Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Salon.

+12
Takao Kazunari
Wreckless Ajazuma
Kazunari Arato
Yasuo Azuyawa
Itaka Yukio
Hye Seon Soo
Akame Taniguchi
Naomi Norri
Akihito Shiba
Matt Pierce
Daiki Aomine
Kise Ryōta
16 posters

 :: Fabuła :: Akademik

Strona 2 z 38 Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Next

Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 10:25 pm

-Tak, tak, zostawię - zapewniła z uśmiechem.
Podczas, gdy chłopak uruchamiał film, ona pociągnęła spory łyk z butelki i oparła się wygodnie. Podkuliła też nogi pod brodę, by było jej cieplej i była gotowa na seans.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 10:26 pm

- Zrobisz to mi? - Zapytał, robiąc smutne oczka, ale w duchu się śmiejąc. Po chwili wlepił oczy w film i zaczął oglądać. Strasznie lubił takie filmy.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 10:30 pm

-Ech, dobra... - mruknęła. - Poświęcę się i cię nie zostawię. Najwyżej schowam się za kanapą~ - stwierdziła.
Wpatrzyła się w ekran i czuła, że za chwilę coś się stanie. Ten kierowca truck'a na pewno nie był zwykłym człowiekiem. Nie znosiła takich chwil napięcia w horrorach. Miała wrażenie, że zaraz wydarzy się coś okropnego. Aby na chwilę oderwać oczy od filmu, podniosła swoją butelkę do ust.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 10:33 pm

Gdy popijał wódę, nie odrywał oczu od filmu. W pewnym momencie kierowca odwrócił się do pasażerów i pokazał swoją prawdziwą twarz, potworną twarz. Muto uśmiechnął się pod nosem.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 10:36 pm

Otworzyła szerzej oczy ze zdumienia i strachu, gdy ukazała się prawdziwa twarz kierowcy. Skuliła się w sobie i westchnęła. To był zły pomysł, bardzo zły. Szukając ratunku, wypiła połowę tego, co jej zostało w butelce i wróciła do oglądania filmu.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 10:40 pm

Nie przeraził się twarzą kierowcy. Ten film powoli go nudził.
- Jeśli się boisz, przytul coś do siebie. To działa. - Powiedział, jednak po chwili usnął i padł twarzą na poduszkę.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Sro Kwi 16, 2014 10:43 pm

Pokiwała głową, ale nie ruszyła się, zapatrzyła na film. Zaczął ją nawet ciekawić, mimo że się bała. Opróżniła butelkę do końca, nim zauważyła, że chłopak zasnął. Kiedy się zorientowała, westchnęła cicho i wyłączyła film. Przeniosła się na fotel, by nie przeszkadzać mu w spaniu i na nim zasnęła na siedząco.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 10:33 am

Obudził się rano z bólem głowy. Otworzył powoli oczy i jęknął. Zauważył obok siebie pustą flaszkę, a naprzeciw siedziała Yozora z pustą butelką. No to nieźle, kolejny raz kacyk. Wstał i wyszedł.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Czw Kwi 17, 2014 9:59 pm

Obudziła się i wstała z fotela. Od razu pożałowała nagłego ruchu, bo poczuła pulsujący ból głowy.
-Nigdy więcej z tymi ludźmi nie piję - mruknęła sama do siebie i rozejrzała po salonie.
Cała była odrętwiała od spania na siedząco, na dodatek cholernie chciało jej się pić. Westchnęła cicho i wyszła z salonu, trzymając się za głowę.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Pią Kwi 18, 2014 8:24 pm

Niebieskowłosa rozkładała się na Naokim. Ba! Nawet go ośliniła. Otworzył oczy i uśmiechnął się.
-Ej, wstawaj -powiedział i dał jej lekkiego klapsa w tyłek. Tak na przebudzenie. Chociaż nie była ciężka to i tak dało się odczuć ścisk w klatce piersiowej.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Pią Kwi 18, 2014 8:28 pm

Nie obudziła się, dopóki nie poczuła, jak ktoś daje jej klapsa w tyłek. Od razu otworzyła oczy. Kiedy ujrzała Naoki'ego niby nieco się uspokoiła, bo zawsze mógł ją dotknąć ktoś obcy, ale i tak była zdezorientowana. Oczywiście na jej policzkach pojawiły się rumieńce.
Była zaskoczona. Nie wiedziała co się stało, po prostu nagle urwał jej się film. Czyżby cały ten czas leżała na nim? O Boże.
- P-Przepraszam! - zeszła z niego - A w ogóle, to co to miała być za pobudka, co? - zapytała.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Pią Kwi 18, 2014 8:35 pm

Przewrócił oczami.
-Nie lubię mieć przygniatanych płuc -wymamrotał.
Podniósł się z łóżka, przecierając oczyska.
-Poza tym.. Czemu leżałaś na mnie? -zapytał z pretensjami.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Pią Kwi 18, 2014 8:39 pm

- No nie wiem.. - jęknęła, przecież nie chciała źle - Tak jakoś wyszło. Nie bądź od razu taki zły! Nie zrobiłam niczego z premedytacją, naprawdę - zapewniła.
Przetarła oczy. Nie była zaspana, a to za sprawą tej jego pobudki i w ogóle.
- Sama nie lubię być przygniatana - mruknęła - To się już więcej nie zdarzy - wstała i wyciągnęła się niczym prawdziwy kot, parę z jej kosteczek głośno chrupnęło.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Pią Kwi 18, 2014 8:45 pm

-Przecież nie jestem zły -uniósł brwi w górę. Podniósł się z kanapy, dając klapsa niebieskowłosej.
-Tak to bym Cię udusił, czy coś -wyszczerzył się wrednie, tykając ją palcem w ramię. -Poza tym. Nic się nie stało.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Pią Kwi 18, 2014 8:51 pm

- Eeeej! - spojrzała na niego, rumieniąc się jeszcze mocniej - Żebym ja Cię przypadkiem gdzieś nie klepnęła, o! Zostaw mój tyłek w spokoju! - odsunęła się od niego trochę, żeby nie mógł dosięgnąć dłońmi jej pośladków.
Westchnęła ciężko. Stała do niego przodem.
- Nie dałabym się tak łatwo! - uśmiechnęła się - Musiałbyś się sporo namęczyć zanim zdołałbyś to zrobić, ot co - oznajmiła - Ale skoro nic się nie stało, to dobrze - poklepała się po policzkach - Ostatnio zadałam Ci pytanie, na które przez to całe zaśnięcie mi nie odpowiedziałeeeeś. W ogóle, co z ciastkami?
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Pią Kwi 18, 2014 8:56 pm

-Jakie pytanie..? I jakie ciastka? - spojrzał na nią, pokazując że ciastek już nie ma. Po prostu je podjadał, o.
-Poza tym.. Nie zostawię twojego tyłka, o -pokazał jej język.
Uśmiechnął się wrednie. Chyba uda się do kuchni, bo jest nieco głodny.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Pią Kwi 18, 2014 9:00 pm

- Odnośnie Twoich spraw sercowych, wiesz - zaśmiała się cicho - Ale o tym możesz mi opowiedzieć kiedy indziej - wzruszyła ramionami - O, skoro zjadłeś to bardzo dobrze. Były zjadliwe? Nie jestem najlepsza, jeżeli chodzi o gotowanie - przyznała.
Ale że jak to nie zostawi jej tyłka? Co to w ogóle miało znaczyć?
- Jak to nie?! - spojrzała na niego wręcz oburzona - Oj, no.. Nie bądź taki..
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Pią Kwi 18, 2014 9:04 pm

Prychnął cicho. Czemu niby ma opowiadać jej o swoich miłościach? Nie miał na to ochoty.
-Były dobre. Nawet bardzo - uśmiechnął się ciepło, puszczając do niej oczko.
-Oj, no czasami mi przecież może dłoń zabłądzić - spojrzał w sufit. Dziewczyna okropnie często się rumieniła. Było to dość słodkie.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Pią Kwi 18, 2014 9:09 pm

- O! Naprawdę?! - uśmiechnęła się szeroko - No, to jestem zadowolona! I to bardzo! Może tak naprawdę jestem urodzoną kucharką, a wcześniejsze niepowodzenia miały mnie po prostu naprowadzić na drogę prawdziwego kuchmistrza?! Co o tym sądzisz? - parsknęła śmiechem.
Gotowanie to chyba mimo wszystko nie była jej bajka, ale kto wie. Teraz, kiedy nie mogła grać w koszykówkę i tak miała dużo wolnego czasu.
- Yhy, "zabłądzić"! - prychnęła - To niech Ci chociaż "zabłądzi" w stronę tyłka innej dziewczyny, bo chyba nie chcesz patrzeć, jak za każdym razem się rumienię, kiedy to robisz - westchnęła - To psuje mój wizerunek - zaśmiała się cicho.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Pią Kwi 18, 2014 9:17 pm

-Wątpię -zaśmiał się wrednie i poczochrał jej włoski. Oczywiście wykorzystał okazję i dał jej mocnego klapsa w tyłek.
-Ja sobie pójdę - dał jej całusa w policzek i pomachał, wychodząc z pomieszczenia.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Pią Kwi 18, 2014 9:20 pm

To już było dla niej zdecydowanie za dużo. Dojże, że zrobił to mocniej niż wcześniej, to jeszcze cmoknął ją w policzek! Toż to niewybaczalne! Miała ochotę zanim pójść i na niego nakrzyczeć, ale nie zrobiła tego. Była cała czerwona, a jej serce łomotało jak szalone, ni to ze złości, ni to z jakiegoś innego powodu. Wzięła głęboki wdech i opuściła salon.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Kise Ryōta Sob Kwi 26, 2014 12:19 pm

Wlazł do salonu, nadal trzymając za rękę Aominecchiego. Usiadł na kanapie i zabrał się za przeglądanie dostępnych filmów, żeby coś ciekawego wybrać.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 12:29 pm

Po drodze odłączył się od chłopaka by wyjść na dziedziniec i odebrać pizze. Następnie z żarciem przyszedł do salonu. Postawił je na stoliku.
-Wybrałeś jakiś film? -spytał siadając obok chłopaka.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Kise Ryōta Sob Kwi 26, 2014 12:33 pm

- Nie, jeszcze nie. Jaki gatunek preferujesz? Horror, film akcji czy fantastyczny? - spytał, odrzucając jakieś romansidła na bok.
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Gość Sob Kwi 26, 2014 12:41 pm

-Film akcji? Albo horror. -zaproponował biorąc kawałek pizzy i zjadając go.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Salon.     - Page 2 Empty Re: Salon.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 38 Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Fabuła :: Akademik

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach