Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sala numer 1- matematycznofizyczna

3 posters

 :: Fabuła :: Liceum

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:30 pm

- Kise, ty to zawsze... - westchnęła łapiąc go za policzek ze śmiechem.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:32 pm

- No widzicie, i co, straszna jest fizyka ? - zaśmiała się, po czym przesunęła się i wskazała na kule plazmowe. - Kto wie jak one działają ? - spytała. - Albo inaczej, kto się kiedyś taką bawił ? - uśmiechnęła się szeroko.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Kise Ryōta Sro Sty 16, 2013 6:33 pm

- Pomigdaliłbym się z tobą, ale przy nauczycielce nie wypada.
* Mruknął do Corncchi tak, żeby tylko ona usłyszała. Spojrzał na narzędzia, próbując rozszyfrować, czym one są.*
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:34 pm

-To do elektryzowania, tak? Powiedziała z lekkim uśmiechem. Pioruneeek~! Z radością przypomniała sobie gimnazjum.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Go?? Sro Sty 16, 2013 6:35 pm

-Ja kiedyś taką miałem,nie ma to jak kopać ludzi prądem.-powiedział i odchylił się lekko na krześle.
avatar
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:36 pm

Pokiwała głową i uśmiechnęła się do Kuroko.
-No świetna zabawa. Zaśmiała się.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:37 pm

- Tak, są do elektryzowania, a kto chce spróbować ? - spytała z uśmiechem.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Naomi Norri Sro Sty 16, 2013 6:37 pm

- A ja tego nawet na oczy nie widziałam ... - przyznała, przypatrując się owej rzeczy.
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:38 pm

- Głupku ty... - mruknęła próbując ukryć rumieńce.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:38 pm

Uniosła rękę do góry.
-Ja chcę~! Zawołała.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Kise Ryōta Sro Sty 16, 2013 6:39 pm

- Kurokocchi, jesteś straszny...
* Mruknął w jego stronę. Zachichotał, widząc zawstydzenie Corncchi.*
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:41 pm

- To chodź, weź sobie kogoś do 'pomocy' - powiedziała podłączając kulę, włączyła ją i uczniowie mogli ujrzeć wewnątrz wstęgi wyładowań elektrycznych.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Go?? Sro Sty 16, 2013 6:42 pm

-Wiem, że jestem straszny.-zaśmiał się cicho i spojrzał na kulę.
avatar
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:44 pm

Wstała i podeszła do biurka.
-Kto chce mi pomóc? Uśmiechnęła się lekko. Zaczęła przyglądać się włączonemu urządzeniu.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Kise Ryōta Sro Sty 16, 2013 6:44 pm

( Ughh, zw. )
Kise Ryōta
Kise Ryōta
Moderator

Wiek : 25
Liczba postów : 17293

Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:45 pm

-Ja chcę!-wyrwała się z długiego zamyślenia.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Naomi Norri Sro Sty 16, 2013 6:45 pm

-To może ja? - podniosła rączkę nieśmiało.
-Ale nic mi się nie stanie?!
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:48 pm

- To najpierw Wreckless, a potem Naomi - powiedziała, po czym uśmiechnęła się łagodnie do uczennicy. - Nie bój się, przez twoje ciało przebiegnie tylko lekkie odczucie ukłucia i to wszystko.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Naomi Norri Sro Sty 16, 2013 6:50 pm

Westchnęła.
-Dobra, w sumie, czemu nie... I tak pierdyliard razy się potłukłam, więc tego nie poczuję - zaśmiała się.
Naomi Norri
Naomi Norri
Admin

Wiek : 27
Liczba postów : 11935

http://poszkole.pl/strona/14975091

Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:50 pm

Wyszła z ławki ziewając i podeszła do Rose i do kul. Pamiętała jak w dzieciństwie się nimi bawiła. Świetne efekty jej wychodziły przy tym. Uśmiechnęła się do dziewczyny klepiąc ją po ramieniu.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:50 pm

Wyszczerzyła się szeroko.
-Spoko. Ręki nie urwie. Robiłam to mnóóstwo razy. Powiedziała wesoło.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:53 pm

- Jeśli będziecie chciały, to możecie pobawić się tym na przerwie, bo za chwilę dzwonek - powiedziała spoglądając na zegarek.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:55 pm

-Chętnie. Powiedziała wesoło. Ach te czasy gdy się zostawało po lekcjach, by pokopać się prądem.
-To dawajcie... Powiedziała ze śmiechem bawiąc się urządzeniem.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:56 pm

Wzięła kulkę w łapkę chichocząc. Ten cudny prąd.. Mrr~ Aż chętnie się brało do takiego urządzenia.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Gość Sro Sty 16, 2013 6:56 pm

- To wy możecie zostać, a reszcie dziękuje, macie przerwę - uśmiechnęła się i usiadła przy swoim biurku, trzeba było uzupełnić notatki.
avatar
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sala numer 1- matematycznofizyczna - Page 2 Empty Re: Sala numer 1- matematycznofizyczna

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Fabuła :: Liceum

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach