultury nie nauczyli jeśli nic pan o mnie nie wie. - burknął ale dla świętego spokoju zszedł z ławki. Zerknął na zegar, uznając że niedługo będzie się zbierał.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Itaka Yukio Sob Wrz 26, 2015 9:42 pm

Zerknął na to co Shiro miał do przekazania. Po części miał rację, ale jakoś nie potrafił się z tym pogodzić. Następnie przeniósł wzrok na Momo i pomachał jej, kiedy ta weszła do sali. Cóż... On nie zamierzał długo tutaj zabawić, a to za sprawą kolejnych słów profesora Aidena.
- Co za bzdury... - Pomyślał, spuszczając wzrok na swoje obuwie. Ruszył przed siebie, nie zaszczycając mężczyzny nawet spojrzeniem. Po prostu go wyminął i machnął do znajomych dłonią na pożegnanie. Opuścił salę. Nie miał za bardzo innego wyboru, bo mógłby powiedzieć jeszcze coś bardziej nieodpowiedniego jakby tam został.
Itaka Yukio
Itaka Yukio

Liczba postów : 608

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Aiden Lawler Sob Wrz 26, 2015 9:46 pm

Oceniłem cię po tym twoim teatralnym ziewaniu i dość olewczym stosunku. Wystarczy - rzucił, a następnie zrobił jeszcze zdjęcia dzieł młodzieży. Zamierzał pokazać do jak najszybciej dyrektorowi. Wybył z pomieszczenia.
Aiden Lawler
Aiden Lawler

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Kyoji Kusatsu Sob Wrz 26, 2015 9:48 pm

- Cóż, nie ocenia się książki po okładce bo może się pan psor pomylić. Tak samo jest w tym przypadku. - rzucił i zerknął za Yuu. Sam też się będzie zbierał.
- Dobranoc. - odparł do pozostałych i wyszedł.
Kyoji Kusatsu
Kyoji Kusatsu

Wiek : 26
Liczba postów : 3712

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Gość Sob Wrz 26, 2015 9:49 pm

Westchnął cicho.
"Dobrej nocy."- Pokazał pozostałym w kasie, po czym wyszedł i skierował się do akademika.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Momo Kyubei Sob Wrz 26, 2015 9:51 pm

- Mógłby pan trochę zluzować? - spytała, widząc podejście Aidena. - Zachowuje się pan jakby nigdy nie był pan nastolatkiem. Niech nam pan jeszcze powie, że był pan dla wszystkich nauczycieli miły i się przy nich zachowywał jak przy jakiś bóstwach.
Z Shiro i Kyojim pożegnała się uniesoną w górze ręką. Następnie sama wyszła.
Momo Kyubei
Momo Kyubei

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Aiden Lawler Pią Paź 02, 2015 6:14 pm

Wszedł do sali, nieco spóźniony na lekcje, ale i tak nikogo nie było. Trudno, pewnie bali się z nim spotkać, jaka szkoda. Usiadł spokojnie na biurku, bawiąc się swoim telefonem i czekając, jakby ktoś miał ochotę przyjść.
Aiden Lawler
Aiden Lawler

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Seraphin Sokolov Pią Paź 02, 2015 6:18 pm

W sumie nie miał nic lepszego do roboty, więc stwierdził, że pojawi się na zajęciach. Gdy tylko wszedł do klasy, spostrzegł, że nie ma tam nikogo poza nauczyciela.
-Strzałeczka.
Rzucił i rozsiadł się wygodnie w ostatniej ławce.
Seraphin Sokolov
Seraphin Sokolov

Liczba postów : 597

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Aiden Lawler Pią Paź 02, 2015 6:22 pm

- Zawrotnie jedna osoba? - uniósł brew w górę, a następnie klasnął w ręce, że niby bije brawo. Zerknął na zegarek.
- Jak nikt się zaraz nie zjawi, lekcji nie będzie - rzucił wreszcie.
Aiden Lawler
Aiden Lawler

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Seraphin Sokolov Pią Paź 02, 2015 6:24 pm

No pięknie? To po jaką cholerę on tu lazł? Westchnął ciężko i zarzucił nogi na stół.
-No kurwa. A ja chciałem powkurwiać profesora. No cóż za niefart.
Rzucił rozbawiony, huśtając się.
Seraphin Sokolov
Seraphin Sokolov

Liczba postów : 597

Powrót do góry Go down

Sala numer 3- językowa - Page 25 Empty Re: Sala numer 3- językowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 25 z 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Fabuła :: Liceum

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach